Съпруги на военнослужещи - 26

  • 74 998
  • 738
# 300
Че къде да съм и аз.. ето ме.. на работааа, както винаги.
Няма нищо ново, ежедневие, какво да споделя, а и гледам,че е затишие, да не нарушавам тишината Grinning Grinning

държа фронта от към грипа, надявам се и така да си остане..
Правя си фрешове от джинджифил и лимони.. пия чайчета и така.. Simple Smile
Радвам се, че вие сте добре! Heart
Виж целия пост
# 301
Минавам на бегом, както се полага на една военна съпруга Mr. Green
Да рапортувам: И този изпит вече е история. Прибрах се, дадох студентската книжка на гаджето, получих потупване по рамото, хапнах на две, на три, нагледах бабите, сега вас и започвам пак да чета. Ей, не мога да се позная. Голяма съм натегачка.  Mr. Green
Хайде чао, нямам време за лирически отклонения. Радвам се на СЕТИ БЕТИ и на МИС Ю  Hug Hug
Отивам да чета smile3529, че утре пак съм на ринга  box
Виж целия пост
# 302
Всеки ден казвай на някого Благодаря, Обичам те и Браво! Живей пълноценно, наслаждавай се на всичко, което ти е дадено! Не е случайно...
Добро утро...☕ Heart
Виж целия пост
# 303
МисЮ, благодаря за кафето.
Аз изчаквам шефовете да си изядат баниците и се започва.
Фло, човекът от страната на кравите Милка развърза лееекинко кесията. Не мисля, че работниците ще са особено доволни обаче. 25 % увеличение звучи добре като процент, но чистата сума по банковите им сметки няма да ги задоволи, поне така предполагам. Нещо не му излизат сметките т.е. излизат му, но при него, а тук си стоим в мизерна ситуация и не иска да я промени.
Нищо не казвате за новите заплати. Май няма да има екзотични екскурзии.
Изчезвам, бързо дъвчат и преглъщат с айран.
Виж целия пост
# 304
Привет, военни красавици! Hug
За този месец днешният изпит е последен. През февруари - още  пет. И днес съм в състояние : Партизан за бой се стяга. Готова съм.
ДУНДИ, едно дете докато не зареве, не му дават да яде. Та и вие - искайте невъзможното, та да получите ако не максималното, то поне нещо по-адекватно.
МИС Ю, появи се ти и веднага из блокчето се понесе ухание на кафе...
Момичета, желая ви спорен ден. Мислете си, че утре е петък и ви очакват два почивни дни, след като го избутате и него Simple Smile
Виж целия пост
# 305
Ето ме и мен,и за мен последния изпит за този месец приключи успешно,другия месец ме чакат още 2 изпита и крааай
Дунди,няма да има екзотични екскурзии за съжаление,но колкото толкова
Аз да ви се похваля с тази диета намерих и начин да се храним с вкусни нещица,направихме си домашно сушено филе, но вместо свинско направихме патешки гърди и стана чудесно,дори не се различава от свинското
Виж целия пост
# 306
Здравейте, момичета!
Браво на студентките! Продължавайте в същия дух! И нашият студент днес приключи успешно със сесията. Така че и аз вече няма да се притеснявам. Stuck Out Tongue Winking Eye
Ние приключваме срока. Учениците очакват грипна ваканция, но наистина няма много отсъстващи.
Да си харчите със здраве заплатите, колкото - толкова. И аз очаквам увеличение. Половин година проглушиха ушите на хората с нашето увеличение. Дано и да го получим.
Лека вечер!
Виж целия пост
# 307
Здравейте момичета, ето ме и мен! При нас много зверски грип, та Ния е къде на бабин дом, къде на дядов да се пазят.Аз на работа на курмуване,тестове решавам абе купон голям.Днес инструктора ме похвали и сама си се смея Grinning . Няма жертви след курмуването ми,справям се повече от добре поне според него де.Иначе Ви чета редовно и много се радвам , че поддържате темичкта ни. Няма да досаждам с проблеми а много силно Ви Kiss
Виж целия пост
# 308
Оцелях, днес ме боли устата от говорене. Сега имам нужда от малко мълчание, но не би. Един час преразказвах на ММ как е минал денят, но първо ядох и пих вода. За целия ден успях поне да отида веднъж до тоалетната. Размазана съм. Така съм се чувствала, когато съм работила на щанд на Винария в панаира. С такъв режим няма нужда от диета. Ще се стопя.
Браво за изпитите. Не сме се и съмнявали.
Лунно цвете, и тук нямаше много отсъстващи, явно решиха да ограничат заразата, преди децата да се изпоразболеят. Много пневмонии има тази година. Дзвера е дисциплиниран и си стои вкъщи. В събота ще пътуват и трябва да е здрава. И понеже е сама и се чуди какво да прави, вече втори път готви.
Фло, иска му се на големия шеф да вдигне заплатите още, ама в момента е трудно. В тази сфера конкуренцията е много голяма и борбата за пазар е жестока. То сигурно и в доста други сфери е така де. И много китайска и корейска стока има.
Аз слагам пижамата и лягам. Нищо че още няма 9. Искам тишина и почивка. Лека нощ на всички.
Виж целия пост
# 309
Край с изпитите. Останалите курсови работи директно ще ги оценяват.
Прибрах се, хапнах здраво, че преди това не ми се ядеше. Мислех да поспя, но после смених програмата. Прибрах си цялата литература и тетрадките с лекции, разчистих терена и съм готова за следващия семестър. Сега ще се радвам на ваканцията си! Лекциите са чаааак около 20.02.
ДУНДИ, лека нощ sleepuu
РАДИНКА, смело кормувай. После ще видиш колко добре си направила, че си взела книжка. car003
ЛУННО ЦВЕТЕ, тези дни ще разгледам програмите на театрите и ако нещо ми хареса, ще ти се обадя Simple Smile
ДИМИТРОВА, на твоето следване краят му се вижда, а аз чак догодина така ще кажа. Сега е още рано.
Отивам да си навлека нощницата и от мен лека нощ.
Виж целия пост
# 310
Фло, Димитрова, браво на Вас! Не сме се и съмнявали, че ще се справите!
Лунно цветенце, поздравления и за твоето момче!

Благоверният е в столицата в командировка и аз се чудя какво да правя... Малките решиха, че ще сортират Легото и 3 ден им помагам Laughing Досега беше по цветове, сега Дреб реши, че ще си го прави по сетове... Сънувам тухлички Scream Joy Останаха още десетина кутии за утре и приключваме Innocent

Дунди, заплатите никога не са достатъчни Laughing Ние решихме, че ще отделяме бонусите - така и така сме свикнали без тях... Трябва да си вземем още един хладилник - този определено не ни стига. И гардеробите искам да сменям... Абе винаги им се намира място на парите Laughing

И аз обличам пижамата и си пускам шестия сезон на любимия сериал (два и половина сезона съм назад, защото се сърдех на продуцентката, че уби любимия ми герой Laughing В крайна сметка, реших да го започна от началото и тъкмо докато стигна до сегашния 15 сезон, ще е излязъл целия).

p.s. Някой казал ли Ви е днес, че Ви обича? Sparkling Heart
 
Виж целия пост
# 311
Добро утро,колкото и да ми се искаше да поспя Вики реши друго и сега водим преговори за детски филмчета и закуска
Радинка смело кормувай,няма да съжаляваш.Аз откакто станах активен шофьор(преди това бях 7-8 години само нощен от време на време)се чудя как съм се справяла без кола
Фло и края на твоето следване ще дойде с малко търпение
Виж целия пост
# 312
Добро утроо,
Мале видях 4 непрочетени и така се зарадвах, че сме се раздвижили..Heart
Мъниче, ти сънуваш лего, аз да не ти казвам какви ги сънувам.. че срам ме хваща Grinning
Дунди, замина ли си тоз шеф, та да си починете малко.. и да ти кажа твоя мъж има пророчески възможности.. на 1ви (не знам как се е случило) ММ няма наряд.. и ТМ му казал -айде сега при тъщата(споменал е и мястото, но не искам да го пиша)... та ММ снощи вика, че форума бил голяма работа.. наистина ще ходим но защото ще правим помен 40 дни на дядо ми... но аз тук не съм споделяла, та така разбрах, че началника има пророчески данни Grinning
Фло, Димитрова, браво на вас, все така да продължавате!
Слагам кафенцето и отивам да си взема едни резултати от болницата.. после да си изработя и днешния ден.. Hug
Виж целия пост
# 313
Тръгна си, в 8 и 10 трябва да е излетял от София. Тук трябва да има емотикон с подскачащо от щастие човече.
Вчера ми каза, че от всички тук аз съм най-доволна, че си тръгва. Еми вярно си е. Grinning
МисЮ, не знам кой какви пророчески възможности има, но те сега се виждат рядко, ако не им съвпаднат нарядите.  По принцип ММ винаги изпраща ТМ на гости на тъщата, за да го поглези малко. Grinning
Дано изследванията ти са добри.
Аз пък за колата бях още по-зле. Имам книжка от далечната 95 г., т.е. 15 години не бях карала. Ама то е като да караш колело. Въпросът е как се действа, като попаднеш в трафика. В наше село са събрани всички ненормални шофьори и е ужасно да се кара. Да не говорим колко много са колите и улиците в ремонт. Имам познати, българи и чужденци, които отказват да шофират в Пловдив. Примерно швейцарският шеф там не слиза от колата, тук предпочита да се вози. Както и жена му, която е българка.
Приятен ден на всички. При нас заваля, нали сме с оранжев код.
Виж целия пост
# 314
Добро утро и от мен Simple Smile
Реших, докато си пия кафето на спокойствие, да намина Simple Smile

Радинка, успех с шофьорския курс! Мен много ме беше страх, затова и не записах курсовете, когато почти всички съученици ги изкараха Simple Smile През 2006 баща ми ми каза, че за ИД ще ми подари шофьорски курс Flushed Не се бях качвала зад волана дотогава, но инструктора ми беше страхотен човек Sparkling Heart
Взех си изпита от първият път (за листовките бях сигурна, че ще са без грешка, но кормуването много ме притесняваше) и тогава всички около мен се учудиха, защото бях много... предпазлива, да кажем:laughing:
Около 2-3 седмици не смеех сама да се кача, да шофирам, но след това се престраших и от тогава, та до сега не съм спирала Simple Smile Не мога да си представя живота, без колата на разположение, честно Rolling Eyes
За толкова години имам 1 фиш Laughing ...за превишена скорост при това Sweat Smile Дреб е бил на няколко месеца, благоверния в командировка, а аз, пътувайки с ревящото бебе, нямах търпение да изляза от града, да отбия някъде и да му дам да суче, че да млъкне. Е, точно преди табелата за изход на града ме спряха - 11 км надвишение на скоростта и 50 лева глоба Rolling Eyes Спомням си, че мм тогава коментираше, че той цяла България прекосява 2 пъти седмично в продължение на 4 месеца и няма глоба, аз веднъж ще реша, да изляза извън града и ще карам с надвишена скорост Laughing ...но пък в своя защита ще кажа, че предполагам всеки знае, какво е да пътуваш сам с ревящо бебе Smile
Ама че лирическо отклонение направих...Flushed Flushed Flushed

Изчезвам, че ме чакат едни тухлички и четири умоляващи за помощ очички Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия