Център за асистирана репродукция (ЦАР) - тема 31

  • 70 356
  • 757
# 540
От Facebook
43693 отива за заповед на 05.02.2019
Виж целия пост
# 541
Аз не си го измислям питала съм ги по телефона това са ми обяснили раздават определени дни през месеца,но не всеки ден.
Направи елементарна сметка на месец дават по 700 заповеди мах. средно по 400 ако раздават 20 работни дни както казваш колко ще дадът за 1 месец после погледни статистиката на zazu1.

zazu1 честито поръси темата с някой друг памперс!
Виж целия пост
# 542
43700 отива за заповед на 06.02. Помолих ги да отида на 05.02 защото ще съм в отпуска, че съм на преглед, но не можело... На 04.02 съм на изследвания и трябва да закъснея, на 05.02 съм на преглед и трябва да съм в отпуска защото клиниката ми е далече от работата, а и по птинцип винаги има закъснение пеи лекаря и на 06.02 пак трябва да закъснея за да си взема заповедта... Ами сложно е...А още не съм почнала процедурата... Ужас направо...
Виж целия пост
# 543
43700 отива за заповед на 06.02. Помолих ги да отида на 05.02 защото ще съм в отпуска, че съм на преглед, но не можело... На 04.02 съм на изследвания и трябва да закъснея, на 05.02 съм на преглед и трябва да съм в отпуска защото клиниката ми е далече от работата, а и по птинцип винаги има закъснение пеи лекаря и на 06.02 пак трябва да закъснея за да си взема заповедта... Ами сложно е...А още не съм почнала процедурата... Ужас направо...
Мъжът Ви също може да я вземе. Аз моя го впрегнах и прави всичко, което може той да свърши. Нито кръв ще дава, нито ще бърникат по него, нито ще си бие инжекции с хормони, така че в случая не ми е много жал.
Виж целия пост
# 544
43700 отива за заповед на 06.02. Помолих ги да отида на 05.02 защото ще съм в отпуска, че съм на преглед, но не можело... На 04.02 съм на изследвания и трябва да закъснея, на 05.02 съм на преглед и трябва да съм в отпуска защото клиниката ми е далече от работата, а и по птинцип винаги има закъснение пеи лекаря и на 06.02 пак трябва да закъснея за да си взема заповедта... Ами сложно е...А още не съм почнала процедурата... Ужас направо...
Мъжът Ви също може да я вземе. Аз моя го впрегнах и прави всичко, което може той да свърши. Нито кръв ще дава, нито ще бърникат по него, нито ще си бие инжекции с хормони, така че в случая не ми е много жал.

То е ясно, че ще намерим начин, но просто ме хваща яд понякога защото никой не иска да ти влезе в положение.. Ще видя ако Цветков ме вика на преглед след няколко дни ще се обадя във фонда ако може да сменя датата за след няколкл дни защото пак ще взимам отпуска така или иначе най вероятно. При предишните ин витро процедури нямахме още детенце, но сега си имам и една малка госпожица, която също трябва да взимаме от градина и си ни е ангажимент все пак... Работя в Младост, живея в Люлин, клиниката е в Красна поляна и в общи линии си кръстосвам цяла София...
Виж целия пост
# 545
Ако имате кого да помолите да отиде може да заверите пълномощно. Има примерно пълномощно на първа страница. В началото на бул. Малинов (когато идвате от Цариградско) в първата пряка в дясно има нотариус, там става за 10мин и може само Вие да отидете.
Разбирам Ви, но не знам как да Ви помогна.
Виж целия пост
# 546
Момичета ще отида да си взема заповедта ще намеря начин, но не беше в това въпроса, а исках да обърна внимание на факта, че никой никъде не ни влиза в положение и повечето си нямат и идея през какво минаваме... Просто за повечето това е просто работа, но не знаят на нас какво ни коства... Мъжа ми ще закъснее малко за работа и ще я вземе, но въпроса беше, че ги помолих да си я взема просто един ден по рано (не седмица, месец, а само ден)... Ами ако не бях от София? Щяхме да се разкарваме два поредни дни примерно, защото и прегледа не можеш да смениш защото и за него си чакала 2 месеца примерно.... Трябва да станем по гъвкави, разбрани и човечни... На това исках да обърна внимание...
Виж целия пост
# 547
Доколкото знам можеш да я вземеш по-късно на следващ, по-следващ ден. Просто не може по-рано.
Виж целия пост
# 548
И аз така знам.
Аз пък съм впечатлена от отношението на служителките във ЦАР и по телефона и лично.Включително и от директорката...винаги търпеливо и с готовност са отговаряли на въпросите ми и са съдействали.
Виж целия пост
# 549
Здравейте от два дена звъня на телефона от който трябва да разбера какъв ми е номера, но никой не вдига. На вас те ли ви се обадиха или вие звъняхте, да продължавам ли да нахалствам и другата седмица или да чакам?
Виж целия пост
# 550
Здравейте. Входящ номер на подадените документи се дава от служителите в момента на подаването им. За получаване на заповед  след одобрение те ви се обаждат в кой ден да отидете.
Виж целия пост
# 551
Звънях в клиниката която ни подаде документите, те ми казаха да се обадя в ЦАР и от там да разбера какъв ми е входящия номер.
Виж целия пост
# 552
Звънях в клиниката която ни подаде документите, те ми казаха да се обадя в ЦАР и от там да разбера какъв ми е входящия номер.
Да, така е. Когато ги подаваш през клиниката, ти се обаждаш  в ЦАР, за да ти кажат входящия номер. Аз се обадих на номер 02/895 3146 и ми бяха вдигнали още от първия път. Според мен имай търпение, все ще ти вдигнат. Успех!
Виж целия пост
# 553
Звънях в клиниката която ни подаде документите, те ми казаха да се обадя в ЦАР и от там да разбера какъв ми е входящия номер.
Да, така е. Когато ги подаваш през клиниката, ти се обаждаш  в ЦАР, за да ти кажат входящия номер. Аз се обадих на номер 02/895 3146 и ми бяха вдигнали още от първия път. Според мен имай търпение, все ще ти вдигнат. Успех!


Благодаря ви.
Виж целия пост
# 554
Звънях в клиниката която ни подаде документите, те ми казаха да се обадя в ЦАР и от там да разбера какъв ми е входящия номер.
Да, така е. Когато ги подаваш през клиниката, ти се обаждаш  в ЦАР, за да ти кажат входящия номер. Аз се обадих на номер 02/895 3146 и ми бяха вдигнали още от първия път. Според мен имай търпение, все ще ти вдигнат. Успех!


Благодаря ви.
Може да си провериш имейла, ако си оставила такъв. На мен там ми го изпратиха. Не са ми се обаждали!  Успех!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия