Раждане в АГ"Света София"(бившата Тина Киркова) - 8 част

  • 63 749
  • 768
# 450
При нас беше заради инфекция на малкия, аз бях готова за изписване мн бързо, но малкия беше с завишено CRP и на антибиотици.
Чудесен избор за др Ковачева,Politoo! И честита рожба!
Аз без да я избирам ми се падна, случайно. И съм безкрайно доволна от нея. Решителна, спокойна, абе чудесна!
Ако не е тайна какво наложи такъв дълъг престой?Питам, защото и аз бях  дълго в болницата(на 9тия ден ме изписаха). Уж завишени мои левкоцити, но пък според моя аг не толкова високи, че са стоя толкова време. Детето беше добре и казаха, че може да бъде изписано на 5тия ден, но заради моята инфекция ни държаха дълго. Аз бях на етаж 2,в общите стаи.
Виж целия пост
# 451
Здравейте, мисля да раждам при доктор Ковачева. Знам, че е много добър избор. Искам да попитам наистина ли е толкова мизерна болницата ? Циганията много ли е голяма? Благодаря!
Виж целия пост
# 452
Здравейте, мисля да раждам при доктор Ковачева. Знам, че е много добър избор. Искам да попитам наистина ли е толкова мизерна болницата ? Циганията много ли е голяма? Благодаря!
Има дни на отворените врати, идете и вижте. Мизерия и цигания са относителни понятия, зависи с каква нагласа отивате. Лично за мен условията са приемливи, доста по-добре е отпреди години, но впечатленията ми са от 5-ия етаж. В крайна сметка важен е лекарят, а д-р Ковачева е най-добрият избор за мен.
Виж целия пост
# 453
И аз избрах лекар вместо болница. Смятам че е по важно. Освен това Неонатологията се води че е мн добра и работят мн добри специалисти, това също е водещо според мен. Реално на 5ти етаж нямаш досег с цигани и прочие. Стаята си е съвсем приемлива. в момента на 5тия правят ремонт и това е малко смущаващо, но не е болка за умиране.... аз лично останах с негативна нагласа от болницата, но може би запади това че всеки ден треперих за малкия и тая инфекция каято разви и седяхме 13 дни ... може би при друга ситуация нямаше да ми е така. Но Доктор Ковачева всеки ден идваше да ни провер, вкл. събота и неделя и направи престоя ни мн по поносим. Екипа за раждане беше просто отличен, акушерките на 5ти за майкати са винаги насреща за всичко .... единствено имам забележки за някой от детските акушерки . Та базата и обстановката не ми бяха толкова важни, но определено са приемливи на 5ти етаж.
Здравейте, мисля да раждам при доктор Ковачева. Знам, че е много добър избор. Искам да попитам наистина ли е толкова мизерна болницата ? Циганията много ли е голяма? Благодаря!
Има дни на отворените врати, идете и вижте. Мизерия и цигания са относителни понятия, зависи с каква нагласа отивате. Лично за мен условията са приемливи, доста по-добре е отпреди години, но впечатленията ми са от 5-ия етаж. В крайна сметка важен е лекарят, а д-р Ковачева е най-добрият избор за мен.
Виж целия пост
# 454
Благодаря !
Виж целия пост
# 455
Момичета, наистина ли в болницата не се използва епидурална, а само спинална упойка при естествено раждане? 😮
Виж целия пост
# 456
Здравейте, искам да попитам някоя от вас има ли мнение за д-р Йован Даскалов Simple Smile ?
Виж целия пост
# 457
Здравейте, искам да попитам някоя от вас има ли мнение за д-р Йован Даскалов Simple Smile ?

Да, аз ходя при него отдавна. Имам една бременност, следих се и родих секцио, така се наложи, но подкрепя и нормалното раждане. С много добри впечатления съм. Ако имате въпроси съм насреща Simple Smile
Виж целия пост
# 458
Здравейте, искам да попитам някоя от вас има ли мнение за д-р Йован Даскалов Simple Smile ?

Да, аз ходя при него отдавна. Имам една бременност, следих се и родих секцио, така се наложи, но подкрепя и нормалното раждане. С много добри впечатления съм. Ако имате въпроси съм насреща Simple Smile


Много благодаря, ходих 1 път при него след като се разочаровах от друг доктор в болницата, при когото смятах да раждам и се насочих към него, останах очарована,  предстоят ни тепърва повечко срещи дано си остана с добрите впечатления.
Виж целия пост
# 459
Той преди това беше в Шейново, през 2018 стана управител на медицинския на Тина Киркова, препоръчвала съм го и на други приятелки, няма разочарована Simple Smile
Виж целия пост
# 460
Привет отново... Бих искала да питам няколко неща за нормално раждане в болницата. С външен лекар съм. Д-р Корсачки. Ако има и раждали при него ще са  ми най от полза, ако не... Интетесува ме и като цяло нагласата в клиниката при нормално раждане. Родилката има ли възможност за движение, за смяна на позата, акушерките прибягват ли към различни приоми като натиск върху корема при раждане, ако да... Мога ли предварително да предупредя, че не желая да ми пипат корема.  Решението за епизиотомия на лекаря ли е или на акушерката? Мога ли да изискам да бъда осведомявана за всяка манипулация, която имат намерение да направят и да се пристъпи към нея само след мое или на придружителя ми разрешение. След две секцио в момента имам зелена светлина за нормално раждане. малко дълго стана, за което се извинявам!
Виж целия пост
# 461
nuschinka Родих миналият февруари там без избор. Бях единствената родилка и почти не се мяркаше лекар/сестра в родилно (не знам дали, защото беше 5-6 сутринта). Това за мен беше добре дошло, можех да се движа, да си цъкам на телефона, в общи линии си облекчавах положението, както мога. После си ме вързаха за тонове и така докато не слезе малкия, за да ме качат на магарето. Беше си малко гадно, ама за късмет, всичко стана бързо. Не ми хареса само, че акушерката настояваше да напъвам, като нямам напън, но се разбрахме. Никой не ме предупреди за епизиотомия, разбрах в последсвие. Не са ме натискали по корема.  Мисля, че има документите, които се подписват, в страницата им. Прочети ги и виж какво искаш да подписваш и какво не.
Виж целия пост
# 462
Привет! Бих искала да попитам вярно ли е, че трябва да те приемат за три дни болничен престой за планиране на секцио? Не съм се следяла в Тина Киркова, но искам да раждам там, днес отидох да попитам как стоят нещата с планиране на секцио и те директно ме отпратиха с думите "елате сутринта с багаж за 3 дни, тогава ще ви се направят всички необходими изследвания и след това се определя дата за секцио". Просто не разбирам защо 3 дни трябва да стоя
Виж целия пост
# 463
Привет! Бих искала да попитам вярно ли е, че трябва да те приемат за три дни болничен престой за планиране на секцио? Не съм се следяла в Тина Киркова, но искам да раждам там, днес отидох да попитам как стоят нещата с планиране на секцио и те директно ме отпратиха с думите "елате сутринта с багаж за 3 дни, тогава ще ви се направят всички необходими изследвания и след това се определя дата за секцио". Просто не разбирам защо 3 дни трябва да стоя



А Вие искате ли избор на екип ? В петък ще определям дата за секцио там, но с определен доктор и мога да ви кажа дали е вярно... за 1ви път чувам, това е доста гадноо ...
Виж целия пост
# 464
Моето беше планирано секцио с избор на екип и си отидох сутринта в уречения ден.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия