Идеалното място за живеене във Варна? Тема 2

  • 28 446
  • 211
# 180
Лично на мен ,местностите и СО хич не ми допадат,станаха доста пренаселени.А и проблеми имат с тока и водата на повечето места.
Виж целия пост
# 181
А мнения за високите блокове от НАП към Спортна зала ? Малките кооперации ми се струват страшно наблъскани,но една вечер се прибирахме по Кап.Рончевски - осветена е като ден, гледам БИла има наблизо, спирките са сякаш цивилизовани и с добра комуникация ? С паркирането как стои обаче въпроса, като и места няма там ? Шумно/ мръсно ли е, има ли цигани,наркомани,клошари ?
Виж целия пост
# 182
А мнения за високите блокове от НАП към Спортна зала ? Малките кооперации ми се струват страшно наблъскани,но една вечер се прибирахме по Кап.Рончевски - осветена е като ден, гледам БИла има наблизо, спирките са сякаш цивилизовани и с добра комуникация ? С паркирането как стои обаче въпроса, като и места няма там ? Шумно/ мръсно ли е, има ли цигани,наркомани,клошари ?
 
За другото не знам, но паркирането е ад!
Виж целия пост
# 183
А мнения за високите блокове от НАП към Спортна зала ? Малките кооперации ми се струват страшно наблъскани,но една вечер се прибирахме по Кап.Рончевски - осветена е като ден, гледам БИла има наблизо, спирките са сякаш цивилизовани и с добра комуникация ? С паркирането как стои обаче въпроса, като и места няма там ? Шумно/ мръсно ли е, има ли цигани,наркомани,клошари ?
Ако става въпрос за блоковете, които са срещу завод Дружба, те са с огромни апартаменти. Преди поне нямаше цигани, наркомани и др.
Виж целия пост
# 184
Какви цигани точно там? И да е имало общински жилища, отдавна са ги продали на "техни" хора.
За наркомани няма гаранция. Такива дето се дрогират по улиците не вярвам да има, но пък от съсед пласьор и наркоман никой не е застрахован.
В нова кооперация до Чаталджа се нанесоха студенти в МУ, нон-стоп миришеше на марихуана в общите части. Дали само консумираха или и пласираха, дали е било само трева -  не знам.
Шегувахме се, че вероятно са специалност фармация Simple Smile
Виж целия пост
# 185
Здравейте, група, извинявам се за тъпия въпрос предварително, но ми трябва инфо, работят ли моловете? Знам, че темата е за друго, не знаех къде да пиша..
Виж целия пост
# 186
Нехранителните магазини в моловете не работят,  в самите молове може да влезеш до банка, хранителен магазин, аптека, гишетата за плащане на сметки, мобилните оператори
Виж целия пост
# 187
Нехранителните магазини в моловете не работят,  в самите молове може да влезеш до банка, хранителен магазин, аптека, гишетата за плащане на сметки, мобилните оператори
 Много благодаря, скаридка!
Виж целия пост
# 188
Здравейте, има ли лекарска-зъболекарска тема за Варна, не мога да открия?
Виж целия пост
# 189
Здравейте,мнения за Погребите близо до у-ще Елин Пелин   новострояща сграда?
Виж целия пост
# 190
Районът е пълен с по-тъмнокожо население.
Виж целия пост
# 191
Баш до махалата.
Виж целия пост
# 192
Joy Тези дни във ФБ ми излиза реклама за строяща се сграда някъде близо до "Елин Пелин", като локацията е описана като "център".
Виж целия пост
# 193
Да,училището,,Елин Пелин,, е в централния район.Все пак център не е само шадраваните.
Но там за съжаление и махалата...
Виж целия пост
# 194
Тя маалата си е на топ място. Тъпите мангали все на хубавото серат - Максуда, Каменар, Игнатиево... Само си представете колко удобни са като локация тези места и какви хубави гледки има от там.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия