Истанбул [тема 47]

  • 82 589
  • 753
# 105
Здравейте, интересувам се, някой знае ли дали с паспорт , който изтича на 25 март 2019 , мога да посетя Истанбул след около 10 дена. Вероятно няма значение, но ще летя до там. Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 106
Можеш да си пътуваш до последно. След изтичане имаш срок 3 месеца да върнеш паспорта, за да не дължиш глоба.
Това ми казаха преди 15 дни от МВР, когато подновявах
Виж целия пост
# 107
Здравейте ,
аз ходих в 23,11 но пак имам желание , ако някой тръгва натам и търси компания да пише Simple Smile Аз съм от Бургас , само тази година ходих 3 пъти , толкова ми харесва Simple Smile
Виж целия пост
# 108
Здравейте, някой дали е посещавал Venezia mega outlet ,и какви са отзивите ви?
Виж целия пост
# 109
Мили дами,днес пуснаха много изгодна оферта за фестивал на лалето. Търся си жена за комбинация за 11 до 14 04 2019 г за 84,90 +4 лв. застр.-с Запрянов трав. чрез Грабо. Тази год. пътувах с тях и съм мн.  доволна. Офертата е валидна до 21 12 18 и ако има желаеща от вас да ми пише.
Виж целия пост
# 110
Здравейте,може ли някой да препоръча охраняем паркинг в близост до летище Сабиха Гьокчен?
Виж целия пост
# 111
Здравейте, може ли някой наскоро завърнал се да ми каже Света София напълно затворена ли е или все пак може да се влезе. В сайта пише, че музеят е затворен, но тайно се надявам все пак да има някакъв шанс да се види.
Виж целия пост
# 112
Здравейте, може ли някой наскоро завърнал се да ми каже Света София напълно затворена ли е или все пак може да се влезе. В сайта пише, че музеят е затворен, но тайно се надявам все пак да има някакъв шанс да се види.
Здравей, текат ремонти, но се влиза вътре и се разглежда.
Виж целия пост
# 113
Здравейте, някой дали е посещавал Venezia mega outlet ,и какви са отзивите ви?
Аз бях през септември - много е красив и има хубави магазини - цените обаче не съм сравнявала - снимките ст
ават страхотни Simple Smile
Виж целия пост
# 114
Имам въпрос за преминаване границата през Малко Търново - Дерекьой с куче на 6 мес ? Освен паспорт друго изисква ли се ?
Виж целия пост
# 115
Момичета, отдавна не съм писала, но надничам.
Ето една любима песен, която не за пръв път сме слушали тук Simple Smile

Виж целия пост
# 116
Здравейте, знаете ли кога има намаление на зимната колекция на дрехи. Тази година август месец улучих лятното намаление, но за зимното не знам кога е. Извинявам се ако въпроса ми не е подходящ за тази тема.
Виж целия пост
# 117
Alexandra_19 , вероятно както и в България - от януари натам.

Един от малкото български влогове за пътуване до Истанбул, че даже и с влак:

Виж целия пост
# 118

Виж целия пост
# 119
Аз попаднах на това видео, което е много полезно като пътеводител в Истанбул.
Има още 2 части, мога да ги добавя.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия