НОЕМВРИйче сладко в мен бушува, че ще гушне мама скоро се вълнува!

  • 32 364
  • 741
# 495
Майка ми и леля ми казаха, че са си чакали бебета да се обърнат и те действително са се обърнали. Все пак виждам, че има голяма вероятност да ме срежат.
Виж целия пост
# 496
Day,аз съм чувала,че тези упражнения дават добри резултати!Нищо не ти пречи да опиташ!Дано стане!
Виж целия пост
# 497
приемам идеи за заглавие за следващата тема
Виж целия пост
# 498
И мойто бебе в 33 седмица още не се беше обърнало. Сега съм в 36 и чак сега се обърна, но аз ще раждам секцио- на 30.10. Исках много да раждам нормално, но докторката не ми казва със сигурност кое е по- добре, а аз да си реша, но да не рискувам. И при това положение естествено, че няма да мисля за мен кое е по- добре, а за бебето. Днес дори си купих "бабешки" модел бикини за секциото-   с висока талия.
 Късмет на мамите, които ще раждат другата седмица. И след това да разкажат как е минало.
Успях да си взема документите от мойто АГ, като няколко пъти си ги исках и и казах, че пътувам и в други градове и ще съм по- спокойна да са в мен, ако случайно стане нещо. Изчаках я пред кабинета да ми ги приготви и сестрата излезе и ми каза, че от тази докторка е много трудна задача човек да си вземе документите, но явно вече спокойна, че си уговорих дата за секцио и че при нея ще раждам ми ги даде. Да ви споделя, че и до днес незнам въобще колко ми тежи бебчето. Никога не ми каза такива неща. Аз трябваше последния път да и кажа- ако ти дам пари ще ми кажеш ли колко ми тежи,как са ми водите и плацентата, но все пак съм достатъчно възпитана и никога не и казах нищо на незадоволителните за мен прегледи при нея.
Днес се записах и при педиатър. Не при този, който исках, понеже бил достигнал лимита си и повече не можел да записва. Посъветвах се с една съседка, която работи в същата болница при кой неин колега друг да се запиша, след като при този не може и отидох при препоръчаната от нея. Сега остава само да чакам.. Сега съм спокойна, но като наближи датата, едва ли ще съм така.
Виж целия пост
# 499
приемам идеи за заглавие за следващата тема
Този път много бързо извъртяхме страниците. Simple Smile
Виж целия пост
# 500
Сънихоби,на тебе защо ти препоръчваха секцио?Нещо с някакаъв цирей ли беше свързано...офф ,прости ми ако те бъркам с друго момиче.
Виж целия пост
# 501
Дей, пробвай с упражнения и аз знам, че действат.

На мен мама ми каза, че с мен не са я гледали нито веднъж на ехограф, въобще не е знаела в каква позиция съм.
Виж целия пост
# 502
И на мен майка ми ми е разказвала, че са я гледали на ехограф нещо като веднъж, не е имала идея колко тежим аз или брат ми, но искрено съжалява, че тогава не се е правило секцио или поне ужасно рядко. Брат ми е бил 4кг + с огромна глава, преносен, без разкритие, раждал се е близо 3 дни с толкова много и тежки последствия за нея, че не е за говорене. Ако е сега, да са й направили секцио още в началото на тази епопея и би било по-добре. Та тя никак не е изпълнена с носталгия по тези стари времена Simple Smile

Сънихоби, това пък е направо абсурдно, тези документи да не са нейни, та да не иска да ги дава. Що за глупости - добре си направила, че си си ги взела.
Виж целия пост
# 503
Добро утро момичета😊Отдавна не съм писала,но за сметка на това си ви чета редовно.Успех на всички момичета които ще раждат другата седмица🍀Наистина не остана.Ние сме добре,вървим си 2 седмици напред.Термина ми е на 13.11 а на 18.10 съм при аг-то.Ще ми направи вагинален преглед,тонове и ще избираме дата.Каза края на Октомври или началото на Ноември.Много ми е странно,понеже с първото раждане бях спешно секцио с пълна упойка и 3 дена преди термин.Още не съм решила каква упойка искам и дата не съм избрала😀След прегледа имам и час за анестезиолог.Та такива неща около мене.Хубав и слънчев октомврийски ден от мене🌞
Виж целия пост
# 504
Добро утро, на 16ти ще има бебеносеща среща в парка Гео Милев в София, ако някой има интерес, знам че е много хубаво. https://www.facebook.com/events/2190595054520617/ ето го събитието
Виж целия пост
# 505
Момичета направо и аз нямам търпение да се срещна с бебка, но има време.. Пожелавам леко и безпроблемно раждане другата на момичетата другата седмица. И искам да попитам момичетата които пият Биозин мама по колко таблетки пият? Защото АГ ми изписа 2×1 а в листовката пише 1 таблетка дневно.
Виж целия пост
# 506
Bella, и аз сега ги пия 2×1, докато ми свърши опаковката. После ще ги почна ×1.
Виж целия пост
# 507
Аз за сега Биозина го пия по веднъж, но може и по повече.
Виж целия пост
# 508
Bella, аз го пиех по 1 на ден, но сега леко настинах и веднага го увеличих на 2х1.
Виж целия пост
# 509

Bella, на мен също АГ-то ми го изписа 2х1, заедно с желязо 2 пъти на ден. Каза, че биозина спомага усвояването на желязото.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия