ФЕВРУАРСКИТЕ мами са големи сладурани, вече им личи, че носят беборани 2019

  • 41 109
  • 759
# 45
Току що разгледах брошурата на lidl. Освен за бременни, ще има и сладички дрешки и чаршафчета. Нищо не съм купувала досега, но май ще взема нещичко да ми мине мерака, както казват Simple Smile
Нора,от 3 години пазарувам на дъщеря ми от Лидл и определено мога да кажа,че серията с Био памук(такава е и другата седмица) след първото пране се разтегля и раздърпва и не прилича на нищо. Аз затова ще пропусна.
Виж целия пост
# 46
Мони, по повод за притесненията и аз съм същата луда, само чета и ровя. Ако ви кажа, че след втората ФМ сега преди няколко дни като си легнаха всички вечерта седях и рових всяка цифричка да видя както трябва ли е, да не пропусна нещо. На тази втора ФМ тук мерят и дължина на шийката на матката, моята излезе 56 ММ, което е супер дълго, сякаш не съм раждала, то опасното е да е къса, но и там се захлупих да чета... Ей така се забавлявам. А вечерно време като дойде ММ само дебнат да ми каже нещо накриво та да се вкисна... Joy

Някой с отрицателен резус фактор имаше ли тук? Ваксината след раждането ли ще ви слагат, ако има нужда, или на два пъти? Тук искат да ми слагат две, влязох да чета листовката и май не я искам изобщо, такива рискове има, а аз повече деца не мисля да имам...

И друго, при вас слага ли се ваксина за коклюш на майката, за да предпази бебето в началото? Тук я слагат, но нещо и за нея се замислих...
Виж целия пост
# 47
Момичета, моят проблем продължава - когато ходя ме стяга корема и щом спра ме отпуска. Не знам дали трябва да звъня на док, когато съм вкъщи или на работа нямам проблем, но вървя ли над 5мин и веднача ме почва. Дали има връзка със спирането на магнезия или е нещо временно не знам...
Виж целия пост
# 48
Patita,  инжекцията която се слага на бременни жени с -  резус фактор, не е ваксина, а анти тела..
А за ваксината за коклюш, трябва да съм луда  да си я сложа... на детето ваксини не слагам, та оставаше и на мене да си сложа. Никоя ваксина не е гаранция, че ще те предпази от даденото заболяване.
Виж целия пост
# 49
Така де, гама глобулин или нещо такова, тук й казват ваксина и аз по инерция...
Виж целия пост
# 50
От този тип бебешки дрешки на Лидл съм доволна само от бодитата. Блузките и панталонките се раздърпват, подкрепям горното мнение.
Виж целия пост
# 51
Здравейте мами аз съм от мартенските мами с термин 01.03 ,но си чета и вас.
Та Мониту и аз имам същия проблем и на последния ми преглед казах на АГ и ми каза че е нормално дори ме натисна точно където ме боли и ме каза тук тв боли нали 😁 и ми изписа магнерот и но шпа .Мен също ме наболява повече и вечер , следващия ми преглед е чак на 9 октомври и аз се чудя дали да не запиша по ранен час да видим дали има някакъв проблем.
Виж целия пост
# 52
M0n17y и аз имам нещо като стягане като ходя повече, корема ми не става твърд и това ме успокоява. За мен си го обеснявам, че съм се заседяла малко повече.
Виж целия пост
# 53
И моят корем не се втвърдява. Заболява ме точно както ако съм бягала или бързала много преди (на вас може и да не се е случвало де Grinning). Прегледът ми беше преди 3 дена и всичко беше наред, нямаше и контракции, затова се чудя дали не е нормално. Не искам за всяка прищявка чак да звъня на тревога. Най-много но-шпа да ми каже док да пия, но аз ако не вървя не ме боли, така че защо да пия излишно хапчета. Ще изчакам още малко преди да се раззвъня. Geri_93az, може и от това да е наистина. И аз покрай болничния, който изкарах се залежах доста, а и след него пак съм с ограничено движение.
Виж целия пост
# 54
Мони, не раЗбирам защо ти е спряла магнезия, той е доста важен в този етап от бременността. Аз имах такива болки, сега пия по едно на ден и нямам проблеми.
Виж целия пост
# 55
Ами аз допреди 3 дни нямах тези болки. Беше ми изписан, когато прокървих и плацентата ми беше много ниска. Но сега на прегледа плацентата беше се вдигнала, шийката имала достатъчна дължина и контракции нямаше, затова каза, че мога да го спра. Rolling Eyes Може като се чуя с нея да питам дали да не го започна пак.
П.С. Забравих да споделя, че ходих до кабинета днес и ми дадоха рецепта за желязото и фолиевата к-на. Бил ми паднал хемоглобина и желязото и затова ми ги изписват, нищо не споменават за високо кръвно и така страшната за мен прееклампсия.
Виж целия пост
# 56
Мен като се застоя в офиса и всичко ме боли. Едвам ставам от стола ужас е пълен. По-добре ми е да съм физически активна.
Виж целия пост
# 57
Ниският хемоглобин води до умора и болки ми каза моя АГ,хапвай повече зелении. Аз си правя смутита от спанак,с ядки и прясно мляко доста добре ми действа и на стомаха.Аз се отказах от надежда,не ми харесаха някой неща и за сега се следя само на частно,тепърва ще търся израждащ.
Виж целия пост
# 58
Мишленце, ще споделиш ли какво не ти хареса в Надежда?
Виж целия пост
# 59
Момичета, най-накрая си записах и аз час за ФМ на 08.10 при д-р Колева в Токуда.  Нямам търпение
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия