Ин витро Плевен - 8

  • 14 319
  • 147
# 135
Нямам идея. Аз правих инвитрото при него и го препоръчвам с две ръце. Бих те посъветвала да направиш една консултация с него. Ние бяхме решили да пробваме при него за да разучим всичко, преди да заминем за Турция. Резултата е батко на 4г и сестричка на 2г . Но темата е деликатна и всеки си знае случая
Виж целия пост
# 136
Нямам идея. Аз правих инвитрото при него и го препоръчвам с две ръце. Бих те посъветвала да направиш една консултация с него. Ние бяхме решили да пробваме при него за да разучим всичко, преди да заминем за Турция. Резултата е батко на 4г и сестричка на 2г . Но темата е деликатна и всеки си знае случая
Благодаря ви много за обратната връзка. Бяхте ми от полза Simple Smile
Виж целия пост
# 137
Преди 6г някъде правих цветна снимка при него и изобщо не съм доволна. В последствие се установи, че на снимката изобщо не се вижда формата на матката, а точно там е един от проблемите ми. Просто начина,по който е направена се вижда едно светло петно и тръбите. След години правих снимка в Турция и разликата е от небето до земята.
Лично на мен доц. Иванов ми загуби времето. На 36г за първи път започнах при него и му бях пациентка 3г. Обясняваше ни как нямаме никакви проблеми, да си пробваме още естествени опити, после инсеменации и така изтървахме важни години, когато качеството на яйцеклетките все още бива. Много му вярвах, но връщайки се назад мисля, че трябваше да ни насочи към инвитро много по-рано. Това е моят опит там.
Виж целия пост
# 138
Подкрепям, Penguin4e. И аз загубих време, пари и надежда при Иванов. Два опита и нищо не промени, само ми съсипаха яйцеклетките, махнах се и близнаци от първи опит. Но промениха протокола, добавиха инжекции, добавиха изследване и за по-малко от година при новия лекар, бях бременна с близнаци.
Направете цветната с упойка, за да няма контракции матката и да няма болка.
Успех
Виж целия пост
# 139
Подкрепям, Penguin4e. И аз загубих време, пари и надежда при Иванов. Два опита и нищо не промени, само ми съсипаха яйцеклетките, махнах се и близнаци от първи опит. Но промениха протокола, добавиха инжекции, добавиха изследване и за по-малко от година при новия лекар, бях бременна с близнаци.
Направете цветната с упойка, за да няма контракции матката и да няма болка.
Успех

Здравейте. Къде стана чудото при вас, в коя клиника и при кой лекар? Ние имаме добри отзиви от Плевен от познати и се насочихме натам, но като чета вичи започвам да се отказвам честно казано. А и вече чакаме и за час за Стаменов в Надежда.
Виж целия пост
# 140
Подкрепям, Penguin4e. И аз загубих време, пари и надежда при Иванов. Два опита и нищо не промени, само ми съсипаха яйцеклетките, махнах се и близнаци от първи опит. Но промениха протокола, добавиха инжекции, добавиха изследване и за по-малко от година при новия лекар, бях бременна с близнаци.
Направете цветната с упойка, за да няма контракции матката и да няма болка.
Успех

Здравейте. Къде стана чудото при вас, в коя клиника и при кой лекар? Ние имаме добри отзиви от Плевен от познати и се насочихме натам, но като чета вичи започвам да се отказвам честно казано. А и вече чакаме и за час за Стаменов в Надежда.
При нас 6-7 години опити и нито един положителен тест,ние си плащахме всичко.Не разбраха защо при естествено забременяване се стига на един и същи етап до спонтанен аборт въпреки всички възможни тестове и изследвания които се направиха.Моя позната беше по фонда дори мислеше да се отказва,заради безкрайните според нея изследвания,подложиха я на операция,но в крайна сметка пробва и първи опит и момиченцето и е на 3-4 години.При всеки е различно и всеки случай е индивидуален.Навсякъде вече всичко е машина за пари,един голям конвейер и  от публикации оставам с впечатлението ,че на доста места предлагат донорски яйцеклетки.Това са лично мои впечатления и усещане.
Виж целия пост
# 141
Има ли някои тук който в момента е при доц.Иванов и ще започва стимулация ? Предстои ми такава и искам да знам ако някой минава в момента по този път ? може и на лично съобщение
Виж целия пост
# 142
Здравейте,
Ако може да попитам понеже си получихме заповедта от фонда, звънях вчера на регистратура да ме свържат с акушерката на доц. Иванов, но никой не ми върна обаждане.. Ще го мисля днес дали направо на нея да не позвъня. Но въпроса който ме интересува е колко време чакахте докато ви насрочат час за стимулации? Минават ли прегледи преди това? Трябва ли да сте в цикъл?
Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 143
Здравейте,
Ако може да попитам понеже си получихме заповедта от фонда, звънях вчера на регистратура да ме свържат с акушерката на доц. Иванов, но никой не ми върна обаждане.. Ще го мисля днес дали направо на нея да не позвъня. Но въпроса който ме интересува е колко време чакахте докато ви насрочат час за стимулации? Минават ли прегледи преди това? Трябва ли да сте в цикъл?
Благодаря предварително!

Като получите заповедта от фонда, трябва да ви иготвят от центъра нещо като досие- за вас , за съпруга ви./нашето досие беше изготвено от мед.сестра, която работи там/ Опитайте да се свържете с акушерката, за да се уговорите за час/или на регистратурата/ отделете си поне два часа. Попълват се разни формуляри. След това доктора ще прецени кога да идете на преглед в зависимост от това какъв е вашия случай. Пригответе си налични медицински документи, ако имате могат да се приложат в досието .. Минавате изследвания, прегледи и каквото е необходимо. Не става всичко от раз.  И най-важното въоръжете се с търпение… Докторът си изпипва всеки един детайл преди да пристъпи към следваща стъпка. Доста ангажиран е, тъй като прави операции, пункции и какво ли не. Графикът за прегледи го има в сайта на Кирм.
Виж целия пост
# 144
Здравейте!
 Ще може ли да ми препоръчате бюджетен хотел/апартамент в близост до КИРМ Плевен, ако някой е отсядал?
Виж целия пост
# 145
Здравейте!
 Ще може ли да ми препоръчате бюджетен хотел/апартамент в близост до КИРМ Плевен, ако някой е отсядал?
Здравей, преди години, тук в темата съм чела, че от клиниката могат да ти предложат. До колкото знам апартамента не е техен, но явно "работят" заедно. Питай по телефона за да не те подвежда. Клиниката е сравнително централна, виж хотел Сити какви цени оредлагат, защото не съм наясно (: Успех
Виж целия пост
# 146
Момичета, тези от вас, които са имали ембриончета на пети ден в ембриологията, каква информация ви дадоха на пети ден?
Досега не сме имали ембрионче, отглеждано до пети ден и нямам идея.
Виж целия пост
# 147
Обадиха ни се по телефона и ни казаха колко ембриона са оцелели до пети ден, че са с добро качество (без конкретизиране на грейд) и че са ги замразили, тъй като уговорката с доктора беше, че няма да правим свеж трансфер.

 
Момичета, тези от вас, които са имали ембриончета на пети ден в ембриологията, каква информация ви дадоха на пети ден?
Досега не сме имали ембрионче, отглеждано до пети ден и нямам идея.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия