Черен петък 2018

  • 194 155
  • 2 189
# 675
Тази информация за безплатното Glo,от къде дойде??
Виж целия пост
# 676
A на мен днес ми изпратиха мейл Рапидо, че пратката от Комсед ми е в тях и ще ме уведомят скоро, кога ще ми я доставят.
Виж целия пост
# 677
Здравейте може ли да споделите дали и на вас от Рено не ви изпратиха цялата поръчка, че моята е на стойност 55лв. А днес получих съобщение че утре ще ми доставят за 35лв. Незнам какво се случва. А от Хиполенд още нищо не съм получила
При мен е подобна историята и звъннах на телефона, посочен за изпращач. Една много любезна дама ми каза, че имат няколко склада и съответно различните артикули ги изтеглят от различни складове. Моята поръчка ще дойде на три части, но няма да се начисли такса, тъй като общата сметка е над 40 лв. Wink

Имам смс от ССС. Намаление от днес до 25-ти -20% на всичко!
Виж целия пост
# 678
А, дано! Моята пор. от Рино е на стойност 84 лв. -  2 спота с лампи, поставка с бурканчета за подправки и 2 дървени закачалки - вероятността да са в различни складове я"надушвам" Simple Smile Нищо не са ми писали, не са ми звъняли...
Виж целия пост
# 679
Почвам да се изнервям вече с пратките от Хиполенд и комсед. Няма никакво развитие ,а като гледам има вече доста изпратени.
Виж целия пост
# 680
Има ли някъде списък с магазините и какви намаления са обявили?

Ако питаш за моловете, още няма списъци.
Виж целия пост
# 681
Здравейте и от мен, аз също чакам пратка от Хиполенд и много ме притеснява срока, който дадоха в имейла - 05.12.18 г. :/
Виж целия пост
# 682
Моята поръчка от Хиполенд също няма никакво развитие, стои си със статус Нова. Но се надявам да няма проблем, само една играчка е, другите неща си ги взех от физическия магазин.
Срокът е такъв, тъй като първата година беше голямо мазало с пратките, сега вече май влезнаха в час и няма толкова проблеми.
Виж целия пост
# 683
Здравейте и от мен, аз също чакам пратка от Хиполенд и много ме притеснява срока, който дадоха в имейла - 05.12.18 г. :/

Срокът го имаше обявен още в промоционалните условия на сайта.
Виж целия пост
# 684
А аз умишлено не поръчах от Комсед /нищо,че беше по-голямо намалението/, понеже пишеше срок 1 месец, а в Хиполенд не видях никъде да има срок и реших, че ще са по-бързи.
В baby.bg ще има много сериозни намаления на 22 и 23 ноември.
Виж целия пост
# 685
Аз бих се комбинирала с някой за талисмани на Пандора Simple Smile
И как по-точно, като третият е безплатен, за кого ще е, като всеки си купи по 1?
Виж целия пост
# 686
Ако вземат на една цена, например 76 лв./бр. - 2х 76 = 152 - това трябва да платят, но го делят на 3 и идва около 50 лв. / бр. Wink
Виж целия пост
# 687
Тази информация за безплатното Glo,от къде дойде??
От мен😁 ММ си взе преди няколко дни.
Виж целия пост
# 688
Къде се очакват намаления на зимни якета?
Виж целия пост
# 689
Ако вземат на една цена, например 76 лв./бр. - 2х 76 = 152 - това трябва да платят, но го делят на 3 и идва около 50 лв. / бр. Wink
Аха, с две думи си плащат всички талисмани. Аз мислих, че всеки цели безплатен.
А зимната колекция не участва само за безплатния ли или изобщо даже в първите два?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия