Черен петък 2018

  • 194 150
  • 2 189
# 1 365
Аз си поръчах един спот с две лампи от емаг и веднага ми дойде потвърждение.

А store.bg ми пуснаха на мейла известие, че ми пускат само днес -15% на всичко.
Виж целия пост
# 1 366
Ако някой ходи в Икеа, да казва какво е положението Simple Smile
Виж целия пост
# 1 367
Ааа те в Емаг редовно така се "изчерпват" продуктите за 10 секунди Simple Smile Вече 3 години ги гледам, понеже от там не пазарувам, и винаги наличността приключва точно за максимум минута. Всичко е пълен фалш Simple Smile Иначе от Емаг преди 2 години на Черен петък сме купували автомобил, но намалението си беше реално и Емаг беше просто посредник.
Виж целия пост
# 1 368
Дали са реални намаленията тази година в Fashion Days?
Търся си  дамска ЧАНТА... от къде?

В РИНО, днес има промоция на отоплителни уреди и серия тенджери и тигани
https://reno.bg/promocii
Виж целия пост
# 1 369
Виж в обувки.бг, имат доста чанти.
Виж целия пост
# 1 370
А дали наистина за 1 час или 1 минута изчезват тези продукти на така примамлива цена в Емаг?
Май май просто изписват, че са разпродадени та да си купим други неща така и така сме тръгнали... нещо не им вярвам.
Виж целия пост
# 1 371
Дали са реални намаленията тази година в Fashion Days?
Търся си  дамска ЧАНТА... от къде?

В РИНО, днес има промоция на отоплителни уреди и серия тенджери и тигани
https://reno.bg/promocii
смятам, че са реални аз си поръчах тази чанта   https://www.fashiondays.bg/p/%D0%A8%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D0%BD%D0%B … ;ref_id=219314709   при тях е 109 а в обувки.бг е  164 лв същата https://www.obuvki.bg/damska-chanta-desigual-18waxp16-3000.html
Виж целия пост
# 1 372
Това е намалено в ИКЕА:
https://m.ikea.bg/bag-friday/?fbclid=IwAR3OHoAI256dz1BaL7IrC5_pC … CsToVt9ZdACX9tFAg
Виж целия пост
# 1 373
Дали са реални намаленията тази година в Fashion Days?


на някои неща са реални
има модели обувки Diesel на 50 процента, а на оригиналния сайт днес са намалени същите с 30 процента
Виж целия пост
# 1 374
Малко съм раздвоена за намаленията в Емаг,миналата година на ЧП успяхме да вземем 55'' телевизор на супер цена с пак обявени 150 броя по спомен и това ме кара да мисля,че действително пускат някакви бройки,но според мен поне на половина от обявените. Тази година мобилното приложение се отвори при мен в 07.09ч. и всичко беше "разпродадено" тв,лаптоп,конзола,фотоепилатор.. Та по-скоро предполагам,че пускат няколко десетки бройки,но няма как 150 или 200 броя да свършат за 10 секунди.
В крайна сметка от там поръчахме кафе машина на 130 от около 400 в сиво (имаше и в червено,която си беше на редовна цена) в момента в който се изкупи сивата,пуснаха и червената на 200лв,което ми се вижда некоректно просто...
Иначе се възползвах и от намаленията на Боди шоп, ментовата лимитка е просто страхотна, 20% реално не е кой знае какво намаление,но поне е реално.
Виж целия пост
# 1 375
Аз за това се възползвах от намалението тук, препоръчвам сайта:
https://www.altech.bg/bg/product/78103/lenovo-320-15iap-156-inte … 7034Wre7M_NCQBEkM
Виж целия пост
# 1 376
На мен сайта на фешън дейс изобщо не ми зарежда.
Виж целия пост
# 1 377
Съдейки по куклата за 225лв нещо не им вярвам на емага... дано който е купил е доволен от покупката си и да си струва.
Виж целия пост
# 1 378
Някъде има ли намаления на екскурзии?

Да. В сайта на Бохемия.
Виж целия пост
# 1 379
Яко бъкат сайтовете...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия