Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са мненията за спалните комплекти, одеялцата и олекотените завивки, както и спалните чували?
Какво е общото разбиране, което майките имат?
Какви са преживяванията на майките с избора на облекло по време на бременност?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са мненията за спалните комплекти, одеялцата и олекотените завивки, както и спалните чували?
Много хора имат различни мнения относно спалните комплекти за бебета. Някои предпочитат ленени гащички и ефирни туники, особено през лятото. Други търсят комплект с обиколка, чаршафче, олекотена завивка, възглавница и калъфка за възглавница, но не могат да намерят спално чувалче. Това показва разнообразието от предпочитания и избори на майките при закупуването на спални комплекти за бебета.
-
Какво е общото разбиране, което майките имат?
Майките споделят опит и притеснения, свързани с бременността, като силни болки, усещане за пулсиране в корема и други неудобства. Те обсъждат начини за справяне с болката, като приемане на магнезий и дърпане на палеца, което може да помогне. Това показва взаимната подкрепа и споделените преживявания в общността на майките.
-
Какви са преживяванията на майките с избора на облекло по време на бременност?
Майките споделят своите преживявания при избора на облекло по време на бременността. Една майка споделя, че е избрала панталон от лен и ефирна туника, които смята за по-удобни и подходящи за след раждането. Друга майка споделя своя опит в шиенето на секси пола, но има съмнения относно нейната практичност. Това показва разнообразието от предпочитания и избори, които майките правят при избора на облекло по време на бременност.
-
Какви са преживяванията на майките със срещите и снимките?
-
Какви са точките по палците на краката, които масажистът предупреждава да не се докосват?

. В тази връзка намерих една интересна темичка с анкета, която предполагам ще ви бъде интересна:
Както и да е, спирам със анализа, просто ако проявявате интерес вижте линка.
и от мен! :bouquet:val_stef!!!!
При мен е колежката ,която ще ме замества и аз си вися до нея и я наблюдавам.Абе- това се вика загубено време.
Изивиках за помощ и подкрепление едно приятел4е,което трябваше за еведно мъжа ми да преместят гардероба и разглобят спалнята,за да се освободи стената,която ще се изолира.Та- снощи се запо4на.Даже мъжът ми се ентусиазира и запо4на и тапетите да сваля.и така....до 23.30ч
Днес мисля да му понамокря останалата 4аст от старите тапети,за д аму помогна( а ако потръгнат нещата- може и да ги сваля
).МНого оби4ам да се занимавам с тапети и хи4 не ме свърта.В4ера си взех плат за рокли4ки и мисля днес или утре да отида до шива4ката и да й ги оставя да шие,защото време не остана.Поне една трябва да е готова за др.седмица,4е нали сме на сватба





....
, много любов, щастие и много хубави бебета!
Само дето бебето още е седалищно и ако остане така докторката казва, че е по-добре секцио
и може да имам нужда от допълнителни разяснянения
Ще видим коя от нас ще роди първа 