Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са мненията за спалните комплекти, одеялцата и олекотените завивки, както и спалните чували?
Какво е общото разбиране, което майките имат?
Какви са преживяванията на майките с избора на облекло по време на бременност?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са мненията за спалните комплекти, одеялцата и олекотените завивки, както и спалните чували?
Много хора имат различни мнения относно спалните комплекти за бебета. Някои предпочитат ленени гащички и ефирни туники, особено през лятото. Други търсят комплект с обиколка, чаршафче, олекотена завивка, възглавница и калъфка за възглавница, но не могат да намерят спално чувалче. Това показва разнообразието от предпочитания и избори на майките при закупуването на спални комплекти за бебета.
-
Какво е общото разбиране, което майките имат?
Майките споделят опит и притеснения, свързани с бременността, като силни болки, усещане за пулсиране в корема и други неудобства. Те обсъждат начини за справяне с болката, като приемане на магнезий и дърпане на палеца, което може да помогне. Това показва взаимната подкрепа и споделените преживявания в общността на майките.
-
Какви са преживяванията на майките с избора на облекло по време на бременност?
Майките споделят своите преживявания при избора на облекло по време на бременността. Една майка споделя, че е избрала панталон от лен и ефирна туника, които смята за по-удобни и подходящи за след раждането. Друга майка споделя своя опит в шиенето на секси пола, но има съмнения относно нейната практичност. Това показва разнообразието от предпочитания и избори, които майките правят при избора на облекло по време на бременност.
-
Какви са преживяванията на майките със срещите и снимките?
-
Какви са точките по палците на краката, които масажистът предупреждава да не се докосват?

Предполагам, че градинското партито преминава страхорно и с нетърпение чакаме да видим снимки

а и без това не ходя на плаж че много ме мори жегата(а така обичаааам) в края на миналото лято дори ходих да се гмуркам на ахтопол и беше направо приказно,дори се бях приготвила за това лято с екипировка -но нищо ще стои за другото.
ЧЕСТИТО И НА Eliona, ОЩЕ В 00,00 Ч ИСКАХ ДА ТЕ ПОЗДРАВЯ, НО НЕТА МИ ТОГАВА СЕ СКАПА. ВСИЧКО НАЙ, НАЙ ТИ ПОЖЕЛАВАМ.
, аз едвам вече дишам, днес тук термометъра показа 32 градуса, ужасно ми беше. Краката ми са огромни и надути. Цялата лепна, задъхвам се и си е кошмар. А е само юни все още. Добре, че намерих една, две бременни приятелки да отидем на кафе, защото иначе всичко живо е на
плаж. 





ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН
.Моля те пази се и си почивай възможно най-много.Зарежи всякакви домашни и други задължения и се грижи за себеси
.При мен страничните ефекти от Гинипрала също се засилиха в последните дни.В понеделник съм на преглед и се надявам след толкова тровене с хапчета,положението да е спокойно.

Честит Рожден Ден на tsveti_i
Бъди много здрава,щастлива и през август да се радваш на прекрасно бебче!
пола.Днеска сме станали от 4.30 сутринта и не можах да заспя,4е наваксах следобед.Това е мами за сега успе6на седмица


Когато имам възможност ще ги щракна и ще ги кача в албума