Кой е любимият ви виц? Нека се посмеем заедно... - 20

  • 125 044
  • 735
# 105
-Обаждам се само да ти кажа, че те обичам!
- Господине, сбъркали сте номера- ние сме фабриката за бира в Шумен!
- Знам!
Виж целия пост
# 106
Две приятелки си говорят:
- Днес много се зарадвах, когато в магазина подозрително ме питаха, на колко години съм докато си взимах бира.
- Муцка, де да знаеш, може да има и горна граница.
Виж целия пост
# 107
Да намериш Голямата си Любов е трудно, но да намериш къде да паркираш... е още по-трудно!

Бърз въпрос: сексът за сдобряване задължително ли трябва да е с човека, с когото си се скарал?

- И така, какъв е напредъкът във Вашата работа?
- Всичко е изпълнено в духа на най-добрите наши традиции.
- Тоест?
- Още не съм започвал, но вече се изморих.
Виж целия пост
# 108
Просъница - това е, когато се опитваш да си намериш дънките в хладилника. Махмурлук е, когато наистина ги намериш там.😂

Цялата българска икономика се крепи на : ”Ако стане , ше почерпа”

Виж целия пост
# 109
Някой знае ли на кого са кумове Кумчо Вълчо и Кума Лиса?
Виж целия пост
# 110
Баба разпитва внучето си:
- Какво ти подари Дядо Коледа?
- Ами играчка с батерии.
- А на мама?
- И на нея играчка с батерии.



Влиза един човек в автосалон и казва:
- Искам такава кола, която не просто да върви, ами да лети направо, да е суперманевренна, голяма вместимост, с отлични спирачки...
- Приятел, на теб май ти трябва маршрутка!

         
         
Виж целия пост
# 111
Някой знае ли на кого са кумове Кумчо Вълчо и Кума Лиса?

На Червената шапчица, която се е омъжила за Ловеца.
Виж целия пост
# 112
Във Варна:
- Кош прайчи?
- Жглеями фюм...
Виж целия пост
# 113
Единственият мъж, след когото ще тичам, ще крещи "Остави брадватааааааа!"

Някой знае ли до кога БГ заплатите ще са като европейско ресто?! За един комшия питам.

Хората с костюми изглеждат наистина успешни, докато не разбереш, че работят за човека с пижамата.

При шивача:
- Здравейте, искам да си ушия панталони.
- Добре, сядайте и шийте!

Блондинка не е само цвят на косата. Това е и алиби!

Разправят, че кучето е най-добрият приятел на човека…Надявам се, че този голям ротвайлер без намордник тича след мен, за да разбере как вървят нещата.

Виж целия пост
# 114
Единственият мъж, след когото ще тичам, ще крещи "Остави брадватааааааа!"

Някой знае ли до кога БГ заплатите ще са като европейско ресто?! За един комшия питам.

Скрит текст:
Хората с костюми изглеждат наистина успешни, докато не разбереш, че работят за човека с пижамата.

При шивача:
- Здравейте, искам да си ушия панталони.
- Добре, сядайте и шийте!

Блондинка не е само цвят на косата. Това е и алиби!

Разправят, че кучето е най-добрият приятел на човека…Надявам се, че този голям ротвайлер без намордник тича след мен, за да разбере как вървят нещата.



ииии, 'ма пъргаво тича проклетника! TrollfaceTrollface
Виж целия пост
# 115
Скрит текст:
Единственият мъж, след когото ще тичам, ще крещи "Остави брадватааааааа!"

Някой знае ли до кога БГ заплатите ще са като европейско ресто?! За един комшия питам.

Скрит текст:
Хората с костюми изглеждат наистина успешни, докато не разбереш, че работят за човека с пижамата.

При шивача:
- Здравейте, искам да си ушия панталони.
- Добре, сядайте и шийте!

Блондинка не е само цвят на косата. Това е и алиби!

Разправят, че кучето е най-добрият приятел на човека…Надявам се, че този голям ротвайлер без намордник тича след мен, за да разбере как вървят нещата.


ииии, 'ма пъргаво тича проклетника! TrollfaceTrollface
[/quote]

Аз този вариант го знам за тъщата:

Върви си един човек по улицата и гледа на един висок блок, на една от терасите една жена виси от терасата, едвам се държи, и по-млад мъж й тъпче ръцете, гаси цигари в тях..Провикнал се:
- Ей, недей така, бе жената ще падне ще се пребие
Онзи отгоре:
-Това е тъщата, бе!
-Брех как се държи мръсното животно!
Виж целия пост
# 116
Тайната на дълголетието:
- Яжте повече плодове и по-малко се яжте един друг!

Караница - жените знаят защо.

 - Като малка ми забраняваха да ям сладко преди ядене, та да не си разваля апетита. Сега като голяма постоянно ям сладко, белким го разваля тоя апетит, а не става и не става. Chocolate Bar
Виж целия пост
# 117




Виж целия пост
# 118
И не знам как е при оргазмите, ама гледам, че поне 80% от хората са симулирали еволюция.

Виж целия пост
# 119
Мъж се настанява в западнал хотел.
- Стаята е осемнайсет долара на вечер - казва управителят. -Ако сам си оправите леглото, ще струва само осем долара.
- Сам ще си го оправя.
- Добре, ще ви донеса чук и пирони.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия