Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са основните теми, обсъждани във форума?
Какви са основните емоции и настроения, които се изразяват в публикациите?
Какви са основните предизвикателства, пред които са изправени участниците във форума?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са основните теми, обсъждани във форума?
-
Какви са основните емоции и настроения, които се изразяват в публикациите?
-
Какви са основните предизвикателства, пред които са изправени участниците във форума?
-
Какви съвети и подкрепа могат да бъдат намерени във форума?
-
Как мога да преодолея страха и безпокойството за бъдещето и загубата на бебе?
Чудех се просто защо усещам овуто само когато е в ляв яйчник...
но реших да мина с по-леката артилерия - гимнастиката. Е, ще ви послушам и някак ще се удържа само с танци.
. Тази седмица и аз ще се разпиша. Сутринта си направих тест и беше положителен. Смях се, плаках едно ми е такова хем много хубаво, хем притеснено. Тия хормони съвсем ще ме довършат. Стискам палци на всички
Пак май ще шашкам доктора... Ще взема за другия месец да се подготвя със тестове, поне ще е по-прецизно. Много ми е трудничко с паричките.
Но ще трябва...
Много лека и безпроблемна бременност ти желая!!! Да не забравиш да си повлечеш краката! И двата, и двата!!!
Пък и морето за мен е далече - чак 4 август!


така че няма да се опитвам повече, меря си температурата, по-скоро За статистика и да Знам какво става с тялото ми, а ову-то да Заповяда когато реши.... относно удьлжение в цикьла, аЗ сьщо май сьм такав случай... до миналия месец ми идваше все на 25-26 дена, но миналия дойде на 32ри ден, а като гледам и тоЗи може би ще е пак кьсна овулацията... явно е от климата. 