Бързи здравословни въпроси и отговори – 17

  • 38 567
  • 742
# 495
Против запек - сироп Лактулоза МИП или Дулколакс Пико.
Виж целия пост
# 496
Детето има две бели петна на сливиците.

Гнойни тапички на сливиците най-вероятно. Peace
Виж целия пост
# 497
При запек след операция - свещички. Има едни детски, по-щадящи, вършат работа и не предизвикват толкова спазми в корема.
Виж целия пост
# 498
Цитат на: kristinia link=topic=1073456.msg37859832#msg37859832р date=1544474476
Против запек - сироп Лактулоза МИП или Дулколакс Пико.

Лактулоза.
С две ръце препоръчвам.
Виж целия пост
# 499
Благодаря
Виж целия пост
# 500
Момичета , на какъв д-р трябва отида , при подуване , зачервяване на пръстите на краката ?
Гледам ги от седмица , станали са червени, подути са , на места имат нещо като мехури ( но не са мехури ) не са болезнени , чувствам ги съвсем леко изтръпнали .
Сега пак ги гледам , те направо са тройни .
Какво мислите ?
Виж целия пост
# 501
Отиди при личния, той ще те насочи най-добре. Първо ми хрумна подагра. Но тя е само на палеца и болката била непоносима...
Виж целия пост
# 502
И аз това помислих , но не пия алкохол , не консумирам месо...
Може ли да е тромбоза ?
Виж целия пост
# 503
Здравейте. Бременна съм в 8ма г.с и от както забременях имам суха кашлица вечер и се мъча да отхрачвам сутрин. Ходих на лекар, защото в последствие се появи и кръв в храчката. Казаха ми че е от напъване, не ми правиха снимка на бял дроб и ми изписаха антибиотик Амоксиклав за 10 дена. Седмица след спиране ба антибиотика кашлицата се появи пак с жилки кръв сутрин, трудно отхрачване и задух. Най странното е че през останалата част от деня не кашлям. Не знам вече какво да правв, ходих на 3 лекари и никой не знае какво ми е!
janet,как си? Добре ли си?
Виж целия пост
# 504
Леле... Жена... Това ако е тромбоза трябва още утре да се изстреляш на доктор... Да не те плаша, но на позната дъщеря й остана без пръсти на единия крак заради такова нещо...
Виж целия пост
# 505
Wind,ако си в София,доц. Станева в Токуда е страхотна, иди и провери за тромбоза
Виж целия пост
# 506
Аз само предположих тромбоза 😂
Миналата седмица при норма 10.8 , тромбоцитите ми бяха 11.1
Но бях болна и само те не бяха в норма .
Аз ще мина през личната , тя дали ще разбере , ако е нешо сериозно ?

Виж целия пост
# 507
Аз съм паника, бих почнала от Станева. Тя би подсказала какво е, ако не в тромбоза.
Но ако личната ти е свястна и разбира, пробвай при нея
Виж целия пост
# 508
тесни обувки, измръзнали крака и след това рязко претоплени?
Виж целия пост
# 509
тесни обувки, измръзнали крака и след това рязко претоплени?
И това също , но ги наблюдавам вече 5-6 дни , че са такива .
Днес ще пробвам да пия аспирин и сега си спомних , че преди години пак ми се беше случило нещо подобно и личната тогава каза , да ги мажа с Йодасепт и те спаднаха .
Това естествено не е причина да не отида поне до личната .
Иначе кой д-р открива тромбоза ?
И как се открива ?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия