Черен петък 2018

  • 194 155
  • 2 189
# 555
Някой знае ли дали някъде ще има намаления за iphone?
Виж целия пост
# 556
В Рино и днес има -30% на всичко. Май е последният ден с такива промоции Simple Smile
Чудя се за това въздушно легло, става ли за нещо?
https://reno.bg/gradina/vazdushno-leglo-muhler-sin-22623

Гледам и Нутриблендера
https://reno.bg/elektrouredi/elektrouredi-za-kuhnyata/nutri-blen … 88-old-gold-19867

Здравейте!

Имам същия блендер, закупен от Кауфланд за 45лв преди 2 месеца. Не беше в брошура. Погледнете при блендерите им.
Доволна съм. Единственото кофти е, че няма копче за включване, а се ръководи от спиране и включва...в контакта Simple Smile
Виж целия пост
# 557
Да знаете за намаления в Хеликон?
Виж целия пост
# 558
Аз следя за електрическа ултразвукова четка за зъби Philips, ако някой мерне нещо, нека да сподели! Wink
.

Днес ги има намалени в английския амазон Simple Smile
Виж целия пост
# 559
Излезе ми реклама, че от днес започват големи намаления в сайта на Casio, ако някой търчи часовник Simple Smile
Виж целия пост
# 560
Някои питаше за детско спално бельо - проверете в Айко. Имат едни турски - Cotton box, които са много хубави. Обаче май са без обиколници. Иначе редовно намалят големите комплекти на Лорели, примерно, от 70 и няколко на 50лв Simple Smile
Виж целия пост
# 561
Добро утро,
има намаления е ozone.bg

Cyber Monday започва! Всеки ден от 19.11 (понеделник) до 25.11 (неделя), а на 26.11 предложения с отстъпки до 80%.
Виж целия пост
# 562
На 23.11. до 60% намаление  на плюшени играчки в сайта на Амек Тойс.

Ако мернете намалени цифрови фоторамки, дайте знак.
Виж целия пост
# 563
https://www.timberlandeshoes.com/
НЯКОЙ ПАЗАРУВАЛ ЛИ Е ОТ САЙТА, ЧЕ ЦЕНИТЕ СА УАУ
Сайта е регистриран на 4.11.2018г. Защо им се връзвате на тези китайски сайтове еднодневки?
Виж целия пост
# 564
Здравейте
Има ли информация кога ще е Черният петък в Парадайз ... както и чува ли се нещо за Емаг ?
Виж целия пост
# 565
оЧАКВА ЛИ СЕ ЧЕРЕН ПЕТЪК В NOTINO?
Виж целия пост
# 566
Този сайт за прежди има 10% отстъпка на всичко, което не е намалено от преди - рекламират го като Кибер понеделник. Преди бяха писали, че ще правят и Черен петък, не знам дали в такъв случай ще пуснат по-големи отстъпки към края на седмицата: https://www.pleta.bg/
Виж целия пост
# 567
Сега се сетих, че имаме подръчни ваучер от Киндерленд. Те как са на черния петък?
Виж целия пост
# 568
Разглеждам отстъпките на Озон и харесах някои неща. Тези отстъпки само за деня ли са? Т.е. ако днес харесам нещо намалено, утре ще си е на редовна цена? И ако харесам нещо и от утрешните отстъпки, ще трябва да направя нова поръчка??
Виж целия пост
# 569
Моята поръчка от Рино, направена в петък дойде в събота. Обаче 1/3 от нея. Днес пак имам пратка. Поръчах три неща и сега на всяко ще плащам доставка. Да сте подготвени.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия