Кой ли догодина ЮНСКО бебенце ще има :)

  • 34 894
  • 752
# 330
Ами потърсих малко инфо в интернет и попаднах, в страницата на "Щерев" в раздел "Бременност", на един "Пътеводител на проследяването на бременността по гестационни седмици", според който лекаря ми за сега се движи по план. Там пише, че първият преглед при спец. по фетална медицина е през първия триместър, тогава се прави скриинин тест - 11-13-а г.с. Според изчисленията аз ще съм 12 г.с. на 5-ти декември, когато всъщност ще ми направи този тест. Пак в същия "пътеводител" не пише за други изследвания преди тези. Не знам. Малко съм объркана, но мисля да се доверя на доки и при следващия преглед да поразпитам малко повече за всичко това, което съм прочела в пътеводителя.
За сега, поне нямам никакви оплаквания, заразлика от повечето тук, надявам се да отшумят и при вас. Simple Smile
Щом и сърчице сте чули, няма смисъл да те вика по-рано. Тогава ще идеш направо за БХС и профилактичните изследвания. След това на ЖК в първите месеци се ходи веднъж месечно Yum
Виж целия пост
# 331
Днес ми е прегледа.
Момичета, стискайте палци... 😊
Виж целия пост
# 332
Здравейте момичета. Търся насоки и съвет по два върпоса.

На малката и предстои ваксина срещу морбили, рубеола и паротит. Чувам противоречивя инфомация относно контакт на бременна с дете със скоро поставена ваксина. Вие чували ли сте нещо по въпроса?

И втория въпрос, който ми е с по-малка важност, но все пак да попитам. Имате ли препоръка за АГ за проследяване на бременността в района на Mall of Sofia в София?
Виж целия пост
# 333
За жалост нр мога да ти дам отговор на въпросите, но втория и мен ме вълнува.
Виж целия пост
# 334
От днес започна и моето гадене момичета. Тръгна ли да ям нещо някакво готвено след третата лъжичка започва да ми се повдига. Нищо немога да ям... 🙄🙄🙄
Виж целия пост
# 335
Аз съм на сухари от две седмици.
Виж целия пост
# 336
Аз пък днес за сефте от 2 седмици насам не ми се преобръща стомаха постоянно и съм си в общи линии нормална...е като изключим хремата ама и тя взе да минава Simple Smile и на обяд си хапнах предоволно...ама няма да казвам какво Grinning току пък му се прияде на някой и ще си доакрам беля да пращам по еконт Grinning Grinning Grinning
Виж целия пост
# 337
Ами потърсих малко инфо в интернет и попаднах, в страницата на "Щерев" в раздел "Бременност", на един "Пътеводител на проследяването на бременността по гестационни седмици", според който лекаря ми за сега се движи по план. Там пише, че първият преглед при спец. по фетална медицина е през първия триместър, тогава се прави скриинин тест - 11-13-а г.с. Според изчисленията аз ще съм 12 г.с. на 5-ти декември, когато всъщност ще ми направи този тест. Пак в същия "пътеводител" не пише за други изследвания преди тези. Не знам. Малко съм объркана, но мисля да се доверя на доки и при следващия преглед да поразпитам малко повече за всичко това, което съм прочела в пътеводителя.
За сега, поне нямам никакви оплаквания, заразлика от повечето тук, надявам се да отшумят и при вас. Simple Smile
Щом и сърчице сте чули, няма смисъл да те вика по-рано. Тогава ще идеш направо за БХС и профилактичните изследвания. След това на ЖК в първите месеци се ходи веднъж месечно Yum

Ох, не знаеш колко съм ти благодарна за отговора и колко ме успокои. Хем имам доверие на лекаря си, хем като всеки ми казва, че трябва да ми се направят еди какви си изследвания и че той е трябвало сега да ми ги пусне и друг неща, започнах да се разколебавам и да си мисля, че нещо не прави както трябва... Но сега се успокоих. Благодаря! :* Animal Hatched Chick
Виж целия пост
# 338
Като гледам доста съм пропуснала но да Ви кажа мен ме налегна гаденето. Няма сутрешно или вечерно при мен е целодневно! С отварянето на очите докато легна... Само като мисля за хапване ми става зле, ръбам някакви солети, газирана вода и това е. Спря да ми се пие кафе, не ми се пуши а пушех доста...
Казаха ми за компот от кайсии че успокоявал имам и деган... Оххх най мразя да ми е лошо а изпитвам паника от рова да повръщам.... 😢 Нз как ще изкарам до 4 месец ако ме държи до тогава де... 😢😢😢

И аз съм същата. Нищо не мога за хапна. Само повръщам, света ми е крив и нищо не ми е вкусно Cry
Виж целия пост
# 339
Колко много съм изпуснала, а не съм влизала от събота... Да ви се похраля, вчера бях отново на преглед, видях ембриончето и чух сърчице. Доки каза, че съм в 6-та седмица, а не в 8-ма, както си бях изчислила аз, каза, че вероятно съм имала по-късна овулация. Всичко е наред, но все още никакви изследвания не са ми правени, на 5.12 съм отново на преглед за изследване на плода за генни мутации, доколкото разбрах вчера. На вас правилили ли са ви някакви кръвни или други изследвания? Една позната каза, че трябвало да ми се пуснат кръвни и разни други, а докторът нищо не спомен вчера.

sweety2831 ние с теб вървим почти заедно с една и съща "диагноза". Аз също видях тупкащо сърчице вчера, каза ми че последен цикъл го броим вместо 29.08 както реално е, а все едно е бил на 05.09 и така съм в 6-та седмица и 6 дни. Само че мен ме изпрати на изследвания. Днес сутринта ходих да ми вземат кръв за Спин и Васерман. Утре отивам за кръв и урина на друго място, но от направленията не разбирам за какви точно изследвания. Осен това утре ще ходя при доки да ми вземе секрет.

5.12 ми се струва много далеч честно казано Sad То не мисля че е късно за изследвания, но все пак това ще ти е края на 3-ти месец..незнам.

Относно фейсбук групата - момичетата я направиха тайна, така че никой от приятелите ти няма да види че си там Simple Smile

Ами потърсих малко инфо в интернет и попаднах, в страницата на "Щерев" в раздел "Бременност", на един "Пътеводител на проследяването на бременността по гестационни седмици", според който лекаря ми за сега се движи по план. Там пише, че първият преглед при спец. по фетална медицина е през първия триместър, тогава се прави скриинин тест - 11-13-а г.с. Според изчисленията аз ще съм 12 г.с. на 5-ти декември, когато всъщност ще ми направи този тест. Пак в същия "пътеводител" не пише за други изследвания преди тези. Не знам. Малко съм объркана, но мисля да се доверя на доки и при следващия преглед да поразпитам малко повече за всичко това, което съм прочела в пътеводителя.
За сега, поне нямам никакви оплаквания, заразлика от повечето тук, надявам се да отшумят и при вас. Simple Smile


Здравейте. Аз също съм в 6+5. Днес отново видяхме сърцето. На мен също не са ми назначени изследвания. БХС на 24.11, съответно на 27.11 женска консултация. Докторката ми записа час за 13 да ме погледне, че все пак нямам цикъл след аборта. Иначе се следя в Надежда, та мисля, че е съвсем нормално.
Виж целия пост
# 340
Бях на втори преглед днеска, чукме сърчицето, бебето е 2см. Simple Smile Писах на лично на @ditme да ме добави към фейсбук групата Simple Smile
Виж целия пост
# 341
Понеже си забранила получаването на лични съобщения, ще ти пиша тук. Аз нямам и не използвам фейсбук, та не съм правилния човек за фейсбук групата.
Виж целия пост
# 342
Мина прегледа. Според цикъла съм в 7 седмица и 5 дни, а според ехографа 7 седмици и 6 дни. Доктора каза, че всичко е наред и ме вика на БХС на 20.11. Сърце не ми е пускал, но сигурно всичко е наред аз бях шашната като че ми е за първи път и забравих да питам Simple Smile
Виж целия пост
# 343
Понеже си забранила получаването на лични съобщения, ще ти пиша тук. Аз нямам и не използвам фейсбук, та не съм правилния човек за фейсбук групата.
Как съм ги забранила тези съобщения Sad((, стори ми се че ти я направи, сега ще проверя кой беше хахах
Виж целия пост
# 344
Не знам как, но като се опитам да ти пиша и ми излиза надпис, че си забранила получаването на лични съобщения.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия