Захранване – въпроси и отговори. ТЕМА 2

  • 32 952
  • 733
# 705
Да 😉
Виж целия пост
# 706
Искам да направя макарони за утре. Варя или пека?
Виж целия пост
# 707
Аз ги варя.
Виж целия пост
# 708
Искам да направя макарони за утре. Варя или пека?
Както и да ги направиш все са хубави.
Иии много мерси, че ме сети да им барба едни макарони на фурна. Скоро не съм правила. Все варени им ги сервирам.
Виж целия пост
# 709
Аз авокадото го пасирам и с ябълка, много хубаво става.
Кисел с овесени ядки давах - много се хареса.
Как се прави кисел с овесени ядки?
Виж целия пост
# 710
Купих го готов киселът с овесени ядки.
Виж целия пост
# 711
Това с обръщането с чинията го знам, така правя омлети, но сега очаквах, че ще се обърне с шпатулата. Няма нищо де другия път. Сега правя вариация на бисквитките на Кактусчето, толкова хубаво ухаят ммммм.
Макарони не съм давала, но трябва да пробвам с някакви големи и да си ги яде сам.
Виж целия пост
# 712
Аз бях взела най-дългите и едри макарони, които намерих в Метро, за да ги хваща сама, опита се да ги яде, ама не стана. Хвърли ги, После взех тези тип охлювче. Те като се сварят стават по-големички, ами тях ги хареса и ги яде. Та си вземи поне два вида да пробваш кой ще се хареса.

П.С. купих и някакви скъпи безглутенови макарони с елда и царевица - е няма толкова отвратена физиономия🤣 сега се чудя какво да ги правя, че и на мен не ми харесват.
Виж целия пост
# 713
Не мога да разбера каква е тая мода без глутен
Разбирам да има детето непоносимост или някой от родителите да има Rolling Eyes

Виж целия пост
# 714
Мерси, Кактусче!

И на мен ми идва малко в повечко това с глутена...
Виж целия пост
# 715
Ще пробвам да сваря, че са ми за опит за закуска.  Да видим.
Виж целия пост
# 716
Скъпите сортове пшеница и зърна са много,много полезни.
Виж целия пост
# 717
Искам да се посъветвам с вас за овесените ядки, виждам, че тъкмо ги коментирате. Давам овесени ядки от петък насам като някаква "прелюдия" към глутена, днес беше четвърти ден по ред. Накисвам ги от вечерта, сутринта ги варя. Предложих ги с ябълка, с пюре от слива и с банан. Бебчо ги хареса, яде с желание, всеки ден количеството овес е повече спрямо предишния. За жалост обаче се завърнаха коликите.
Искам да му дам малко почивка, може ли? И без това последните дни се изхожда по 4-5 пъти (особено в комбинацията със слива!). Мога ли да пропусна 2-3 дни без овесената каша и след това да предложа ечемик? Него колко време да го давам преди да мина към ръж?
Виж целия пост
# 718
Момичета, само аз ли съм избрала въвежднае на глутена с каши? Sad
Купила съм по една кутия каша овес и каша спелта за сега на марката Alnatura.
Не са хубави ли? Защо никой не избира вариант за захранване с такъв вид глутен съдържаща храна? Почвам да се замислям и притеснявам.... според вас да сменя ли тактиката?
Благодаря!
Виж целия пост
# 719
Аз бях взела най-дългите и едри макарони, които намерих в Метро, за да ги хваща сама, опита се да ги яде, ама не стана. Хвърли ги, После взех тези тип охлювче. Те като се сварят стават по-големички, ами тях ги хареса и ги яде. Та си вземи поне два вида да пробваш кой ще се хареса.

П.С. купих и някакви скъпи безглутенови макарони с елда и царевица - е няма толкова отвратена физиономия🤣 сега се чудя какво да ги правя, че и на мен не ми харесват.

Оооо моите пък яко ги плющят тея.

Бях ги купила още преди да взема сто процента решение да захранвам по ЗВБ. Малко ме смъдна корема като им видях цената, ама ай.. нали е за чаааветата. Имам с елда и царевица, с елда и ориз. Много им се кефят. Правя им ги със сос болонезе и телешка кайма.
Аз понеже харесвам елда и харесвам и макароните от елда.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия