Предложения за странни, необичайни и интересни имена! - 23

  • 52 847
  • 737
# 570
Миряна.
Виж целия пост
# 571
Не успях да прочета всички странички, но от тези, които видях има много интересни имена. Някои от тях ги чувам за първи път.

В този ред на мисли, нашата дъщеря ще се казва Ралиа. Което е .. ако мога да го нарека “производно” на Ралица. Чувала съм го от гърци, на които им е трудно да произнесът ц-то и направо го спестяват😁

Ралиа е гръцко име.
Свързвам го с певицата Ралиа Христиду
https://www.vbox7.com/play:be30ca5aaf
Виж целия пост
# 572
Ивен Енислав (мъжко име със съвсем нормални презиме и фамилия)
Пойчо
Виж целия пост
# 573
Фахрадин Фахрадинов - актъор-млад, на около 30 години, в Народен театър играе
Виж целия пост
# 574
Фахрадин актьорът е етнически турчин.Казах и за Алейна, и за Невин, и за Корай , че са турски или турско-арабски.
Ивен Енислав е просто .... нЕмам думи, не знам как да обясня чувството, което ме обзе. Мисля, че детето няма да е радостно и доволно от тези две измишльотини, че и комбинирани в двойно име.
Виж целия пост
# 575
Идвам с Аргир и Темелко - мъже в рода ми, кръстени на дядовците им и предполагам ще останат последните с тези имена в семейството
Виж целия пост
# 576
Аргир е гръцко име и означава сребро.
Една от гръцките ми братовчедки се казва Аргира, за там си е нормално име.
Виж целия пост
# 577
Ивен Енислав е просто .... нЕмам думи, не знам как да обясня чувството, което ме обзе. Мисля, че детето няма да е радостно и доволно от тези две измишльотини, че и комбинирани в двойно име.
На същото мнение съм. Не знам дори как са им хрумнали на родителите и двете имена, че и в комбинация да ги сложат...
Иначе, ако съдя по мястото, на което прочетох името, вероятно става дума за тийнейджър. Беше коментар за книга с автограф в сайта на едно издателство.
Виж целия пост
# 578
Ивен Енислав е просто .... нЕмам думи, не знам как да обясня чувството, което ме обзе. Мисля, че детето няма да е радостно и доволно от тези две измишльотини, че и комбинирани в двойно име.
На същото мнение съм. Не знам дори как са им хрумнали на родителите и двете имена, че и в комбинация да ги сложат...
Иначе, ако съдя по мястото, на което прочетох името, вероятно става дума за тийнейджър. Беше коментар за книга с автограф в сайта на едно издателство.

Видях го във Фейсбук, момче на около 10 години е. Hands Plus1

Пак видяно във фейса - Лолита, жена на около 50-60г.
Виж целия пост
# 579
Николия
Виж целия пост
# 580
Николая
Виж целия пост
# 581
Резида Палхутева
Виж целия пост
# 582
Енислав -вероятно са ощастливили някой дядо Енчо.
Точно така се раждат тия измишльотини-в стремежа да се угоди на всичките роднини.

Виж целия пост
# 583
Елмира
Виж целия пост
# 584
Емона имам колежка и името много ми харесва.
Аз наскоро срещнах името Тодорин, в духа на странно звучащите мъжко/женски имена.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия