Италия 152

  • 46 705
  • 753
# 555
Според мен хората се презапасяват, за да не им се налага да ходят често. Хората се притесняват, нормално е.
Виж целия пост
# 556
Ето нещо смешно от  днес:

Виж целия пост
# 557
Ето нещо смешно от  днес:



JoyJoyJoyJoy
Виж целия пост
# 558
На мен ето това ми е фаворит
Виж целия пост
# 559
Лени беше направила днес колекция от най-смешните мемета. Joy

"Prima i cinesi... mo i lombardi... non è che 'sto virus attacca chi lavora troppo? A Roma stamo tranquilli."
Виж целия пост
# 560
😂 да, видях го във ФБ, следвам ви, даже точно това го пуснах в чата с колегите. Тук има и едно нова дума coJonavirus
Виж целия пост
# 561
Минавам да видя как сте, а вие тук се веселите! Само така.
Нели, честито (чак сега разбрах).
Данилу прегръдки.
Здраве и късмет на всички!
Виж целия пост
# 562
Аз нещо не разбрах. Нямам време да следя всички медии и да сравнявам. Снощи в новините ми се стори, че ясно чух, че училищата в Ломбардия остават затворени за още една седмица. Днес, че още преценяват. Кое е вярното и най-вече ще ходят ли на училище от понеделник или не?
Виж целия пост
# 563
Вчера имаше фейкнюз. Днес се очаква информация.
Редактирам : детски ясли и училища в Емилия-Романя ще са затворени за още една седмица т.е до 08.03.
За област Ломбардия също.
Виж целия пост
# 564
Вчера е предложил региона, днес май одобрява правителството, поне така обясняваха в нашата група във ФБ.
Виж целия пост
# 565
Как сте момичета? Как приемате мерките за ограничаване на вируса? На нас ни се наложи да дойдем при свеки защото откачихме с децата по цял ден вкъщи и мм, който трябва да работи.
Виж целия пост
# 566
Здрасти, Деси Hug Кураж, и това ще мине! Според мен хубаво си направила да се изнесеш към по-спокойни зони, поне да излизате с малките.
Аз отмених пътуване на майка ми идната седмица и май с това се изчерпват промените в живота ми, свързани с вируса. Едно, че не е добра идея спрямо другите да се щъка в момента, второ че баща ми е доста възрастен и ако те двамата го пипнат, вече става по-страшно. Иначе за нас с детето мисля, че вероятно в някакъв момент просто ще го изкараме и толкова. Сигурно няма да е приятно, но във възрастовата група под 50 и без други заболявания, смъртността е колкото всеки друг грип, симптомите също. Не съм много притеснена. Имам си разни други ситуации, дето ми късат нервите и честно казано ми се виждат по-смъртоносни. Joy
Виж целия пост
# 567
Деси, добре сте направили, надявам се да не ти късат нервите свекървите. Ние сме ОК, ММ работи от вкъщи и аз съм доволна, не че през деня може нещо да ми помогне, но поне мога по нещо да свърша без да се ослушвам цялото време. Иначе свекървите щяха да идват, но отменихме по горните причини, особено свекър ми е в много рискова група. Дано не се наложи да отлагаме и ходенето към България, че мислехме април-май да пътуваме. Като гледам как вървят нещата, като нищо.... Иначе аз още от края на бременността си се пазя активно от вируси и така ми е писнАло, че ...
Виж целия пост
# 568
Да и нашите трябва да идват средата на април и не знам какво ще стане. За сега не сме отменили нищо, но сигурно ако дойдат няма никъде да ходим. Много неприятно!

Аз не исках да идваме защото свекърите ми са възрастни, но мм настоя. А и те са в Ломбардия също. Дано не сме заразени ние.
Виж целия пост
# 569
Аз пък не си отмених пътуването до София и си изкарах един дълъг уикенд до вчера. Голяма истерия е с този вирус, всички са изтрещели....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия