Подсъзнанието може всичко/69 Линкове за всички техники има на 1 стр.

  • 62 260
  • 754
# 465
Дръж ни в течение Simple Smile
Виж целия пост
# 466
Интерено наистина Simple Smile
Виж целия пост
# 467
@6u6olina
не ти ли пратиха мейл с позицията  и кога те канят на интервю? Внимавай с телефонните разговори, трябва да се напрягаш в началото да чуеш с кой говориш и на каква позиция и от коя фирма. (и да си го запомниш, при това те мн бързо говорят). Аз обикновено, ако не разбера нещо, ги моля да ми изпратят детайлна информация за процеса на избиране и наемане на кадри и интервюто, къде се намира точно фирмата, офиса, етаж, кабинет номер. Даже питам как ще притече интервюто, колко кръга ще има, ще има ли тестове, професионални или езикови, колко реме да си освободя и т.н.
Много тъпо се е получило. В такива случаи трябва да казваш: "Г-жа Х ме покани на интервю"   и си чакаш. Те да ходят и в склада, ако искат да се крият.Ужас, каква тактика само. Според мен е станала грешка някаква. Не съжалявай за такава фирма, ако не те вземат.
Виж целия пост
# 468
Момичета ,такъв майтап не съм имала 🤣 днес ми звънят от въпросната фирма в 19:30 и ме питат защо не съм отишла на интервю. При което оставам супер учудена и й казвам, че съм отишла. Дори започнах да се замислям кога и в колко съм ходила 😁 Казва ми жената името ,викам да ,същата съм 😁 после ми казва датата и часа ,ами викам да бях там в офиса ви,но незнайно защо колегите ви ми нямаха Cv-то ... Започна да се смее момичето и ме пита от кой град съм 😁 казвам аз ,а тя ми казва, че интервюто е било в Плевен 😁 ами викам хубаво ,ама аз отидох на интервю в Добрич 😁😁😁 голям смях. Ами съжалявам ми каза ,но позицията е за Плевен 🤣 И тя ми каза, ако ми се обадят да им обесня какво се е случило. Сега си обяснявам онези защо останаха учудени и ми нямаха Cv-то и телефона и всичко записани никъде 😁 Еми каквото стане. Макар че аз държа на друга позиция повече ,на друга работа. Но желанието ми да се махна от сегашната е много по-голямо,защото се съсипах вече там.
Виж целия пост
# 469

6u6ulina, Mr. Green , пожелавам нещата да ти се наредят по най-добрия начин!
Виж целия пост
# 470

6u6ulina, Mr. Green , пожелавам нещата да ти се наредят по най-добрия начин!
Благодаря ,крайно време е Simple Smile Последните години само болести ,ядове и гадни неща. Направо си се чудя как не съм се разпаднала...
Виж целия пост
# 471
Петенце, защо не пишеш? Какво се случва с теб?
Виж целия пост
# 472
Нищо хубаво, за съжаление. Благодаря. Понеже няма какво добро да кажа си мълча и чета, когато имам физическа възможност.
Виж целия пост
# 473
Не си ли ходила отново на лекар. Как се лекуваш?
Виж целия пост
# 474
Здравейте,
Да дам една идея,за тези,които искат увеличение на заплатата Simple Smile
Аз си падам по фейските нещица,макар че отначало бях скептично настроена.
Та,значи, една вечер толкова ми беше дотегнало от "розовото" положение на работа,че седнах и написах едно писмо до шефа. Написах какво е сегашното положение и какво искам да се промени,както и че искам увеличение на заплатата. Мислено му го изпратих (а всъщност го прибрах в един шкаф) и забравих за него. Мина около месец може би и онзи ден шефът ми предложи увеличение на заплатата и допълнителен бонус.
Във въпросния ден сутринта си пеех следното " по вода да ми върви,ще се къпя в пари" . Grinning и понеже бързах за работа отново,пак мислено си "написах" на обувките,че ще ми върви по мед и масло Simple Smile Та,чудесата се случват. Важното е да успеете да се отървете от сериозността Simple Smile Успех!
Виж целия пост
# 475
Здравей те, чакам от едно място да ми се обадят за работа.. Идея как да забързам нещата, имате ли? Simple Smile
Виж целия пост
# 476
Копирам отново полезен линк http://dreamland-bg.com/index.php?topic=333.0
Виж целия пост
# 477
Момичета, а за намиране на клиенти? Искам да имам работа, но не и да си сменям работата, поне за сега. Работя т.нар. свободна професия, което е свързано с намиране на нови клиенти по-скоро, а до сега срещам само техники за намиране на нова работа...
Виж целия пост
# 478
Здравейте!Споделям с вас този линк за пролетното равноденствие, което настъпва днес.
https://www.zajenata.bg/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D1%82%D0% … 2-news109693.html

Искам да ви попитам, знаете ли как се формулират желания за други хора, които касаят и вас?Става въпрос за деца.
Виж целия пост
# 479
Здравейте!Споделям с вас този линк за пролетното равноденствие, което настъпва днес.
https://www.zajenata.bg/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D1%82%D0% … 2-news109693.html

Искам да ви попитам, знаете ли как се формулират желания за други хора, които касаят и вас?Става въпрос за деца.
По мое мнение е ,че на тези желания пишеш мечтите си. То така е написано ...Аз ще си напиша желания с името директно на другия човек... Heart
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия