Тунис - 2019/2020?

  • 95 970
  • 798
# 300
На 29.06 програмата е на Онекс. Имаха жестока цена 290 евро на човек за Golden Tulip Taj Sultan... Дават талон за отстъпка в Рамус 20% за тестовете. Поискайте си.

Ако не сте ваксинирани, ако нямате сертификат за прекаран Ковид, пътувате задължително с PCR тест. В Рамус ще ви го принтират на английски с всички нужни реквизити. Вече цял месец пътуват туристи така...
Онлайн се попълва един формуляр, като почти за всички дестинации, не е нещо сложно, и се генерира QR код.
Има и една декларация, която като цяло дублира онлайн формуляра...
Валидни паспорти...
Това е. Нищо по-различно от други дестинации.

А тази промоция още актуална ли е?
Виж целия пост
# 301
Не. Няма вече места.
Виж целия пост
# 302
С нас ще пътува дама, прекарала Ковид преди няколко месеца. Има положителен тест от март. Къде би могла да получи сертификат за прекаран ковид? Това не е положителният тест предполагам? А дори да е той, вероятно трябва да се вземе от РЗИ някакво удостоверение и печати? Някой има ли идея ? Или ще е по-лесно просто да си направи  PCR като нас?
Виж целия пост
# 303
С нас ще пътува дама, прекарала Ковид преди няколко месеца. Има положителен тест от март. Къде би могла да получи сертификат за прекаран ковид? Това не е положителният тест предполагам? А дори да е той, вероятно трябва да се вземе от РЗИ някакво удостоверение и печати? Някой има ли идея ? Или ще е по-лесно просто да си направи  PCR като нас?

https://www.his.bg/ влиза и си го принтира.
Бързите антигенни за сега не са въведени, т.е. ако е установено заболяването с такъв - няма да излезне нищо. Иначе личния лекар би трябвало да съдейства.
Виж целия пост
# 304
Здравейте! Дали в края на август би се осъществила екскурзията в Сахара и дали би била поносима?
Виж целия пост
# 305
Здравейте
Колебаем се дали да почиваме в края на юли в Тунис...две семейства с по две деца сме!!!Имали пътували с деца,какво ще споделите?Заслужава ли си пътуването..от прекаралите ковид сме..
Виж целия пост
# 306
От утре влизат в сила нови мерки, заради тежката ситуация в Тунис. Изисква се пср тест задължително , въпреки ваксинацията. Проверете си в туристическата агенция и във външно! Вземете си хубави маски, които не дразнят в жегата! Приятно пътуване!
Виж целия пост
# 307
От утре влизат в сила нови мерки, заради тежката ситуация в Тунис. Изисква се пср тест задължително , въпреки ваксинацията. Проверете си в туристическата агенция и във външно! Вземете си хубави маски, които не дразнят в жегата! Приятно пътуване!

Какви други мерки налагат освен ПСР-ите? Обществените места затварят ли ги? Имало ли е по-голям пик, от този, от началото на пандемията?
Виж целия пост
# 308
Достигнахме и минахме много пика от нормалния вирус от мин.  година. 5921 последно броене , дейсват британски, делта и нигерийски поне което публикуваха. За курортите не знам дали ще спазят мерките, но за нас 16 ч затварят всичко, дотогава хлебарници, малки квартални магазинчета и аптеките, това е по заповедта. 1/3 от работещите ще ходят ефективно. Полицейски час от 20-5 ч. В курортите и при предните затваряния е било по спокойно, по свободно.надявам се да си изкарате добре почивките.
Виж целия пост
# 309
Здравейте обмисляме почивка това лято в Тунис. Колебая се между два хотела Iberostar Diar El Andalous 5* или Iberostar Kantaoui Bay 5*. До сега не сме почивали в Тунис. Моля за отговор, кой хотел бихте ми препоръчали? Ако имаме ваксинационни сертификати, необходимо ли е да правим тестове за Ковид 19?
Виж целия пост
# 310
Здравейте обмисляме почивка това лято в Тунис. Колебая се между два хотела Iberostar Diar El Andalous 5* или Iberostar Kantaoui Bay 5*. До сега не сме почивали в Тунис. Моля за отговор, кой хотел бихте ми препоръчали? Ако имаме ваксинационни сертификати, необходимо ли е да правим тестове за Ковид 19?

От днес задължително правите Pcr за влизане в Тунис, Pcr или бърз антигенен при връщане.
Виж целия пост
# 311
В момента сме в Хамамет. Имам чувството, че е паднала бомба. Няма никакви хора, голяма част от хотелите и заведенията НЕ работят, чак коли не минават по иначе огромните булеварди. Буквално все едно сме дошли след Апокалипсис. Това на Ковид ли се дължи или в момента не е сезон?
Виж целия пост
# 312
На Ковид. Там е много оживено, а сезонът почва от май. Просто нещата с вируса убиха всичко
Виж целия пост
# 313
Ние сме в Мархаба Клуб в Сус... Тук в хотела има доста хора, основно Източна Европа (братушки, българи, чехи, румънска реч също се чува) и местни. Иначе вчера в град Тунис не ни пуснаха в католическата катедрала заради ковид, на улицата полицаи ни направиха знак да си сложим маски, които на закрито са си задължителни за местните. В хотела персоналът носи маски, туристите не.
Магазини и подобни затварят рано. Снощи в 8 и нещо полиция приканваше хората със звукова сигнализация да се прибират, по-предишните дни беше след 21 ч. Иначе по булеварда до хотела си е натоварено движението.
Едно момче от персонала ни каза снощи, че в неделя щели да затварят страната за 24 ч. и нищо нямало да работи. Дали ще е така, който е в Тунис в неделя, ще сподели.
Иначе плажът и морето са си супер. Там няма ограничения. Simple Smile
Виж целия пост
# 314
така така
И после някой тук твърди, че си бил нормален туризма в Тунис, като "навсякъде в новата реалност". 
В Кипър напр. има минимални ограничения, които не ти смущават почивката.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия