Черен петък 2018

  • 194 148
  • 2 189
# 330
Излезнаха ли списъци за моловете в София ?
Виж целия пост
# 331
В Хиполенд " черният петък" за сайта в полунощ ли започва?
Виж целия пост
# 332
В Хиполенд " черният петък" за сайта в полунощ ли започва?

2.  Колко време ще трае тази „лудост“?

През целия ден, петък, 16.11.2018г., от 00:00ч. до 23:59ч. ще можете да направите своята онлайн-поръчка
Виж целия пост
# 333
В Emag на всички продукти ли правеха намаление на Черния петък или само на определени артикули? Конкретно за телефони се интересувам.

Мисля, че само на определени модели.


Къде мога да следя за намаления на професионални преси за коса?
Виж целия пост
# 334
В Emag на всички продукти ли правеха намаление на Черния петък или само на определени артикули? Конкретно за телефони се интересувам.

Само на определени артикули, но не са малко като брой модели, така че ги следи. Минали години 2-3 дни преди събитието изтичаше и някаква брошура с част от нещата, които ще се намалят, сега не знам дали ще е така.
Виж целия пост
# 335
За професионална преса за коса в Златна Рибка може да се следи.
Виж целия пост
# 336
Не се хабете за измисления КИБЕРФРАЙДЕЙ на Дайхман - 20% е само и то на НЕнамалени стоки. Тоест , ако едни маратонки са на редовна цена 200 лв., "печелите 40лв." намаление, но ако маратонките вече са били намалени от 200 на 180 лв.- нищо не чакайте. Смях в залата - бих казала... Кое му е Кибер на акцията им!
Виж целия пост
# 337
ЧЕРЕН ПЕТЪК в LC Wаikiki

До 30% Намаление

on line
Виж целия пост
# 338
Добро утро,
Има намаления и  в https://reno.bg/
Виж целия пост
# 339
Аз купих една писта на Hot wheels за дребния и една обща дървена игра за двамата от Хиполенд. Бързо ми се случиха нещата, сайтът си работеше нормално ю Доволна съм, доставката е безплатна, очаквам поръчката да пристигне до 05/12.
Виж целия пост
# 340
Аз също направих поръчката от Хиполенд. Бях сложила нещата в количката и в любими, за всеки случай, още онзи ден. Влязох и направо завърших поръчката за по-малко от минута. Доволна. Simple Smile
Виж целия пост
# 341
Аз ще отскоча към обяд до мол България, болна, не болна съм там. Joy
Виж целия пост
# 342
Тези от Уайкики нещо се майтапят. Намаление ми отчита на някои продукти и то с по лев, до три. На цялата поръчка ми прави намаление 4,30, а ми иска 4,50 за доставка  ooooh! ooooh! ooooh!
Виж целия пост
# 343
Уайкики и във физическите магазини дали имат, или само онлайн?
Иначе снощи още пуснах поръчката от Хиполенд, дано да няма проблем и да пристигне. Много бързо стана, аз също си бях сложила продуктите в кошницата и само финализирах поръчката.
Виж целия пост
# 344
В deichmann имат 20 % намаление на онлайн поръчки и безплатна доставка
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия