Извинявам се, че се намесвам в темата ви, но искам да ви питам нещо. Заминаваме с бебето на гости на родителите ми в Смолян, но отдавна не съм си ходила и не знам къде в града има бебешки магазини (ако има в стария център, още по-добре). Ще съм ви благодарна, ако ми кажете
Срещу фотото и Нова България, нали? А кухнята още ли е там, в ъгловата сграда? Помня, че преди 25 години вземах оттам обяда на сестра ми
)
Много благодаря на всички, които отговориха на запитването ми за Интернет провайдер.
След като обстойно проучих / обходих / разпитах, за целите на краткия ми престой минах на dial up връзка към БТК. 
Винаги ми е правило впечатление колко много майки с колички има в Смолян! Сега аз гордо съм една от тях! 
Препоръчани теми