Кауфланд - тема 32

  • 70 318
  • 730
# 615
Да и аз се чудя за епилатора?
Виж целия пост
# 616
Дано се включи някой с мнение ..
Виж целия пост
# 617
Да,дано!
Виж целия пост
# 618
Тиганите с точки добри ли са ? Simple Smile
Аз си взех 2 от тиганите - уок и този с по-малкия размер - 22 см. Ползвах ги няколко пъти и за сега съм доволна.

Мен ме интересува дали блендера 3 в 1 от същата серия с точки си струва и моля, ако някой го е взел, да сподели?
Виж целия пост
# 619
Пнатофите по 2,99 от днес хубави ли са? Трябва да купя няколко чифта да има за гости, дано останат до вечерта.
Виж целия пост
# 620
Видях само едни в бяло домашни чехли за 2.99,с отворени пръсти,съвсем тънки!Епилатора не ми хареса!Но си взех чудесен стреч панталон, този с ципа!
Виж целия пост
# 621
Благодаря, Dkoki! Предполагах, че може да са като тези в хотелите (за еднократна употреба Laughing)
Виж целия пост
# 622
Някой дали погледна детските килимчета? Стандартни мокетени килими ли са или нещо тънко? И има ли по-момчешки десени, щото тоя с града е много сладък, но с това розово по края...
Виж целия пост
# 623
Благодаря, Dkoki! Предполагах, че може да са като тези в хотелите (за еднократна употреба Laughing)
Точно от тях са,да!🤣🤣🤣
Виж целия пост
# 624
Аз вече съм писала тук, други също, нещата на Zenker ръждясват, не са хубави.

Имам или имах (може да съм го изхвърлила) някакъв епилатор от Кауфланд, не знам каква марка, някаква неизвестна, не съм го ползвала, защо не ставаше за ползване. Тогава минавах покрай К и така си го взех, не знаех че може да се връща. Не бих си купила повече какъвто и да е епилатор, само на някоя доказала се марка, те имат и от по около 40 лв., които са достатъчно хубави.
Виж целия пост
# 625
Благодаря ви за мненията!
Ще чакам лидълските тавички и епилатори. Дано те са по-качествени.
Виж целия пост
# 626
Аз не съм доволна от Лидлския епилатор.
Виж целия пост
# 627
Благодаря за новата брошура.Набелязах доста неща от нея,но малкия се разболя и не знам ще стигна ли до К тази седмица.
Дидка,тези възглавници в кой К ги намери в Шумен?В този на Бели Лом или в тракийския?

Бели Лом, но това са стоки с червен етикет, които или случваш, или дори не знаеш, че са пускани. Просто бях в точния момент там, а и ми бяха нужни. Simple Smile
Виж целия пост
# 628
За епилатор - първият ми в живота епилатор на Браун ползвах 20 години. Миналата година го смених с нов модел, излишно е да казвам предполагам Wink - отново на Браун. Изплатил ми се е хиляди пъти - и като цена, и като качество на работа.
Виж целия пост
# 629
И моят е на Браун,много години вече го ползвам,но пинсетите му не скубят вече. Ще видя какво ще избера.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия