Бързи здравословни въпроси и отговори – 17

  • 38 562
  • 742
# 165
Не .Останах си на същото ниво на разболяване .Отново ходих при лекаря и го смени с друг Зинат
Виж целия пост
# 166
Слушай лекарите, по дяволите! Представи си, че ти се наложи наистина сериозно и цивотоспасяващо лечение. Ще питаш ли във форума? Щом се чудиш за хапчетата, които ти предписват, значи въобще не си толкова зле, колкото си мислиш. Това са лекари. Никой не може да ти гарантира кое как ще подейства, дори те. Но със сигурност са по-наясно от хората тук. На един му е подействало, на друг - ме. Гаранция ти от кои ще си няма. Слушай лекарите, потретвам се, защо ходиш иначе?
Виж целия пост
# 167
току що си взех изследванията от бодимед (ще ходя на лекар!), как ви се струват?
Скрит текст:
Виж целия пост
# 168
Ами не бях сигурна дали става за ангина ,мислех,че е за бронхит и пневмония
Щом лекар го е изписал значи става за ангина Simple Smile
При моят син беше за възпаление на ухо +възпалена сливица. 
Но в листовката пише за заболявания на горни и долни дихателни пътища като бронхит, пневмония и т.н. Иначе умишлено АБ се продават с рецепта, за да се пият за това, за което трябва.
Риска е да не повлияят на причинителя на инфекцията , ако не са точно подбрани -като при elpi, тогава се изписва друг. Но все пак втори АБ без антибиограма си е игра на тото Sad
Виж целия пост
# 169
току що си взех изследванията от бодимед (ще ходя на лекар!), как ви се струват?
Скрит текст:
Добре са с изключение на ТСХ-много е висок, ще трябва да посетиш ендокринолог за да те прегледа и най-вероятно ще ти изпише л-тироксин в по голяма доза за да го свалиш.
Виж целия пост
# 170
Аз да питам при невралгия или прищипан нерв може ли да има сърцебиене?
Виж целия пост
# 171
Аз да питам при невралгия или прищипан нерв може ли да има сърцебиене?

Аз имам.
Виж целия пост
# 172
току що си взех изследванията от бодимед (ще ходя на лекар!), как ви се струват?
Скрит текст:

Имаш хипофункция на ЩЖ - TSH ти е доста високо, а FT4 - ниско, но сякаш не е налице Хашимото (т.е. автоимунен процес), което е супер.
Бих препоръчала преглед на жлезата с ехограф при добър ендокринолог. Peace
Виж целия пост
# 173
Вече никак не е добре положението пулса много взе да скача,незнам вече къде да търся проблема много ми е зле ,снощи стигна до 120 ,днес пак и вече час и половина не пада ,гадими се,главата ми е замотана и ме натиска ,бледа съм.Освен сърцето и жлезата какво друго може да влияе на пулса посъветвайте ме моля ви ,не издържам вече наистина така се притеснявам още повече
Виж целия пост
# 174
Мога ли да си купя без рецепта успокоителни? Трябват ми буквално за два дни, докато премине причината за стреса.
Виж целия пост
# 175
Вече никак не е добре положението пулса много взе да скача,незнам вече къде да търся проблема много ми е зле ,снощи стигна до 120 ,днес пак и вече час и половина не пада ,гадими се,главата ми е замотана и ме натиска ,бледа съм.Освен сърцето и жлезата какво друго може да влияе на пулса посъветвайте ме моля ви ,не издържам вече наистина така се притеснявам още повече


НЕРВИТЕ!

Лекувай ги, защото накрая ще изтребиш тотално. Ти наистина ли ви мислиш, че си най-болния човек на света? Ако имаше толкова и тези болести, които мислиш, щеше да си се гътнала от последните месеци, в които пишеш тук.
Виж целия пост
# 176
Мога ли да си купя без рецепта успокоителни? Трябват ми буквално за два дни, докато премине причината за стреса.
Може да- попитай фармацевта и ще ти предложи такива, които се продават без рецепта.
Виж целия пост
# 177
Вече никак не е добре положението пулса много взе да скача,незнам вече къде да търся проблема много ми е зле ,снощи стигна до 120 ,днес пак и вече час и половина не пада ,гадими се,главата ми е замотана и ме натиска ,бледа съм.Освен сърцето и жлезата какво друго може да влияе на пулса посъветвайте ме моля ви ,не издържам вече наистина така се притеснявам още повече


НЕРВИТЕ!

Лекувай ги, защото накрая ще изтребиш тотално. Ти наистина ли ви мислиш, че си най-болния човек на света? Ако имаше толкова и тези болести, които мислиш, щеше да си се гътнала от последните месеци, в които пишеш тук.

+100 Peace

Откога съм ѝ казала, че сърцето ѝ ще се пръсне от напрежение, ама тя не слуша.

Вземай валидол и валериан, Мимозка. Друго не ти трябва.
Виж целия пост
# 178
Абе, Мимозка отдавна има нужда от по-тежка артилерия, но не иска да отиде да се прегледа при правилния специалист. Не е за там. Въпреки, че и майка ѝ ѝ го казва, не само ние.
Виж целия пост
# 179
Ако имаш предвид да ѝ изпишат АД, аз съм категорично против. Те не лекуват, а само замазват положението.
Тя има нужда от сън, почивка, хранителни добавки - витамини, движение и въздух.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия