Черен петък 2018

  • 194 155
  • 2 189
# 585
Официално обявяване на черния петък от Парадайз и The mall - 23.11. Като The mall ще работи до полунощ. Пише, че скоро ще качат списъците.
Виж целия пост
# 586
Знаете ли дали ще има черен петък за тези цигари iqos или подобни?
Виж целия пост
# 587
Тези от комсед за супер бавни. Поръчката ми все още не потвърдена, от петък. Crossing Arms
Виж целия пост
# 588
Кога ще са намаленията в Сефора, че нещо не дочух от рекламата?
Виж целия пост
# 589
За театър Българска армия.
Виж целия пост
# 590
Тези от комсед за супер бавни. Поръчката ми все още не потвърдена, от петък. Crossing Arms

Нямам потвърждение на поръчките нито от Хиполенд, нито от Комсед или от Рино.Седя си в неведение.
По пронцип с Комсед и Хипо до сега проблем не съм имала, та не съм се и притеснила.
Виж целия пост
# 591
Кога ще са намаленията в Сефора, че нещо не дочух от рекламата?
23-25.11
Виж целия пост
# 592
Тези от комсед за супер бавни. Поръчката ми все още не потвърдена, от петък. Crossing Arms
Пуснах огромни поръчки и в комсед и Хиполенд и още не са потвърдени. Надявам се да ми изпратят всичко ,че доста изгодно ми излизат някои стоки.
Виж целия пост
# 593
Тези от комсед за супер бавни. Поръчката ми все още не потвърдена, от петък. Crossing Arms

Нямам потвърждение на поръчките нито от Хиполенд, нито от Комсед или от Рино.Седя си в неведение.
По пронцип с Комсед и Хипо до сега проблем не съм имала, та не съм се и притеснила.
От reno.bg не пращат потвърждение. И аз сутринта питах тук, а малко след това получих съобщение, че съм я получила в посочения от мен офис.
Виж целия пост
# 594
От Рено пращат ли с право на преглед? Поръчах 2 сервиза за хранене + други чупливи неща и ми се иска да мога да ги видя преди да платя.
Попитай куриера има ли преглед, ако няма след като платиш го помоли да остане - отвори пратката и ако нещо е счупено той ще напише протокол.
Така съм процедирала с техномаркет хоум, и са ми изпращали повторно счупен артикул. Simple Smile 

Благодаря ти! Дано не е някой нервак куриерът Grinning
Виж целия пост
# 595
На А1 черните седмици са с добри оферти. Снабдих се с бюджетен смартфон за без пари.
Виж целия пост
# 596
Здравейте, търсих из форума дали има писано, но не намерих. Айко включват ли се в Черния петък? Знам, че често имат намаления на цели отдели, но това което съм харесала в момента е на редовна цена. И тя ме устройва по принцип, но така или иначе петъка предстои. Ако намалението е примерно 10% на всичко хич няма и да се занимавам, но ако е повече ще изчакам. Благодаря!

Чух по радиото, че ще имат намаление -16.67% на всички стоки, които не са намалени от 21.11 до 25.11.
Виж целия пост
# 597
Хиполенд нали имаха -25% на всичко в петък, поръчах кукла на моята дъщеря, наплашиха ме по мейла, че има вероятност да дойде в началото на декември чак, заради наплива, но куклата дойде още днес сутринта.

Аз дебна обувки.бг дали няма да пуснат общо намаление или поне някой промо код, но засега няма нищо на сайта им.
Виж целия пост
# 598
Трябва ми нов план за интернет, телевизия  при Виваком - при тях има ли Черен петък?
Виж целия пост
# 599

От 60 лв сега е на 53,99лв да се надяваме че ще го намалят още до петък
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия