Предстои ми Инвитро/ИКСИ - Да поговорим - тема 68

  • 64 124
  • 747
# 600
Пети ден се брои от стимулацията и е 2-ри януари. Върви при друг рано сутринта за хормони и след това на видеозон, за да проследят как са нещата и дали да се коригира дозата на стимулацият.
Виж целия пост
# 601
Пети ден се брои от стимулацията и е 2-ри януари. Върви при друг рано сутринта за хормони и след това на видеозон, за да проследят как са нещата и дали да се коригира дозата на стимулацият.

Да, 2.01. ми е пети ден от старта и за него вече нямам какво да слагам. Затова и аз си мислех да отида при друг лекар. Аз съм в Щерев и поне с това не би трябвало да има проблем.
Благодаря ВикториА!
Виж целия пост
# 602
Това е трябвало този при който си да ти го изясни, иначе да, задължително още рано сутринта върви.
Виж целия пост
# 603
Предстои ми лапароскопия и след това започваме с опитите. Доволна съм много от Лачев и напълно съм му гласувала доверие за това, което ми предстои.
Виж целия пост
# 604
Здравейте ,вкл се и аз в групата след 3 неуспешни инсеминации след неизяснен инф.Следва последна инсеминация и подаване на док за ИнВитро.Какви съвети бихте ми дали относно това Кой е най-щадящия за организма ми начин за забременяване след Инсеминацията?P.S. имам редовен цикъл и овулация.Мъжа ми също е ОК.
Виж целия пост
# 605
Здравейте ,вкл се и аз в групата след 3 неуспешни инсеминации след неизяснен инф.Следва последна инсеминация и подаване на док за ИнВитро.Какви съвети бихте ми дали относно това Кой е най-щадящия за организма ми начин за забременяване след Инсеминацията?P.S. имам редовен цикъл и овулация.Мъжа ми също е ОК.
Здравейте, най- щадящото е инвитро на спонтанен цикъл. Ако няма проблем с овулацията дори ще бъде и без стимулация. При мен е само с по една инжекция цитротит и хориомон. Три поредни месеца имах пункции , от които само първия път имаше яйцеклетка. Шанса е малък,а и се самофинансираме, но е щадящото  за организма.
Виж целия пост
# 606
Здравейте ,вкл се и аз в групата след 3 неуспешни инсеминации след неизяснен инф.Следва последна инсеминация и подаване на док за ИнВитро.Какви съвети бихте ми дали относно това Кой е най-щадящия за организма ми начин за забременяване след Инсеминацията?P.S. имам редовен цикъл и овулация.Мъжа ми също е ОК.
Здравейте, най- щадящото е инвитро на спонтанен цикъл. Ако няма проблем с овулацията дори ще бъде и без стимулация. При мен е само с по една инжекция цитротит и хориомон. Три поредни месеца имах пункции , от които само първия път имаше яйцеклетка. Шанса е малък,а и се самофинансираме, но е щадящото  за организма.

А пункцията с пълна упойка ли е?
В Щерев не искат да правят на ест цикъл и аз съм ок, ние сме с мъжки фактор, но ми отказаха на ест.
Виж целия пост
# 607
Пункцията е с краткотрайна венозна упойка, мисля че диприван. Може и без упойка, но аз не съм опитвала. Аз имах скоро инвитро със стимулация и докато чакам отново фонда опитвам така, но още най- много една пункция ще опитам ...
Виж целия пост
# 608
Момичета, искам да ви попитам лесно ли се работи с този фонд? Първоначално се бях запътила към него, но впоследствие се отказах и сами ще си финансираме лечението. Мога ли в един момент, ако реша да се прехвърля към фонда?
Виж целия пост
# 609
Фонда не финансира започнали процедури. А в момента се чака малко време.
Виж целия пост
# 610
И какво значи, лесно дя се работи?
Виж целия пост
# 611
Отиваш в клиниката ти, говориш с човека, който се занимава с фонда дали може да кандидатствате в зависимост от вашите проблеми. Ако отговаряте на условията - подготвят ти документитите, попълваш където ти кажат, даваш там някаква такса ако има за това, взимаш си документите в една папка, отиваш във фонда, влизаш в стаята, подаваш ги, те разглеждат дали не липсва нещо, подписваш се, записват те и ти дават номер.
След около 2м те удобряват и след около още 1 ти дават заповедта. (средно е 3м, но може и да случиш на 2.5м или на 3.5-4м). Когато вземеш заповедта отиваш с нея в клиниката и при започване на процедурата я даваш на лекар/сестра и това е.

Ако това е работа с фонда... не знам Simple Smile
Процедурата е адски лесна
Виж целия пост
# 612
Не всяка клиника работи с фонда. Обърни се с тези въпроси към репродуктивния доктор при който сте. Може да не отговаряте на критериите за одобрение. Не е така, оп, решаваш и те финансират безвъзмезно.
Виж целия пост
# 613
Ако сега подам документи за фонда и са готови след 3 месеца ,а аз искам след 5 м. да си направя процедурата имам ли тази възможност - да избирам или трябва да се явя веднага ?
Виж целия пост
# 614
Имаш 1 година да започнеш инвитро процедура от взимането на заповедта, за да се възползваш от нея. Самофинансирани опити можеш да си правиш когато поискаш, те не са обвързани с фонда.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия