Убийството на Виктория Маринова - журналистка от Русе

  • 120 844
  • 2 652
# 2 040

Когато психопат наранява не тича в паника да се спасява. Те остават спокойни докрай.
Много точно.
Виж целия пост
# 2 041
Не всеки убиец е психопат, ама цял ден само за психопати чета.
Виж целия пост
# 2 042
Всички "конспирации" са плод на дълбокото недоверие към институциите, към всички институции. Те самите се постараха доста, за да не им вярваме и грам.
Виж целия пост
# 2 043
Хайде сега, ние не им вярваме от 09.09.1944, по заслуги, а след 10.11.1989 нищо не се е променило - все същите шуробаджанаци работят в прокуратура, съд, полиция.
Виж целия пост
# 2 044
Когато психопат наранява не тича в паника да се спасява. Те остават спокойни докрай.
За психопатите животът на другите не струва пукната пара, но затова пък собствената им кожа си им е много ценна и правят всичко, включително и да бягат, когато осъзнаят, че са застрашени. Затова и там, където има смъртна присъда, често до последно мотаят разследващите и си измислят несъществуващи подробности от престъпленията си или лъжат, че ще посочат къде са захвърлили телата на убитите от тях, за да предизвикат нови разследвания и ново отлагане на изпълнението. Не им се мре, нито им се лежи в затвора, ама не са смятали, че за убитите от тях важи същото. В центъра на вселената са те и тяхното благополучие - останалите нямат никакво значение.
Виж целия пост
# 2 045
Добре де,толкова ли е сложно да се чете с разбиране?
Естествено,че всеки ще избяга от местопрестъплението и няма да стои на пусия да го сгащят.
Но да "избягаш", не значи непременно да търчиш панически.
Не и ако си хладнокръвен психопат както се опитват да го изкарат.
Виж целия пост
# 2 046
Всеки си има собствено разбиране. И да, точно страхът от наказание за психопата ще го накара да търчи панически  - щото вече се касае за неговия живот и свобода. Вече ако е понатрупал стаж като убиец, може и да придобие навика да се измъква по-спокойно, още повече ако до момента му се е разминавало и се е взел насериозно.
Виж целия пост
# 2 047
Наистина всеки един тук вижда нещата през своите преживявания...

Не всеки, но ти конкретно го правиш.
Огледай се малко, животът не е само това, което на теб ти се случва.



Виж целия пост
# 2 048
Всички "конспирации" са плод на дълбокото недоверие към институциите, към всички институции. Те самите се постараха доста, за да не им вярваме и грам.
Това недоверие планирано се постигна от опозицията. Положението не е по-зле от това, което е било при тяхното управление, дори бих казала, че има движение напред. Не помня, когато по тяхно време ставаха катастрофи и убийства, да са излизали да ни уведомяват толкова подробно, нито ги гонеха да им се отчитат за всяко доказателство или е правил протести.
Ако ги слуша човек ще рече, че тогава ни катастрофи имаше, нито убити, хората с увреждания живееха нашироко, а здравеопазването процъфтяваше.

Извинявам се за политическото отклонение, но наистина смятам, че това е в основата. Нямат срам и съвест, разбирам амбициите за власт, но има една граница, която не трябва да се минава, а именно случаите с човешки трагедии. Не се връзвайте и вие, оставете жената да почива в мир, а виновният да се надяваме, че ще получи максимална присъда...
Виж целия пост
# 2 049
Като стана дума за недоверие ето нещо, което днес видях във ФБ и го копирах:

Мишо Бирата - здрав и прав, умря от "инфаркт".
Патологът за Белнейски и Чората се самообеси.
Ваньо Танов почина внезапно като Мишо Бирата.
Клошар запали тютюневите складове в Пловдив.
400 хиляди бюлетини, отпечатани и подредени по градове, се оказаха "вторични суровини".
Гинка от Пазаджик, със запор от НАП, намери 300 милиона, за да купи ЧЕЗ.
Чакъра беше убит от Бойко Борисов с 14 изстрела с гранатомет, България бе осъдена в Страсбург за това. Бойко обаче е невинен, извън Страсбург.
ИТ експертът по "цецомобила за подслушване" бе убит с 4 куршума и 1 контролен в главата, с цел "обир".
Цецо си купи 6 апартамента със спестяванията на тъща си.
Председателят на Столичния общински съвет си купил 60 апартамента, със 120 години трудов стаж.
Доказателствата срещу Филип Златанов (момчето за мръсни поръчки на ГЕРБ) бяха "откраднати" от колата на вещото лице.
Къща за 2 милиона в Барселона е собственост на тенис-клуба на Бойко, той няма нищо общо...

Стената по границата 1 ред излезе 4 пъти по-скъпо от двуредова в Гърция.
Царските конюшни се самозапалиха.
Полицията "по погрешка" арестува журналисти, опитващи се да спасят документи от изгаряне. Докато ги разпитваше, документите изгоряха.
21 годишен 50 килограмов крадец на желязо уби "случайно" журналистка, разследваща далавери на властта.
...
Отдавна спрях да вярвам на глупостите им, а вие?
Виж целия пост
# 2 050
Мъж 50 кг, въпреки че според мен е повече, може да убие жена, дори без да е тренирал бокс. Прочетете малко за човешкото тяло.
За мен тя е много далеч от разследващ журналист... Но такива, които са направили доста по-сериозни разкрития си ходят живи и здрави.

Отдавна спрях да вярвам на глупостите им, а вие?
Аз на градските легенди...
Виж целия пост
# 2 051
Всеки сами избира на какво да вярва. Но когато бялото е бяло, а черното - черно, няма какво да ми обясняваш тук, че е лилаво. Ако ме разбираш правилно кво искам да ти кажа. А пък на баба Гина съседкта внучката си купи два апартамента в центъра и един в Черноморец. Верваш ли?
Виж целия пост
# 2 052
Моля, имайте малко уважение към паметта на хора, които няма как да застанат и да говорят.
Това с Ваньо Танов е грозна и груба спекулация и има защо да го твърдя...последното изречение пък все едно ме връща във фейса, където всеки е специалист криминолог и не иска да проумее, че има изроди около нас и не знаеш кога и от къде ще ти изскочат.
Да, не вярвам на глупости, защо бе нужно изобщо да ги споделяш с нас?
Виж целия пост
# 2 053
Защото се заговори за доверие и недоверие. Приказката лъжливото овчарче я знаем всички.
Виж целия пост
# 2 054
Само за едно мога да се съглася! Че всички подобни публикации са плод на недоверието на българина в която и да е институция. Което обаче не прави истинни въпросните публикации!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия