Искам да кажа ... (152) през ноември 2018

  • 219 021
  • 6 939
# 135
Миднайт, много ми стана мъчно за баща ти и Чочо. Hug

Помня колко ревахме с мама след загубата на нашите овчарки Джиджи и Томбиш. Майка и син, най-страхотните кучета. Cry

Моят "ергенин" още не се е прибрал. Стоя си тук с вас. Heart Eyes

Сега като видях, че Али97 е писла за парфюми, да кажа, че онзи ден на връщане от работа се отбих в дрогерията и си излезнах с един Truth. Веднага ми се оправи настроението. (Що няма иконка на парфюм, бре?)
Никаква финансова дисциплина, никаква ... Joy
Виж целия пост
# 136
Деси, Ленд, благодаря за отзивите!

Една от причините да нямаме домашен любимец е точно фактът, че човек се привързва като към дете и загубата е тежка. Мид, съжалявам. Дано татко ти се утеши някак.
Виж целия пост
# 137
Зварте,баш овчарка беше и Чочето.Баща ми живее сам и му беше другарче.
Елени е с температура пък сега.
Виж целия пост
# 138
Мид, изненадайте го с ново кученце! Елени да се оправя бързо.
Виж целия пост
# 139
Здравейте в новата тема!

Честити да са рождениците! Много хубава торта видях!

Лили, дано овладееш здравословния проблем!

Днес цяла ден имам чувството, че е събота. Не съм на работа днес и утре и най-вероятно заради това. Много ми е уморено и смотано. Каквото сготвих, изядоха, някакви дребни битовизми ме докарват до сдух...нещо не съм в кондиция, ама въобще.
Виж целия пост
# 140
Отврат, не мога да се оправя с това новото време. Сутрин се събуждам в 5.00 наспана, а вечер в 19.00 ми се затварят очите.
Виж целия пост
# 141
Разкошни кучета са това, Мид!
И мама като деца си ги гледаше. Никога не сядаше да хапне, преди да ги е нахранила тях.
Виж целия пост
# 142
Ali,  satchel сачелите като модел са различни , но традиционно с “ капак “ и закопчалки отпред. От сорта на




Виж целия пост
# 143
Честит празник!
Чак сега стигнах до тук.
Да е честит синът на Елени, да порасне уверен и силен мъж! Да ви кара да се гордеете с него Елени!
Честит да е и мъжът на Ленд-че. На ръце да я носи;).
С малката днес си направихме ден на майка и дъщеря, та се разходихме из столичните магазини и похарчихме малко пари. Сега уморено си чакаме сериала.
Хайче, стискам ти палци. И на Лиляна също.
Виж целия пост
# 144
О, Мид, така го разбирам татко ти Няма да се утеши лесно...Ей това ми е драмата и на мен с тези животни!Така ги обичам всичките, че...
Хърче, с таз третата чанта ме уцели в серДцето! Гледах я преди време, обаче Хабсурт да дам толкова пари за мене си!А е много, много моя...
Аз май не съм ви казвала, че нашите кучовци се увеличиха с още две, а?
Виж целия пост
# 145
Парфюмоманки 😆. Така ли се пише? Ама сте и заразни, пък 😂
Елени, наистина тортата е чудесна 🤗.
Лили, дано се оправят нещата при теб!
Метилкоболамин мисля, че имаше на таблетки? Всъщност не съм проверявала.
Весел празник Ленд-ови 😉.
Мид, много е гадно с куч!
Аз съм вече на винце, наздраве!
Виж целия пост
# 146
Анджи за теб се сетих ако щеш вярвай като ми каза той.
Кои са новите ви попълнения?
Ние три сме загубили,мм го изживява още,особрно за последния.Аз още повече знаете.Малкият иска куче,но едва ли скоро.
Бубенцето заспа,но подозирам,че тази нощ сън за мен няма да има.
Виж целия пост
# 147
Мид, защо така Елени е с температура? То, времето, че предразполага, вярно, ама, дано е нещо инцидентно, и да мине спокойно нощта!
Още едно възрастно БОК и малко бебе лабрадорче са новите в двора!
Мид, можете да го изненадате с ново кученце, но ти го познаваш най-добре, дали веднага или след време...
Виж целия пост
# 148
Той е говорил вече.Искам вика бебе,да си го гушкам,да си го храня.Детенце да му е.
Знам ли я,нищо й нямаше днес,дано ,че аз не свалям и ще я държа да се бори сама.
Виж целия пост
# 149
Анджи, бързо давай снимка на бебетата! Camera Animal Dog2

Мид, пък може да е било нещо моментно с температурата. Сега има ли? Blush

И моите искат много домашен любимец, но съм казала "не". Ако заживеем в къща, може. Animal Dog Animal Kissing Cat

Третата чанта, Хер е и мой фаворит. Wear Briefcase
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия