Предстои ми Инвитро/ИКСИ - Да поговорим - тема 68

  • 64 124
  • 747
# 645
Не беше май бусколизин. Казаха, че са две неща - едното успокоително. От него казаха, че може да виждам по-ярко бялото и светлината, но не беше толкова осезаемо. Но от другото сърцето ми полудя. Та за това исках да попитам, дали се е случвало и на други. Благодаря ти!
Виж целия пост
# 646
До колкото знам в Щерев слагат диазепам
Виж целия пост
# 647
Бусколизин и диазепам слагат, плюс свещичка, която не разбрах за какво е.
Тъй като съм пила бусколизин на хапчета и съм му научила ефекта при мен, затова не се съмнявам, че е от него.
Диазепама е успокоително и след него не се притеснявам особено, че пулса ми е 140 Simple Smile
Не беше май бусколизин. Казаха, че са две неща - едното успокоително. От него казаха, че може да виждам по-ярко бялото и светлината, но не беше толкова осезаемо. Но от другото сърцето ми полудя. Та за това исках да попитам, дали се е случвало и на други. Благодаря ти!
Виж целия пост
# 648
Определено се чувствах много спокойна после. Беше ми толкова отпуснато по време на трансфера и едно такова мило. Ехх..Simple SmileТова беше най-приятната част.
Виж целия пост
# 649
Сега като ви чета се замислих -  SDI тест при проблем с оплождането ли се прави задължително или и ако например не се развиват добре, или пък не стигат бластоцисти? И какъв е подходът при голям % фрагментации? Питам, тъй като изследването е доста скъпо, за да се прави превантивно и се чудя информативно ли е или решаващо. Благодаря.
Иначе, в Щерев диазепамът ме отпуска, пресъхват ми устата и ми се доспива.
Виж целия пост
# 650
Слънце, инжекцията е бусколизин и ако си с ниско кръвно, така става. На последния трансфер бях с 140 пулс, но минава след час-два Simple Smile

Avonavi, на мен пък ми казаха, че болезнената инжекция е Диазепам и е маслен разтвор, затова боли толкова...
Виж целия пост
# 651
Диазепам НЕ е маслен разтвор!
Виж целия пост
# 652
Здравейте момичета.  През февруари  ми предстои първи опит в Лозенец,  София  при д-р Станулов.  Искам да попитам за мнения за там.  Също така какво представлява хормоналната стимулация?  Чувстваш ли се по-различно по време?  Има ли някакви особености, като на пример да не спортуваш или да почиваш повече?  Извинете ме за сигурно тъпите въпроси,  но вече като наближава ме обзема притеснение.
Виж целия пост
# 653
Намерих си записки хихи - атропин и диазепам са двата разтвора, които са ми инжектирали. Не може ли без тази инжекция - толкова е болезнена...Въпреки това нямам търпение да започна процедурата Bowtie
Виж целия пост
# 654
атропина е отврат, не помня дали боли, ама имаше други гадни ефекти.
със сигурност може и без него.
Виж целия пост
# 655
Намерих си записки хихи - атропин и диазепам са двата разтвора, които са ми инжектирали. Не може ли без тази инжекция - толкова е болезнена...Въпреки това нямам търпение да започна процедурата Bowtie
Атропина има спазмолитично действие, отпуска гладката мускулатура. И точно от него се ускорява пулса.
Обаче... естествено, че може. В Надежда слагат само но шпа.
Виж целия пост
# 656
Здравейте на всички Simple Smile Имам въпрос спрямо вас, тъй като ние тепърва навлизаме по този път. Оказахме се с лош мъжки фактор - олигоастенотератозоосперия... Смятаме началото на март да подадем документи към ЦАР и се питаме и търсим коя клиника би била по-надеждна в този случай. Кой специалист би бил по-подходящ. Какви допълнения да искаме към самата процедура, която ни предстои, за да има по-голям шанс за успеваемост. Към момента съм се спряла за МБАЛ "Надежда", но все пак се двоумя и търся повече и по-компетентни мнения. Благодаря ви. Хубав ден желая на всички Simple Smile
Виж целия пост
# 657
Моята теория за МФ е, че при избор на клиника трябва да се гледа с каква техника разполага. При нас се наложи ИМСИ и МАКС, което се предлага в Надежда, затова се спряхме на тази болница. ПИД също не е за пренебрегване, отново за МФ.
Виж целия пост
# 658
IMSI и MACS се предлагат и в Щерев, на нас ни предложиха при следващ опит.
Виж целия пост
# 659
deronii, имате ли час за Надежда? Там си е голямо чакане за час,ако нямаш вече.
И ние сме там,с ИМСИ + МАКС + зоната .
Мисля че и в Пловдив имат ИМСИ .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия