Кой какви сериали гледа?- новини, премиери, обсъждане- Тема 21

  • 50 057
  • 724
# 255
Трейлър на Tidelands с Елза Патаки. Много ми хареса! Heart Eyes
Виж целия пост
# 256
Трейлър на Tidelands с Елза Патаки. Много ми хареса! Heart Eyes

Впечатлена съм.
Виж целия пост
# 257
На Дедууд каква всъщност му е завръзката?
Виж целия пост
# 258
Свърталище на духове може ли да се гледа някъде безплатно...? Всъщност по Netflix ли го дават? Много ми го похвалиха, но не го намирам никъде Sad
Виж целия пост
# 259
Трейлър на Tidelands с Елза Патаки. Много ми хареса! Heart Eyes

Впечатлена съм.

Ще се гледа определено!


Сисонка, за the haunting of hill house ли питаш? На Нетфликс е.
Виж целия пост
# 260
Някой гледа ли тези сериали :

https://www.imdb.com/title/tt7335184/?ref_=nv_sr_4

https://www.imdb.com/title/tt5473364/?ref_=fn_al_tt_1
Виж целия пост
# 261
You го спрях след четири епизода, много ми е изкуствен и повърхностен. The Cry се чудех дали го гледам ама няма.
Виж целия пост
# 262
Сисонка, за the haunting of hill house ли питаш? На Нетфликс е.
 Да за него говоря, има ли го някъде в интернет?
Виж целия пост
# 263
Аз от замунда го дръпнах
Виж целия пост
# 264
Почти в края на сезона на Daredevil съм, доста добър. остава си най добрия  по Марвел, заедно с джесика джоунс.
Виж целия пост
# 265
https://www.imdb.com/title/tt7547518/
От замунда,много ми харесва....
Виж целия пост
# 266
Свърталище на духове може ли да се гледа някъде безплатно...? Всъщност по Netflix ли го дават? Много ми го похвалиха, но не го намирам никъде Sad
[/quote
от hbo go го гледах безплатно
Виж целия пост
# 267
Още сериали за списъка

The kids are alright
Splitting up together
Informer
The Conners
Виж целия пост
# 268
The kids are alright - има такъв филм за две майки лесбийки, които имат деца. Едната майка е Джулиан Мур, а другата-Анет Бенинг. Сериалът със същия сюжет ли е?
Виж целия пост
# 269
Днес и вчера изгледах последните серии на Гранд хотел (по Епик драма). Сериалът ми хареса, но не съм удовлетворена от финала.
Скрит текст:
От злодеите, само Диего и Белен умряха, което не беше справедливо. Сестрата на Алисия, София, е изрод - уби две невинни жени (най-малкото относително невинни) и се размина със семейни проблеми - това ли трябваше да бъде нейното изкупление??А накрая получи и щастлив финал (надявам се, когато бебето с гените на Диего и Белен порасне, да й разкаже играта). Съпругът й определено не заслужаваше да е женен за това чудовище. Майката - доня Тереза, също е проклета гад и трябваше някой да й види сметката.
Диего умря (или не?) - оставиха го малко неясно, но дори да не е бил застрелян, беше обречен заради болестта. Но защо трябваше да умре точно заради това престъпление - убил е първата си жена, която е искала да избяга с дърт лекар/цветар. Изглежда ми като горе-долу естествена реакция Wink Диего извърши много по-лоши неща и щеше да е по-добре, да бъде осъден от закона и разстрелян (или обесен?), отколкото да го убие тип, който е далеч по-неприятен от него.
Андрес се ожени за адвокатката?? Ужас..Така и не разбрах какво стана с Камила; може да съм пропуснала някой епизод, но защо избра точно тази - между тях нямаше абсолютно никаква химия?
Главните герои - Алисия, Андрес и Хулио бяха безкрайно тъпи и ми беше трудно да ги харесам.
Харесах детектив Аяла, Алфредо (мъжа на София) и Хавиер Аларкон. Последният го мразех в началото, но някъде към средата на сериала ми стана много забавен и симпатичен. Той поне заслужи добрия финал.
Що се отнася до Белен и дон Диего - те заслужаваха да има последствия за действията им, но не смятам, че бяха най-лошите хора сред персонажите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия