Черен петък 2018

  • 194 149
  • 2 189
# 1 080
Здравейте, някой има ли информация за този сайт дали са читави нещата?
https://www.timberlandeshoes.online

фалшив.. регистриран преди 2 дни
Виж целия пост
# 1 081
В eMAG примерно айфон 5s беше за 349лв на нормална цена, сега са пуснали същия айфон на 320лв от обявени 480... Еми намалението е реално 29лв, а не 100+.
Виж целия пост
# 1 082
https://www.facebook.com/kadekogakakvo/?ref=bookmarks
Виж целия пост
# 1 083
Здравейте, някой има ли информация за този сайт дали са читави нещата?
https://www.timberlandeshoes.online

фалшив.. регистриран преди 2 дни
Благодаря!
Виж целия пост
# 1 084
Techno-shop участват ли в Черен петък?
Уредът, който съм харесала не е наличен във физическите магазини в града и гледам, че там го има.
Виж целия пост
# 1 085
zarahome и oysho 20% онлайн
Виж целия пост
# 1 086
Петък 23.11.2018г в Аптеки Детелина - всички продукти на AVENE и KLORANE с 30 % отстъпка. Биодерма също с 30%.
Виж целия пост
# 1 087
Момичета, меко казано съм бясна! Седмица след като направих поръчка в Sportvision, днес получих мейл, че е анулирана поради изчерпани наличности. Това за мен не е нормално... Само си правят реклама с тези намаления и накрая едно голямо НИЩО!
Има ли и други, поръчали от там?

Не, но редовно в разни сайтове поръчвам и ви анулират... в един от сайтовете вече година отгоре седи изчерпаниа артикул...
Виж целия пост
# 1 088
Да, проверих в сайта току що и трите неща, които ги поръчах с 40% намаление са си налични на редовна цена... Confused
Виж целия пост
# 1 089
Споделете някой сайт за грим и парфюми. Без нотино и парфимо.  Simple Smile
Виж целия пост
# 1 090
Споделете някой сайт за грим и парфюми. Без нотино и парфимо.  Simple Smile

Български ли?
Виж целия пост
# 1 091
Споделете някой сайт за грим и парфюми. Без нотино и парфимо.  Simple Smile

Български ли?

Предпочитам, но може и чужбински. Благодаря!
Виж целия пост
# 1 092
Уж чета темата и пак не разбрах. Сега се чудя хубави боти , ботуши къде ще има намалени?
обувки.бг. Обувките за бала ми бяха от там. Хем класически, хем никъде не видях такива. Стария ми шеф беше много доволен от обувките от там, само тях признаваше.
Понеже и аз се оглеждам за хубави боти, виждам, че ще имат черен петък само за чанти и аксесоари. Аз ли недовиждам или наистина за обувки/боти не важи?
Виж целия пост
# 1 093
Обувки.бг от три дни пускат всеки ден промо код, за различни неща. Вчера и оня ден беше за обувки - единия ден спортни, другия ден детски. Днес е за чанти и аксесоари. Утре ще е друго сигурно. Отделно от миналата седмица май тече някаква Midseason Sale, до -30% за избрани модели, още си е валидна.
Виж целия пост
# 1 094
Уж чета темата и пак не разбрах. Сега се чудя хубави боти , ботуши къде ще има намалени?
обувки.бг. Обувките за бала ми бяха от там. Хем класически, хем никъде не видях такива. Стария ми шеф беше много доволен от обувките от там, само тях признаваше.
Понеже и аз се оглеждам за хубави боти, виждам, че ще имат черен петък само за чанти и аксесоари. Аз ли недовиждам или наистина за обувки/боти не важи?
вчера имаше намаление на детски обувки
днес е на чанти
и предполагам утре на обувки
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия