Раждане в АГ"Света София"(бившата Тина Киркова) - 8 част

  • 63 749
  • 768
# 480
Здравейте!
Знаете ли дали ще се провеждат ЖК в Медицинския център? Звънях да питам, но много не бяха сигурни в отговора си.
Виж целия пост
# 481
Не, не се Simple Smile
Виж целия пост
# 482
Здравейте! Знаете ли колко са на брой самостоятелните ВИП стаи?
Виж целия пост
# 483
Здравейте, някой да има опит с водно раждане в болницата? Практикуват ли го?
Виж целия пост
# 484
Мисля, че някога е имало възможност, но вече не.
Виж целия пост
# 485
Ваната е във ВИП крилото, което е на втория етаж, на мостика. Крилото е ремонтирано, но още не е оборудвано и ваната не работи.
Информацията ми е от 27.01.2020г
Виж целия пост
# 486
Здравейте!
Знаете ли дали ще се провеждат ЖК в Медицинския център? Звънях да питам, но много не бяха сигурни в отговора си.
Здравей, тази седмица бях на запис на тонове и преглед, така че най-добре се свържи директно с твоя АГ за ЖК.
Виж целия пост
# 487
Здравейте, някой да има опит с водно раждане в болницата? Практикуват ли го?
През 2009г родих във вана.
През 2015г почти щях да родя във ваната, но не ми се получи.
От 2016г ваната е "в ремонт". Няма да я пуснат в експлоатация. Няма лекари, обучени да водят водно раждане.
През 2018г трето дете в ТК. Отново "на сухо".
Виж целия пост
# 488
Здравейте,предстои ми раждане след около 2 седмици има ли мами които са раждали в първа АГ Света София без избор на екип, ако може да ми разясните как е минало ,защото се притеснявам от отношението като не съм избрала екип
Виж целия пост
# 489
Здравейте,предстои ми раждане след около 2 седмици има ли мами които са раждали в първа АГ Света София без избор на екип, ако може да ми разясните как е минало ,защото се притеснявам от отношението като не съм избрала екип
аз раждах там преди 8 месеца , бях преносила с 3 дена , и постъпих с изтекли води , веднага ме прегледаха на ултразвук, увериха се че ми изтичат водите , попълних документи , после клизма и в предродилна зала. При мен се наложи спешно секцио, защото нямах нужното разкритие , а имах контракции на 3 Мин. Отношението им беше добро. Ако имаш други въпроси питай.
Виж целия пост
# 490
Много благодаря че са ме наплашили един вид ако не си платиш ще те подмятат
Виж целия пост
# 491
Няма такова нещо, след раждането те питат в нормална стая ли искаш или вип, ако си избереш вип само стаята си плащаш.
Виж целия пост
# 492
Много благодаря че са ме наплашили един вид ако не си платиш ще те подмятат
Раждала съм там два пъти без избор на екип и всички бяха много внимателни. Само не разчитай на упойка, а за ВИП стая, тези с избор на екип са с предимство.
Виж целия пост
# 493
Аз раждах миналият февруари без избор на екип. Доволна съм. Само се абстрахирай от вкиснатата лелка в спешния кабинет. Ужасна женица ми се падна. Ама като влезеше лекар в кабинета, веднага променяше тона. 😀 И, да, за вип стая, шансът ти не е много голям.
Виж целия пост
# 494
Аз раждах миналият февруари без избор на екип. Доволна съм. Само се абстрахирай от вкиснатата лелка в спешния кабинет. Ужасна женица ми се падна. Ама като влезеше лекар в кабинета, веднага променяше тона. 😀 И, да, за вип стая, шансът ти не е много голям.

 Аз бях със спешно секцио, без избор на екип, имаше място във вип стая, даже в другата стая жената беше сама.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия