Черен петък 2018

  • 194 144
  • 2 189
# 240
Дали ще има добро намаление на телефони и вечния въпрос къде... ?
Виж целия пост
# 241
uk.

телефони - според мен емаг и амазон.
Виж целия пост
# 242
Този петък ли е черния петък? Конкретно търся обувки от дайхман, спортвижън и метро
Виж целия пост
# 243
здравейте да попитам някой знае ли кога ще е черният петък в themall тъй като единствената информация в сайта им е. за 27-ми
Виж целия пост
# 244
Аз преди две години се разочаровах от Емаг. От октомври следяхме определен модел телефон, намалиха го с около 20% и успяхме да го грабнем. За осем месеца ходи два пъти на ремонт в Румъния, като трети път нямаше - възстановиха ми сумата, след около три седмици изчакване.
Иначе телефонът най-културно си показваше, че трябна да го пратим за ремонт. Единственото, което му се виждаше на дисплея беше стилизираната картитка на андроид, с отворено коремче и знак Вимание, колкото екрана.
Сега имам силиконов калъф, купен след първата екскурзия, носен около седмица и няколко стъклени протектора, докато дойдат от Алиекспрес, вече нямаше какво да предпазват.
Виж целия пост
# 245
ЦОП  и аз тук. Последните години в мола само -25% при предварително завишени цени.
Виж целия пост
# 246
Някой сеща ли се предни години какво намаление е имало в Дайхман на черния петък?
25%
Виж целия пост
# 247
Който търсеше детски четки ел. Има на мн продукти 50 процента и на четките

https://sopharmacy.bg/oral-b-braun-d2010-stages-power-detska-ele … etka-za-zubi.html
Виж целия пост
# 248
Някой има ли информация за Happy weеkend на Комсед? Само рекламират, но без дати. Искам да поръчам Playmobil, но се чудя да ги чакам ли или да пускам от амазоните....
Виж целия пост
# 249
Казаха май този уикенд,изчакай малко
Виж целия пост
# 250

arino, благодаря!
Виж целия пост
# 251
Къде да търся игри за плейстейшън?
Виж целия пост
# 252
Къде да търся игри за плейстейшън?

Ozone и plesio Simple Smile
Виж целия пост
# 253
Къде да търся игри за плейстейшън?

Ozone и plesio Simple Smile
Pulsar
Сторителните маркети - участват ли? Трябват ми плафони, брави и най-вече конвектор Аирелек или подобен.
Виж целия пост
# 254
Дали Tendenz правят отстъпки на черния петък, миналата година попадал ли ви е в полезрението? Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия