Лидл 121 - Ноември

  • 139 838
  • 1 880
# 1 740
Мани, мани...утрепани продавачки.
Обърнах достатъчно внимание на госпожата аз. Тя си дойде с половината комплект, т.е. знае къде се местонахождат. А това, че са разфасовани на части...ами да се сърди на други, не на мен. Може би трябваше и да го премеря вместо нея ли?
Разбирам да не намира нещо-да помогна и насоча или покажа...Ама да търся в купа сено-игла...Нямам това време по това време.
А как оправихме после..ние си знаем. Да казвам ли че имаше скиорски ръкавици между палетите с безалкохолно...и не само това.
В повечето случаи са успявали да помогнат прочавачите/ките .Миналата зима купих инхалатора благодарение на момче което попитах, тъй като седмици се търкаляха по кошовете и той донесе наличен от склада.А с две момичета разплитахме завесите на ресни от коша, някой идиот ги беше разопаковал и съответно се бяха оплели всички налични бройки.
Виж целия пост
# 1 741
Абе комунизЪмът така и не го дочакахме. Бъркаш идеологиите и строя - ние живяхме в социализЪм. Сигурно си млада и не помниш добре...Simple Smile
Виж целия пост
# 1 742
Съвсем е ясен този подход - търсен ефект е! Малкото стока, създава  усещане за уникалност, а и е българска черта /явно от комунизма останала/, да се редим по опашки и после да се хвалим кой какво е купил на промоция! А и така не остават излишества! В плюс е политиката на веригата да се върне нещото, което не ни трябва/хареса.
Вчера бях в потрес, но това ми беше времето за седмично  пазаруване...само ги погледнах ордите и съвсем необезпокоявано си направих нужните хранителни покупки.

От пилешкото разфасован месо има от два производителя Пилко и Грасус? Кое е за предпочитане?
Виж целия пост
# 1 743
Нямаше ги намалените слипове. ..................
Благодаря!
Виж целия пост
# 1 744
В нормални,неполеви условия и аз съм разплитала гащи и потници...Нормално при нас. Всичко е разопаковано, завъртоляно и прочие.
Вчера беше ад.
И не приемам, че трябва да се обвиняват утрепаните продавачки за което. Не смогваме да огреем навсякъде, като основен приоритет са ни касите.
Виж целия пост
# 1 745

И не приемам, че трябва да се обвиняват утрепаните продавачки за което. Не смогваме да огреем навсякъде, като основен приоритет са ни касите.
А не е ли обсъждано, защо не наемат повече персонал. Не казвам сто човека, но поне достатъчно за да не бягате като подгонени. Thinking
Виж целия пост
# 1 746
Някой пита за дъските за рисуване. В момента ги има в Борово. Иначе бяха в промоционалните артикули миналата седмица, но явно още не са се изчерпили.
Виж целия пост
# 1 747
Явно вчера е било паметен пазар, пропуснах шоуто. Laughing Двама познати мъже, които са ходили през деня отделно да си взимат храна, цял ден говорят за това какво са видели вчера...
Виж целия пост
# 1 748
Дядо Хаджия, бях в твоя Лидл към 11.30. Кошът с шалове беше празен, но в съседния мернах един останал. Зелен май беше. Тънък и гаден. Да не съжалява внучката ти.
Доматите на клонка хубави ли са?Simple Smile
Виж целия пост
# 1 749

И не приемам, че трябва да се обвиняват утрепаните продавачки за което. Не смогваме да огреем навсякъде, като основен приоритет са ни касите.
А не е ли обсъждано, защо не наемат повече персонал. Не казвам сто човека, но поне достатъчно за да не бягате като подгонени. Thinking
Не е въпроса до повече персонал, а до манталитет и култура на купувача.
И потвърждавам: живяхме в социализъм. Не стигнахме до комунизЪма. Не бъркайте строя, 😃
Виж целия пост
# 1 750
И потвърждавам: живяхме в социализъм. Не стигнахме до комунизЪма. Не бъркайте строя, 😃
По самоопределяне на строителите на режима - комунизъм ще да е било, бг вариант и в преход, но все пак. Laughing Но както и да се нарече, приликата с дефицита на лидлски стоки ми беше идеята.
Виж целия пост
# 1 751
Някой за Варна може ли да каже дали има още детски кухни и
 къде ? Благодаря
Виж целия пост
# 1 752
Мама, май на Градус, но все пак и другите да кажат.
Виж целия пост
# 1 753
Доматите на клонка хубави ли са?Simple Smile
Да.
Виж целия пост
# 1 754
Така и не видях какви са тези шалове, но ако са тънки, изкуствени и се мушкат през врата, има доволно в магазините за втора употреба. Аз се сдобих вече с 5. Никой не им обръща внимание. Преди това си купих такъв от магазин за туристическа екипировка, за 10 лв, а от втора употреба, абсолютно същото качество - по 1 лв. 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия