Скоро ДЕКЕМВРИйче сладко ще се гушка с мама и с татко

  • 31 471
  • 767
# 720
Еllie честита радост 😘
Виж целия пост
# 721
Честито Ели,жива и здрава да е Мария а на мама бързо възстановяване!

Ябълке,стиснати палци😘🤗
Виж целия пост
# 722
Ели, честито!!! Измъчила си се, но съм сигурна, че сега си много щастлива 🥰 да расте със здраве и късмет Мария ❤

Ябълке, тръгна ли 🤗 оххх, че хубаво! Родените в събота са много хубави хора 😍. Пожелавам ти всичко да е минало леко и сега да си почиваш и гушкаш бебе - съня се сбъдва 😊

Май май ранните декемврийки започваме да ставаме ноемврийки 😇
Виж целия пост
# 723
Ели да ти е жива и здрава Мария! Прекрасно име ❤️ Очакваме разказ когато имаш възможност 😊

Ябълке много късмет днес! Дръж ни в течение Simple Smile
Виж целия пост
# 724
Ели, да ви е жива и здрава малката бонбонка!
Ябълче, много късмет днес!
♥️⚘😍
Виж целия пост
# 725
Приеха ме с 3см
Виж целия пост
# 726
Ябълке, хайде пу пу, некс е нормално и всичко мине както трябва. Успех! Heart
Виж целия пост
# 727
Ябълка, прощавай ако си писала преди това и те питам пак. А води, тапа? Или само с контракции беше?
В девата си, нали? Моля те пиши ъпдейти когато имаш възможност, особено за отношение, ще се съобразят ли, ще не искаш окситоцин и т.н?
Ще викаш ли твоя си лекар да те изражда?

Много стиснати палчета всичко да протече гладко и лесно 🤗🤗🤗
Виж целия пост
# 728
Ellie честита радост ! Да е жива и здрава Мария , ти бързо да се възстановиш ! 😍
Ябълчице хайде стиснати палци и от мен . Всичко да мине гладко като по -учебник !
Днес е хубав празник Св. Екатерина ще те пази и помага .

Виж целия пост
# 729
Черпя ви витруално, че съм именичка днес Simple Smile  Св. Екатерина е и покровителка на майките, така че ни пожелавам на всички много да ни пази Heart (Ябълке, на такъв ден няма как всичко да не мине перфектно, нали знаеш Wink )

Скрит текст:

П.П. След като мина черния петък, сега ми е забранено (от ММ) да раждам, че съм имала празник и ако родя днес повече нямало да мога да си празнувам имения ден, защото цялото внимание щяло да е към рождения ден на бебето.  Grinning

Виж целия пост
# 730
Ели, честито бебече! Да е жива и здрава, Мария и много да ви радва!
Бързо възстановяване на теб.
Когато можеш включи се с разказ!

Ябълке, стискам палци всичко да мине добре и за а теб и за бебчето!  Чакаме те с добри новини!

А днес влизам в 39 седмица :

Виж целия пост
# 731
Честито, Ели, много здрава и щастлива да е Мария и вие да се гордеете с нея! Blush
Ябълке, успех!!! Heart
Алиса, честит имен ден! Да ти носи късмет името и да го споменават с много любов Blush  Много е забавен мъжа ти с планирането на подходяща дата ьа раждане Grinning
Еуфория, не остана Innocent
 
Виж целия пост
# 732
Еуфория, хайде де Simple Smile
Виж целия пост
# 733
Ели, честито бебче! Бъдете здрави и бързо възстановяване!!!
Златна ябълка, успех!!!
Алиса, честит имен ден! Жива и здрава бъди!!! Hug
Виж целия пост
# 734
Алиса , честит имен ден и от мен! Бъди много здрава!
Взимам си от кексчето 😇
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия