Черен петък 2018

  • 194 150
  • 2 189
# 1 050
Проверих в няколко страници за тази кукла , струва 60 лв. Но в Емаг малка са прекалили... Flushed

Според мен е грешка 😂 Тези луди ли са?
Виж целия пост
# 1 051
Оглеждам се и за коледна елха, 180 см поне. Споделете, ако попаднете на оферта. Simple Smile

Похвалиха ми фирма  Грипс за много хубави елхи https://kolednielhi.com/


Бях на място да гледам въпросните елхи. Ужасно рехави си! Нищо общи със снимките
Виж целия пост
# 1 052
Предлагам, да си сложим по една значка БГ МАМА, ако ще ходим на "Черен петък" по моловете. Да се познаем... 😁
Виж целия пост
# 1 053
Техмарт и без това непрекъснато блокира, почти няма отваряне сайта, три пъти пробвах и трите пъти не може да зареди. Да си ги държат намаленията.

Обувки.бг имат промо код за намаление на чанти и аксесоари днес, има интересни неща.

Аз мислех, че само при мен блокира.

От Техмарт бях останала с добри впечатления относно цените. Като съм търсила техника в Технополис, Техномаркет и Техмарт последните винаги бяха с най-добра цена, но явно са искали да се наложат като по-нова верига.

Трябва човек да следи на няколко места това, което го интересува, защото не знам на кой може да се вярва.

Mirela13 Много благодаря за информацията за елхите, почти бях поръчала.


blondyberry
  SmileSmileSmile
Виж целия пост
# 1 054
Знаех си и очаквах намалението в Ив Роше. 50% на всичко, освен на неща със зелена точка на етикета💟 Ризървд са с - 20%.Имат един уникален пуловер на р. ц. е 50лв,много му се чудех преди време...
Къде ще е намалението на Ив Роше?
Виж целия пост
# 1 055
Знаех си и очаквах намалението в Ив Роше. 50% на всичко, освен на неща със зелена точка на етикета💟 Ризървд са с - 20%.Имат един уникален пуловер на р. ц. е 50лв,много му се чудех преди време...
Къде ще е намалението на Ив Роше?
ооо, извинявам се🙄 В Парадайс ще е.
Виж целия пост
# 1 056
Аз поръчах пералня от Техмарт. Слядих един модел известно време. Сегашните цени на тази пералня в Технополис и Техномаркет, намалени с 10% ще са по-високи от намалената цена в Техмарт. Така че аз съм доволна от тях.
Виж целия пост
# 1 057
Здравейте! Търся качествена термо купа. Намирам една в Икеа (не знам колко е ок), но разбирам, че през сайта няма да има намаление. Ще съм благодарна да споделите, ако сте виждали някъде такава (предпочитам да е от БГ).
Виж целия пост
# 1 058
Проверих в няколко страници за тази кукла , струва 60 лв. Но в Емаг малка са прекалили... Flushed

Според мен е грешка 😂 Тези луди ли са?
Аз от любопитство проверих колко струва таз кукла - 60 $. Хубава надценка са си турнали хората Stuck Out Tongue Closed Eyes
Виж целия пост
# 1 059
Знаех си и очаквах намалението в Ив Роше. 50% на всичко, освен на неща със зелена точка на етикета💟 Ризървд са с - 20%.Имат един уникален пуловер на р. ц. е 50лв,много му се чудех преди време...

Reserved в кои МОЛ-ове имаха магазини, освен в The mall
Виж целия пост
# 1 060
изобщо не влизам в емаг, точно поради тази причина.
Виж целия пост
# 1 061
Знаех си и очаквах намалението в Ив Роше. 50% на всичко, освен на неща със зелена точка на етикета💟 Ризървд са с - 20%.Имат един уникален пуловер на р. ц. е 50лв,много му се чудех преди време...

Reserved в кои МОЛ-ове имаха магазини, освен в The mall
Serdika, Paradise, Park Center и най-големия е в Ring. Искаше ми се да ви покажа пуловера от там, но не намирам снимка в интернет. . .
Виж целия пост
# 1 062
Сайта на Манго работи ли при вас?
Виж целия пост
# 1 063
При мен не, нищо не ми отваря от вчера.
Виж целия пост
# 1 064
И при мен  Мангото не го отваряше, но като цъкнах от темата на произволен продукт, който момичетата са си поръчали, ме пусна.Оттам си влязох в моя профил.Нооо, много ме е яд, изпуснах детските неща.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия