Кой е любимият ви виц? Нека се посмеем заедно... - 20

  • 125 044
  • 735
# 15
Екскурзия в чужбина. На връщане, на границата, шофьорът пита:
- Някой да липсва?
Тишина. Автобусът минава границата и два часа по-късно, един мъж се обажда:
- Жена ми я няма.
Шофьорът вбесен:
-  Аз като питах някой липсва ли, ти защо мълча?!?!
-  Ма аз не казвам, че ми липсва, а че я нЕма.
Виж целия пост
# 16
Скрит текст:
Виж целия пост
# 17
Nature Sparkles Жена се прибира вкъщи и чува, че бебето плаче та се къса.
 Отива при мъжа си и що да види - сложил той коритцето да го къпе и
енергично го полива с кухненския черпак:
- Защо къпеш бебето с черпак, бе? - възмущава се жената.
- Ами ела и ти бръкни в тая гореща вода..Smiley
Виж целия пост
# 18
Двама младоженци обсъждат къде да прекарат медения си месец.
Младоженката:
- Скъпи, защо да не ме заведеш някъде, където не съм стъпвала никога?
Младоженецът:
- Защо тогава не отидеш в кухнята?
Виж целия пост
# 19
- Чух че пак са те скъсали на шофьорският изпит! Какво се случи?
- Ми наближаваме кръгово кръстовище, виждам знак 30 и направих 30 обиколки на кръстовището!
- Хм, сигурно си объркала в броенето!


- Пациентът е мъртъв, какво ще правим?
- Ще кажем, че не е изпратил текста на 12 свои приятели във фейса, и така е прекъснал веригата. 


Сашо водеше много спокоен живот, докато жена му не забеляза, че съседката мие прозорците с неговите гащи.
Виж целия пост
# 20
Стюардесата:
" Ама, ама защо крещите така?! Просто въздушна яма. 
Я се успокойте !
Пусни дръжката!
Пусни бе, пускай ти казвам!!
Всичко свърши, всичко вече е нормално! Сядай!!!
Дишай дълбоко, дишай, а така, дииишай!
А на тебе какво ти е?! Изпуснал си се?! Случва се.
Сега ще ти намерим чисти панталони. 
Край!!
Всичко свърши! Успокоихте ли се!?
Браво!!! Смелчаци!.....
А сега отивам при пасажерите...."
Виж целия пост
# 21
От гледна точка на жените  сигурно е яко да си гъсеница - плюскаш на воля, правиш си пашкул, заспиваш и се събуждаш красавица.
култов
Виж целия пост
# 22
 Майката на Иванчо се оглежда доволна в огледалото с новото си кожено палто..
 - Виж Иванчо ,какво хубаво палто си купих..
- Ама защо..татко нали  обеща да ти подари  за Коледа..
 - Ех-х сине..аз ако чаках  от баща ти,  сега и теб нямаше да те има на този свят..Smile
Виж целия пост
# 23
Студенти-медици, контролно на тема: ”Полова система при човека - мъжки полов орган”.
Девойка, очевидно неподготвена, подбутва съседа си: „Подскажи ми!” Накрая на младежа му писнало и леко си смъкнал панталона: „На, гледай!”
Минал доцентът и се подсмихнал:
–Колега, приберете си записките! Колежката да е чела през семестъра.
Виж целия пост
# 24
Купих си готварска книга: "Циганска кухня".
Началото обаче ме смути: "Откраднете средно дълбок тиган...    hahaha
Виж целия пост
# 25
Някой хора казват, че парите говорят.
Вярно е , но  моите знаят да казват само:
- Сбогом!
Виж целия пост
# 26
Какво е истински мъж?
Отговор: Истински мъж е този, който влизайки в дома си, заварва жена си с любовник в леглото и казва:
"Вие тук свършвайте, аз отивам да сваря кафе!"
Въпрос: А какво е истински любовник?
Отговор: Този който успее да свърши в тази ситуация.
Виж целия пост
# 27
Баща и син пътуват с колата, синът е зад волана.
- Татко, добре ли карам вече?
 - Сине, видя ли красивото момиче с късата пола на тротоара?
 - Не, не я видях.
- Значи все още не можеш да караш...
Виж целия пост
# 28
Работник в крематориума кихна и сега не се знае кой, кой е.

Виж целия пост
# 29
Петролен шейх утешава сина си:
- Няма значение, че са те изгонили от училище! Не реви де, утре ще ти купя ново!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия