ФЕВРУАРСКИТЕ мами са големи сладурани, вече им личи, че носят беборани 2019

  • 41 109
  • 759
# 735
Аз не съм писала тези дни, обаче щях да лудна. Това да си имаш работа с доктори е един малък ужас. Направих консултация с ендокринолог, иска да си бия инсулин Flushed затова отидох при друг. Сложи ме на строга диета - без тестено от бяло брашно, без сладко. С плодовете също каза да внимавам. След около 2 седмици ще се видим пак и ако няма промяна в нивата на захарта тогава може би ще се наложи инсулин. Та това е за сега
Предложенията за новата тема ми харесват, направихме ли вече нова тема?


Това само заради повишена захар ли се налага? Не съм много наясно, затова питам. Иначе качваш ли много кг или това няма връзка?
Виж целия пост
# 736
Име на следващата тема ?
Виж целия пост
# 737
Предложение и от мен: Февруарче все по - ясни ритничета раздава, защото в корема на мама, тясно почва да му става.
Виж целия пост
# 738
Аз не съм писала тези дни, обаче щях да лудна. Това да си имаш работа с доктори е един малък ужас. Направих консултация с ендокринолог, иска да си бия инсулин Flushed затова отидох при друг. Сложи ме на строга диета - без тестено от бяло брашно, без сладко. С плодовете също каза да внимавам. След около 2 седмици ще се видим пак и ако няма промяна в нивата на захарта тогава може би ще се наложи инсулин. Та това е за сега
Предложенията за новата тема ми харесват, направихме ли вече нова тема?


Това само заради повишена захар ли се налага? Не съм много наясно, затова питам. Иначе качваш ли много кг или това няма връзка?

Аз по принцип съм с много килограми заради вивисоки нива на инсулин, но сега и захарта се качва
Виж целия пост
# 739
Здравейте . Как сте ?
Аз днес минах теста с глюкозата - ще видим какво ще излезне .
Късмет на тези които ще / или са го правили . Все пак от една седмица си смених хляба ... но сладко си хапвах . Моите очи са гладни и като видя мъжо да си хапва шоколада като вафла 😁👀🙃...
вече съм +7 кг . Сами по себе си не са много , но аз започнах със + ...
Виж целия пост
# 740
Като гледам накъде вървят нещата с апетита, не знам каква ще е сметката с кг като тегля чертата накрая.  Sweat Smile Не искам да се тъпча като невидяла ама знам ли докъде ще удържа. И всички ме плашат, че голямото наддаване тепърва предстои.
Виж целия пост
# 741
То тепърва предстои, заради това, че вече бебето ще расте главно + води+кръв. Това няма как да го избегнеш. Въпроса е по нас какви кг ще лепнат. Мен вече май ми се възвръща апетита за всичко, пу-пу, голяма дума да не казвам, ама да видим... 😀
Виж целия пост
# 742
И моя апетит дойде и започнах да качвам кг. През миналата бременност качих основно в 8 и 9 месец, очаквам и сега да е така.
Виж целия пост
# 743
Здравейте. Аз от доста време не съм писала, но ви следя редовно. Вече към 24с.+4. Вчера бях на ФМ. Малко със закъснение. Всичко е наред. Бебето е пак с 1 седмица напред.
Още си е момиче 😂😂
Аз съм със 7 килограма отгоре досега и си напредвам стабилно.
Казаха ми да се подготвям психически за секцио. Много съм тясна в таза и моята следяща каза, че не би поела риск с нормално раждане. Не го мисля. Както трябва така 😊
Хемоглобина ми е 114. Пак ще пия хапчета. 😑😑
Виж целия пост
# 744
Браво на девойката! Моят АГ винаги изкарва бебо, с някакви дни по-напред, но няма как да е с точност. За това и не обръщам никакво внимание 😀 За раждането, щом така са те посъветвали и казали, сигурно има защо. Важното е да сте добре!
Виж целия пост
# 745
Браво на девойката! Моят АГ винаги изкарва бебо, с някакви дни по-напред, но няма как да е с точност. За това и не обръщам никакво внимание 😀 За раждането, щом така са те посъветвали и казали, сигурно има защо. Важното е да сте добре!
Аз много исках нормално и в първия момент малко се разочаровах, но си права че е най-важно всичко с бебето да е наред.
Имам и един въпрос. Кога започват да се правят записи на тоновете на бебето?
Виж целия пост
# 746
Трети триместър, като в девети месец е всяка седмица. Поне моят АГ така практикува. И във фейс групата се засегна тази тема, и поразпитах. 😊
Виж целия пост
# 747
Благодаря ти 😊
Виж целия пост
# 748
Как пък го прецени този тесен таз? Ако държиш повече на нормалното раждане, отколкото да раждаш при точно тази докторка, виж за второ мнение. Убедена съм, че това са пълни глупости. 😉
Виж целия пост
# 749
Как го е преценила не знам. Чух и второ мнение и то беше такова. Аз не държа на нищо повече от това да се вземе правилното решение за да е добре бебето. Аз може и във вода да искам, но щом няма как значи няма.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия