Център за асистирана репродукция (ЦАР) - тема 31

  • 70 350
  • 757
# 240
Здравейте, момичета, нова въм в темата за кандидастване по ЦАР. Досега съм самофинансирала 2 процедури на естествен цикъл и едно инвитро в Турция. За съжаление, все неуспешни. Вече не мога да си позволя самофинансиране и имам следното питане: изследването на АМХ може ли да се направи в клиниката, където подготвят документите или трябва да е в лаборатория, изрично посочена от ЦАР?

Здравей, няма значение в коя лаборатория, трябва да само да е с подпис и печат и стойността да е над 1. Успех!
Виж целия пост
# 241
Мерси за бързия отговор, Облаче!

Момичета имам още един въпрос към тези от вас, които са се насочили към Надежда.
След одобрение и получаване на заповед, чака ли се много след това? Знам, че там са претоварени и се опасявам, че трябва да се чака допълнително време...

Успех на всички. Радвам се, че ви има!
Виж целия пост
# 242
Мерси за бързия отговор, Облаче!

Момичета имам още един въпрос към тези от вас, които са се насочили към Надежда.
След одобрение и получаване на заповед, чака ли се много след това? Знам, че там са претоварени и се опасявам, че трябва да се чака допълнително време...

Успех на всички. Радвам се, че ви има!

Пак аз Simple Smile Ако вече си пациент и имате направени всички изследвания, доки ще каже на кой ден да си запазите час и няма никакво чакане. Аз стартирах по дълъг протокол в същия ден, в който взех заповедта. Simple Smile просто денят брше подходящ. Но всичко е въпрос на преценка на доки.
Виж целия пост
# 243
Мерси, Облаче! :-*
Виж целия пост
# 244
Здравейте, имали момичета за 22 ноември? И кой номер сте?
Виж целия пост
# 245
42696 отивам да получа заповед на 22.11
Виж целия пост
# 246
Привет на всички в групата.Вече почти месец и половина се разглеждаме в комисия,номерът ми е 43394.Чудя се какво става.Има ли и други със същия статус?
Виж целия пост
# 247
Привет на всички в групата.Вече почти месец и половина се разглеждаме в комисия,номерът ми е 43394.Чудя се какво става.Има ли и други със същия статус?
В края на седмицата (в петък след 17-18) ще сте одобрени най-вероятно.
Виж целия пост
# 248
Привет на всички в групата.Вече почти месец и половина се разглеждаме в комисия,номерът ми е 43394.Чудя се какво става.Има ли и други със същия статус?
Здравейте моят номер 43291 и пише че се разглежда от комисия ,но както изглежда ще дойде скоро и нашят ред трябва малко търпение 😉
Виж целия пост
# 249
Привет на всички в групата.Вече почти месец и половина се разглеждаме в комисия,номерът ми е 43394.Чудя се какво става.Има ли и други със същия статус?

Ние сме 43245 и при нас е същото
Виж целия пост
# 250
Ние сме 43218 и предполагам в края на седмицата ще сме одобрени... успех момичета
Виж целия пост
# 251
Привет на всички в групата.Вече почти месец и половина се разглеждаме в комисия,номерът ми е 43394.Чудя се какво става.Има ли и други със същия статус?
Здравейте моят номер 43291 и пише че се разглежда от комисия ,но както изглежда ще дойде скоро и нашят ред трябва малко търпение 😉

Здравей, моя номер е 43285 и сме със същия статус. Ако всичко е наред ще ходим заедно сигурно.
Виж целия пост
# 252
Здравейте! Знаете ли дали има срок за взимане на заповедта. Т.е. Дали е възможно да се отложи взимането и съответно ползаването й? Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 253
Здравейте! Знаете ли дали има срок за взимане на заповедта. Т.е. Дали е възможно да се отложи взимането и съответно ползаването й? Благодаря предварително!
Може да отложите взимането до 3 месеца, а използването е до една година, но дали от взимането или от обаждането, не знам. Защо не звъннете да питате?
Виж целия пост
# 254
Заповедта започва да тече 1 година от датата на вземането ѝ.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия