Какъв крем за лице използвате? – Тема 12

  • 85 521
  • 723
# 195
Мнение за тези двата? Имат ли друга разлика, освен слънцезащитата? Simple Smile

Първият беше добър за моята нормална кожа, но най-вече ще го запомня като чудесна основа за грим.
Виж целия пост
# 196
Този крем на Биодерма го бях хвалела много преди,имах за нормална кожа.Страхотно е кремчето.
Виж целия пост
# 197
Благодаря на всички. Най - вероятно ще взема първия.🌸
Относно суха и дехидратирана, знам че са  две различни неща. Затова казах, че моята е нормална и дехидратирана, но зимата заради студа имам чувство, че си става суха. Във форума някои дами пишеха, че само серум им е достатъчен. 🤷🏻‍♀️
Виж целия пост
# 198
Aз примерно лятото могa дa остaнa сaмо по серум. Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 199
Aз примерно лятото могa дa остaнa сaмо по серум. Stuck Out Tongue Winking Eye
Ее, лятото всички го моЕм Sunglasses Аз до скоро и зимата, ама ей на - старост нерадост.
Виж целия пост
# 200
Vichy Mineral 89 - голямо разочарование Unamused Очаквах кожата ми да е по-хидратирана веднага след него, ама не. Нищо не прави, нищо. С вода да я намокря ще е по-добре.
Виж целия пост
# 201
Vichy Mineral 89 - голямо разочарование Unamused Очаквах кожата ми да е по-хидратирана веднага след него, ама не. Нищо не прави, нищо. С вода да я намокря ще е по-добре.
И все едно кожата ми е мръсна.
Виж целия пост
# 202
И аз не виждам никакъв ефект от Vichy. Все едно с вода съм се намазала.
Виж целия пост
# 203
Vichy Mineral 89 - голямо разочарование Unamused Очаквах кожата ми да е по-хидратирана веднага след него, ама не. Нищо не прави, нищо. С вода да я намокря ще е по-добре.
И все едно кожата ми е мръсна.
Абсолютно. Пълен боклук е. Как не ги е срам така да го хвалят?!Нещо като нищо.
Аз съм страшен антифен на Виши и с този продукт те затвърдиха това ми мнение. И всичките им продукти ми правят кир ефект.
Виж целия пост
# 204
АНА-то трябва да се ползва с висок фактор и през по-студените месеци, защото може да докара пигментации. Иначе има един крем на Юриаж - Исеак К, много е добър, лек химически пилинг, нанасям го за през нощта от октомври до март, като през две седмици почивам. Добре ми се отрази миналата година, тази го ползвах малко, че съм отворила един серим против бръчки и няма да му дойде ред.

И аз обмислям АНА , но точно постоянната висока защита ме притеснява.  Какъв фактор трябва да се ползва?  25 или 30 ОК ли е?
Виж целия пост
# 205
Скрит текст:
АНА-то трябва да се ползва с висок фактор и през по-студените месеци, защото може да докара пигментации. Иначе има един крем на Юриаж - Исеак К, много е добър, лек химически пилинг, нанасям го за през нощта от октомври до март, като през две седмици почивам. Добре ми се отрази миналата година, тази го ползвах малко, че съм отворила един серим против бръчки и няма да му дойде ред.


И аз обмислям АНА , но точно постоянната висока защита ме притеснява.  Какъв фактор трябва да се ползва?  25 или 30 ОК ли е?

50. Аз ползвам 50 почти целогодишно, зимата, когато ползвам крем с киселини задължително.
Виж целия пост
# 206
Би ли споделила кой е крема с фактор 50, който ползваш?
Виж целия пост
# 207
Vichy Mineral 89 - голямо разочарование Unamused Очаквах кожата ми да е по-хидратирана веднага след него, ама не. Нищо не прави, нищо. С вода да я намокря ще е по-добре.
И все едно кожата ми е мръсна.
Абсолютно. Пълен боклук е. Как не ги е срам така да го хвалят?!Нещо като нищо.
Аз съм страшен антифен на Виши и с този продукт те затвърдиха това ми мнение. И всичките им продукти ми правят кир ефект.
Малеев, добре, че споделихте, скоро ми го подариха ...още не съм го отворила...хич няма и да го отварям ще го дам на някой! Wink
Виж целия пост
# 208
Vichy Mineral 89 - голямо разочарование Unamused Очаквах кожата ми да е по-хидратирана веднага след него, ама не. Нищо не прави, нищо. С вода да я намокря ще е по-добре.
И все едно кожата ми е мръсна.
Абсолютно. Пълен боклук е. Как не ги е срам така да го хвалят?!Нещо като нищо.
Аз съм страшен антифен на Виши и с този продукт те затвърдиха това ми мнение. И всичките им продукти ми правят кир ефект.
Малеев, добре, че споделихте, скоро ми го подариха ...още не съм го отворила...хич няма и да го отварям ще го дам на някой! Wink
Аз позлвах тестери..нямах никакви негативни усещания..Ползвай го, четох, че лятото,изстуден в хладилника, бил много приятен освежаващ гел, но реално не върши никаква работа, само маркетинг има в него))))
Виж целия пост
# 209
Би ли споделила кой е крема с фактор 50, който ползваш?
За лятото две години поред Eucerin Sun Gel-Creme Oil Control. Кожата ми е комбинирана. Зимата може и други, с по-нисък фактор - на La Roche-Posay Hydraphase, A- Derma Hydralba... Ако можеш си вземи тестери и пробвай. Имай предвид, че по-високият фактор малко утежнява крема.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия