Лакове за нокти - 125

  • 54 131
  • 738
# 570
Ивче, ама много е красив на твоите ръце! Зеленото, че и холограмно е рядко претенциозен цвят, който на малко ръце ми допада!

За Лита винаги имам по едно възхитено "Ааахххх!", последвано от едно самосъжалително "Ееех!"

Заради аромата на манго съм готова и клизма да си купя!

Единственият лак, който съм си дублирала в колекцията е OPI DS Extravagance  Heart Decoration
Виж целия пост
# 571
Защо самосъжалително "Ееех!", Агентче?

Аз съм влюбена в това, което показваш винаги!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 572
Аз също не  харесвам SNB,защото не ми съхнат на мойте нокти.
Браво за красотата, която показвате!
Виж целия пост
# 573
Защо самосъжалително "Ееех!", Агентче?
Аз съм влюбена в това, което показваш винаги!  Heart Eyes
Защото колкото и да се старая твоите ръце и нокти са далеч по-красиви от моите!
Но това ме мотивира и да се старая Simple Smile
Hug
Виж целия пост
# 574
Ивче, прекрaсни снимки. Heart Eyes
Виж целия пост
# 575
Добро утро.
От вчера съм така.
Страхотен лак
А тази комбинация планувам за края на седмицата.
Виж целия пост
# 576
От днес съм така

Виж целия пост
# 577
Очаквам след 10 дена все Марина да показваме тук 😁

Зарибих ви с тази Марина, май ... Smiling Imp
Направо...и ти и Осмичка 😜
Виж целия пост
# 578
Picture Polish Jewels 💎  & Princess 👑

https://instagram.com/p/BqWx9kvAXoU/
Виж целия пост
# 579
Виж целия пост
# 580
Нещо и от мен....
Лака е на Перфект много стар, неопределен      цвят и ваденки
Виж целия пост
# 581
Скромно от мен
Виж целия пост
# 582
Aria, точно твоето розово на СНБ беше. Благодаря ти. 🤗
Поръчах Симеон (макар че пише, че е кафяв) и Марина естествено, както и няколко за подарък на близки с техните имена. Очаквам и няколко Пикчъра тези дни.

От мен един матов DS Illuminate
Виж целия пост
# 583

https://www.instagram.com/p/BqZcI1CAsEh/?utm_source=ig_share_she … hid=1y2ilemchjlt3
Виж целия пост
# 584
Ето този камуфлажен маникюр, ако може да ми обясните как и колко време съхне, ще съм много благодарна. Снощи се лакирах с Перфект, по 2 слоя сложих, отгоре топ, повече от 6 часа преди лягане беше и на сутринта пак всички чаршафи са отбелязани по ноктите ми... А уж са нови лакове, пресни.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия