Фермата 4 - Съединение - тема 5 (08.10. - 14.10.)

  • 32 629
  • 623
# 525
И аз съм за Лили.

Леле, майката на Христина ... Що не дадоха бащата?

Няма ли да почват битките? Аман от нагнетяване на напрежение.
Виж целия пост
# 526
Страхотно семейство на Лили 😍
Виж целия пост
# 527
И аз съм за Лили.

Леле, майката на Христина ... Що не дадоха бащата?

Няма ли да почват битките? Аман от нагнетяване на напрежение.

Бащата е с Алцхаймер, напреднала фаза мисля.
Виж целия пост
# 528
Добре се справя обаче тази противла.
Дядо Ивчо ще трябва да се оглежда за друг задник за попипване, ако “щерка му” им каже адиос. Горкият дядка.
Виж целия пост
# 529
Много правилно Лили сложи 1 точка на тази игра.
Виж целия пост
# 530
Така е, добре се справя за една точка. 😁😁
Виж целия пост
# 531
Много е бавна. Лили🤔
Виж целия пост
# 532
Учудващо за мен - И и А са много търпеливи и обясняващи.

Очаквано, победа за Христина. Ужас!
Виж целия пост
# 533
Лили пак с тоя клин... И какво се криви.. все мрънка това момиче
Виж целия пост
# 534
Добре се справи Лили в тази битка! Браво!
Виж целия пост
# 535
Какво и е на клина на Лили? Изглежда чудесно.
Виж целия пост
# 536
Много искам Лили да спечели! Много!
Сега си мисля ако втора, трета и четвърта битка успее да ги вземе Лили няма нужда да се играе Алманах, може и затова да не са го давали в промото.
Измислям си какви ли не неща вече, но много искам да спечели!
Виж целия пост
# 537
Леко повърнах от бащинските коментари Хриса кво-що може с "устичка"...
Виж целия пост
# 538
🤮без думи
Виж целия пост
# 539
Отвратително гнусен Ивайло. Scream
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия