Център за асистирана репродукция (ЦАР) - тема 31

  • 70 351
  • 757
# 270
Здравейте моят статус вече е одобрена 😁😁😁
Виж целия пост
# 271
Здравейте моят статус вече е одобрена 😁😁😁
Кое номерче сии...
Виж целия пост
# 272
Здравейте моят статус вече е одобрена 😁😁😁
Кое номерче сии...
номер 43291 подадево заявление на 28.09.
Виж целия пост
# 273
От днес и аз съм със статус- разглежда се от комисия номер 43679 от 31.10.2018
Виж целия пост
# 274
Здравейте моят статус вече е одобрена 😁😁😁
Кое номерче сии...
номер 43291 подадево заявление на 28.09.
Моето е 43218 от 21.09 но все още пише, че се разглежда от комисия Sad
Виж целия пост
# 275
43700 от 01.11.2018 вече е със статус разглежда се от комисия😊
Момичета според вас за февруари ли ще сме или има някакви минимални шансове да минем преди януари (нали януари не се разглеждат)... За първи път кандидатстваме и не съм наясно по колко номерчета вървят на месец...
Виж целия пост
# 276
Здравейте моят статус вече е одобрена 😁😁😁
Кое номерче сии...
номер 43291 подадево заявление на 28.09.
Моето е 43218 от 21.09 но все още пише, че се разглежда от комисия Sad
и ние сме така 19.09 4317..
Виж целия пост
# 277
Одобрени има ли от дата 19.09, 20.09, 21.09.
Виж целия пост
# 278
43394-одобрена



Виж целия пост
# 279
Здравейте, нова съм тук и не съм много наясно.
Подадох документи в фонда на 30.10.2018г.Днес 24.10 пише заявлението се разглежда от комисия.След колко време ще получа одобрение и съответно заповедта?Номера ми е 43661
Виж целия пост
# 280
Момичета, от кога се смята опира за използван? Аз ходих до клиниката, направиха ми копие от заповедта и ми пуснаха някакви изследвания само на мен. Дадоха ми списък с другите изследвания, които трябва да направим преди пункцията. Но сега става така, че мъжа ми  няма да може този месец... Та се тревожа да не се счита опита за започнат...
Виж целия пост
# 281
От датата на получаване на заповедта имате една година да действате.Успех!
Виж целия пост
# 282
От датата на получаване на заповедта имате една година да действате.Успех!
   От пункцията ли се счита опита за започнат?
Виж целия пост
# 283
От датата на получаване на заповедта имате една година да действате.Успех!
   От пункцията ли се счита опита за започнат?
Рокси, започнала ли си стимулация?
Опитът стартира с началото на стимулацията.
Когато аз започнах по дълъг протокол, в деня на блокиращата инжекция в болницата подписах някакво уведомление до фонда, че започвам стимулация и казаха така ще уведомим фонда, че опитът е започнал. Успех!
Виж целия пост
# 284
Моля за отговор !
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия