НПМГ - 3

  • 69 862
  • 735
# 150
И сега ако организират скоро и ден на отворените врати, цена няма да имат!
Виж целия пост
# 151
Промяна в профилите на Природните науки?!
Виж целия пост
# 152
И сега ако организират скоро и ден на отворените врати, цена няма да имат!

Мисля, че и тази година ще има фестивал на науките в НПМГ, та всеки който иска ще може да иде и да се запознае с преподаватели и ученици. На миналият фестивал всеки профил си имаше щанд, та може да се каже, че това е нещо като ден на отворените врати...
Виж целия пост
# 153
И сега ако организират скоро и ден на отворените врати, цена няма да имат!

Мисля, че и тази година ще има фестивал на науките в НПМГ, та всеки който иска ще може да иде и да се запознае с преподаватели и ученици. На миналият фестивал всеки профил си имаше щанд, та може да се каже, че това е нещо като ден на отворените врати...

Благодаря за коментара.  bouquet
Доколкото помня бе Април, а ми се искаше малко по-рано да има такъв тип събитие, но и пролетта пак е добре.
Виж целия пост
# 154
Най-важната промяна - РИЧЕ за всички паралелки.
Според мен този вариант е по-добър.
Някъде четох, че и в СМГ премислят за интензивното изучаване на чужд език в осми клас.
Виж целия пост
# 155
Най-важната промяна - РИЧЕ за всички паралелки.
Според мен този вариант е по-добър.
Някъде четох, че и в СМГ премислят за интензивното изучаване на чужд език в осми клас.
Какво премислят СМГ за интензивното? Искат да си върнат ИИЧЕ? Защото те сега са РИЧЕ.
Виж целия пост
# 156
От моя гледна точка РИЧЕ е по-добре. Девойката сега е така. Няма да учи после две години за една.
Виж целия пост
# 157
Някъде четох, че и в СМГ премислят за интензивното изучаване на чужд език в осми клас.
СМГ премислиха преди НПМГ. И много добре направиха.
Скрит текст:
Връзката мисля, че е очевидна.
Виж целия пост
# 158
Някой да е получил потвърждение на регистрацията за школо?
Виж целия пост
# 159
Някой да е получил потвърждение на регистрацията за школо?
Аз имам вече регистрация заради малката си дъщеря. Гимназистката я добави успешно почти веднага след като класната ни каза да действаме Simple Smile .
Виж целия пост
# 160
Благодаря за отговора.
Направих регистрацията (нова, в училището на другото ми дете ползват бгклас) няколко дни след родителската среща, но статусът e "непотърден" ("Вашата регистрация чака потвърждение от училищната администрация") .
Виж целия пост
# 161
И аз така, вече трета седмица чакам потвърждение. Но на нас ни казаха, че ще проработи с нечалото на втория срок. Vache, има ли движение в дневника, отразява ли се вече някаква информация?
Виж целия пост
# 162
И аз така, вече трета седмица чакам потвърждение. Но на нас ни казаха, че ще проработи с нечалото на втория срок. Vache, има ли движение в дневника, отразява ли се вече някаква информация?
Не! Стои си така само като име и няма нищо нанесено. Май наистина от втория срок ще започнат да нанасят.
Виж целия пост
# 163
Аз нямам инфо за регистрация и подробности.
Вие получихте имейл от училището или?
Виж целия пост
# 164
По отношение на електронния дневник, в нашия случай се оказа, че имам регистрация в shkolo.bg от предишното училище, за която бях забравила. И като опитах да се регистрирам със същия си е-майл, системата ме отхвърли, заради повторението. Така, през забравена парола успях да си вляза в профила. И се изправих пред предизвикателството за смяна на старото училище с НПМГ. Полутках се малко, но накрая намерих указанията за такава ситуация. И остана да получа потвърждение от НПМГ. Към момента статусът все още е непотвърден.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия