Кутия за обяд, или какво приготвяте на децата за училище? - 7 тема

  • 75 796
  • 784
# 615
Не успях да снимам днес.

Закуските - актимел, гофрета с домашно сладко, краставици, чери домати и моцарела, ябълка и мандарини.
Обяд - боб яхния
Виж целия пост
# 616
  З - отново палачинки с ягодиво сладко; КМ и боровинки.
   С - ябълка и хрупалки.
   О - днес и утре е до 12.10 - малък сандвич с пастет и зеленчуци.
    Другата седмица е ваканционна междусрочна - само ще ви чета.





Виж целия пост
# 617
Аз вчера бях на катма със шунка и кашкавал,а днеска на дюнер.
Виж целия пост
# 618
Виж целия пост
# 619
Днеска съм на пържени картофи със сирене и картофени кюфтета.
Виж целия пост
# 620
   Днес е последния учебен ден преди ваканцията; по този повод му позволих да си вземе чийзбъргър за обяд от стола. Ще го взема в 12.10, ще го заведа в един парк с много трева (снощи валя и всичко е подгизнало); ще го пребера мърляв, кален, но надявам се щастлив. Ще хо нахраня след като го изкъпя.  За закуска пак праеих палачинки, този път със сладко от круши; портокал и скър. За снак сложих само грахов чипс.
    Пишете, аз ще ви чета, без да пиша - имам девет!!!  дни почивка от училище, но не и за работата на ММ. Ето и неговата кутия между другото.





Виж целия пост
# 621
Тази седмица, цялата, бях на зелена салата и пиле, или пилешко бутче или пилешко филе на скара.
За понеделник мисля да си сготвя спанак  с телешко или само с ориз. Друго сега не мога да измисля.
Виж целия пост
# 622
Една от днешните кутии. Втората беше почти същата, а обяда - паста със сос болонезе.



А малката ми госпожица стана на 7 и занесе почерпка.
Виж целия пост
# 623

А малката ми госпожица стана на 7 и занесе почерпка.


    Честита рожденичка - наборче е на моя син, само два месеца е по-малка. 🌺
Виж целия пост
# 624
Честит седми рожден ден на малката принцеса!
От мен - пържоли, зелена салата с дресинг горчица, мед и балсамико. Ябълка за десерт. Курабийките свършиха, ще трябва да напека нова доза за да има какво да слагам в кутиите за подслаждане .
Виж целия пост
# 625


За малката : сандвичи с топено сирене и пуешко филенце , десерт ,чай в термос.
За обяд : пилешка супа и кекс.
Джилиан , честита ти рожденичка!Жива и здрава да ви е Hug
Виж целия пост
# 626
Джили, честита ви рожденничка, здрава и щастлива да е! Hug

Днешната храна:
МЗ - киви и слива
Обяд - гюзлеме със спанак, сирене и кедрови ядки;  сурово барче

Виж целия пост
# 627


Виж целия пост
# 628
Благодаря на всички. Hug
Нямам снимка днес, защото таткото се занимаваше, но обяда беше пиле с ориз. В закуските както винаги имаше чери домати и краставици, плод и някакво хлебче.
Виж целия пост
# 629
Джилиян, честит празник! Да е здрава и винаги щастлива малката дама!

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия