Ботушките са някаква марка Giraffe, тях обува когато е по-официална
И ѝ взех едни боти от Дайхман, за всеки ден да тропа до яслата.
Ботушките са някаква марка Giraffe, тях обува когато е по-официална
И ѝ взех едни боти от Дайхман, за всеки ден да тропа до яслата.

Никак не слушат и двете, та все ги плашихме, че няма да имат подаръци, ама все пак ги получиха. Сега са ваканция, че с тия сборни групи. Освен това в яслата имало уж варицела, та сета се чудя Нова година ше я посрещаме ли ошарени....Искам да сложа ваксина, но нали още не е в календара... Дано ги размине. Та сега чакаме да изпратим тази година, за да дойде следващата
с проговарянето сме на дневен ред,защото все повече ми проговаря на английски,макар че идеално не разбира какво й говоря на бг. Пее песнички отново на английски и въпреки че й пея или пускам бг песнички тя си търси и си иска само тези на английски... все пак имам успех че поне започна след анлгийските думи да ги казва и на бг някои,например „баи баи...чао чао” и т.н. С памперса сама идва да ми казва че иска смяна. Ще изчакам още малко по топло време и мисля да махнем дневния поне. Сега е доста натоварено,че Мони е в зъбоникнеща фаза и нощния сън си е лукс. Денем пък Йони не спи и въобще става купон. Но все си повтарям, че всичко е сапо етап който скоро ще мине...и без това Мони вече е почти 10месечен:) кога мина това време😳😏🙄
)))


Не знам как ще се откаже, само да се разстроии и го търси...Казах ѝ, че щом е бебе с биберон, няма да яде бонбони, те не са за бебета... Уж щеше да подари биберона на едно познато бебе, ама тц....
((
)))
Но първо ще лети със самолет, че предишния път ми беше в корема. Да видим как ще ѝ се отрази.
Препоръчани теми