Предложения за странни, необичайни и интересни имена! - 23

  • 52 850
  • 737
# 525
Може. Спомням си дете арабче на име Бедиа(я), също Бедия бе съседката на Али Ръза и Хайрие, Ферхунде, Шевкет, Неджля, Лейля в сериала " Листопад".
Виж целия пост
# 526
Току що попаднах на Венимир - млад мъж.
Виж целия пост
# 527
Августина Калина ( може и с тире да е, чух го по тв)
Виж целия пост
# 528
Тинко
Ленко
Виж целия пост
# 529
Тинчо е традиционно име в семейството на мъжа ми. Подозирам, че сегашният дядо ще остане последният с това име 🤩
Виж целия пост
# 530
Деметра - млада жена.
Виж целия пост
# 531
Тинчо е традиционно име в семейството на мъжа ми. Подозирам, че сегашният дядо ще остане последният с това име 🤩

Нищо не се знае. Simple Smile Може пък някой пра-пра внук да го приеме като интересно, дори екзотично и да възроди традицията след много години. Simple Smile
Виж целия пост
# 532
Деметра - млада жена.
И аз познавам една 16-17 годишна Деметра и няма нищо гръцко в нея.
Виж целия пост
# 533
Веднага се сетих за моята братовчедка Дионисия(нямаме гърци в рода). Така и не свикнах с името ѝ. Grinning
Виж целия пост
# 534
Еленко, младеж.
Виж целия пост
# 535
Марусия, за пръв път чувам.
Виж целия пост
# 536
Анна-Катрин и Десислава-Виктория
Виж целия пост
# 537
Марусия, за пръв път чувам.
От руското Маруся.Галено на Мария.
Виж целия пост
# 538
Албен - мъж.
Виж целия пост
# 539
уфф защо си кръщават момченцата с женски имена...  
Ивелин, Десислав, Габриел, Билян, Ангелин...това са все мои познати и ми е направо жал за тях - галените им имена са като на малки момиченца. Особено ми е смешен Билиян - Биби /140кг мускулеста грамада/
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия