Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 52

  • 79 296
  • 729
# 60
    Аз съм много доволна от шампоана за боядисана коса на Гарниер ботаник терапи Simple Smile
Как се сработвате с тия продукти за боядисана коса. Блазе ви. И на мен ми се иска, но не ми се получава. Правят ми косата вяла, безжизнена, отпусната. Отказах се да си защитавам цвета. Разчитам на продукти, които поне не го измиват от две измивания.
Използвам и маска на Ekre за боядисана коса Simple Smile
Виж целия пост
# 61
Изкупили сте всички околоочни на Ревюел. Simple Smile В Елитис на Халите и в Лили до метростанция нямашеа, специално за тях бях тръгнала. Някъде да сте ги виждали тези дни?
Купих си какаовата маска за коса на Зая, дано да ми хареса.
Виж целия пост
# 62
Освен хининова вода, какво друго бихте препоръчали за растеж и сгъстяване на коса?
Виж целия пост
# 63
Витамини  и хранителни добавки ! Gnc hair skin and nails ! , тривитаминол, маски с канелено масло, зехтин и рициново.
Виж целия пост
# 64

А, имам и такъв. Мазах се и с него, ама пак нищо. Седях увита с фолио 40 минути. Поне си видях краката оформени Smiley Засега на Биотен са ми фаворит продуктите за тая цел.
Кои точно продукти на Биотен?

Може ли да ми препоръчате ФДТ, ВВ или СС крем за суха кожа? Леко мазна ми е в Т зоната, но ще преживея леко лъснал нос. Имам мимически бръчки в околоочната област и в течение на деня забелязвам, че много се подчертават. Слагам дневен крем отдолу щедро и чакам да попие, но пак се случва. 

И да напиша негативен отзив за оклоочния бустер на Балеа с хиалурон - адски ми изсушава и опъва кожата. Направо сякаш ми се вкопават и подчертават бръчките, а на теория трябва да заглади и подпомогне продуцирането на хиалурон. Ползвам го през и серум, след него, под крем, не става.

Виж целия пост
# 65
Някой беше питал за лавандуловата серия на Арома, лятото ползвах лавандуловата им вода, хареса ми, нормална лавандулова вода,свежа,бих взела още неща от нея. От Йогурт серията,тъкмо приключвам пробиотичната маска за лице,която е страхотна,бях рабрала за нея от форума,почиства и хидратива. От същата серия съм ползвала и крем за ръце,той беше уникален,хидратираще и миришеше пристрастяващо. Пробвала съм и балзам за устни от Йогурт серията,приятелка ми даде да си сложа,от едно използване не успях да изградя мнение,но на усещане беше комфортен,а тя каза , че много го харесва.
Значи ходих заради вас в Лили и Елитис за Ванилово лате - компектът на Ревюел,но го нямаше,а каква е цената, първо някой беше писал 10 лв., после 3 и нещо,ако е толкова ниска ще продължа да обикалям.
В Елитис забелязах,че Ревюел имат и Душ гелове,които не са в комплект,ароматите бях готини, опаковките бяха по 500мл , а цената около 3лв , ако няма повече от 10 опаковки на изчалване щях веднага да грабна един.
Виж целия пост
# 66
Аз го взех от Лили на 10лв. Освен, че съм се минала с цената, споделям, че и аз не съм впечатлена от серията за тяло.
Виж целия пост
# 67
blackisback, от София съм, ако това има значение Simple Smile
Виж целия пост
# 68
Аз, в крайна сметка, ще пробвам серията на Garnier с рициново и бадемово масло.
Някои има ли впечатления от продуктите за лице на Жая/ май така се произнася🤔/? В нотино има сет от дневен, нощен и крем за ръце с козе мляко и много им се чудя.
Виж целия пост
# 69
Скрит текст:

А, имам и такъв. Мазах се и с него, ама пак нищо. Седях увита с фолио 40 минути. Поне си видях краката оформени Smiley Засега на Биотен са ми фаворит продуктите за тая цел.
Кои точно продукти на Биотен?

Може ли да ми препоръчате ФДТ, ВВ или СС крем за суха кожа? Леко мазна ми е в Т зоната, но ще преживея леко лъснал нос. Имам мимически бръчки в околоочната област и в течение на деня забелязвам, че много се подчертават. Слагам дневен крем отдолу щедро и чакам да попие, но пак се случва.  

И да напиша негативен отзив за оклоочния бустер на Балеа с хиалурон - адски ми изсушава и опъва кожата. Направо сякаш ми се вкопават и подчертават бръчките, а на теория трябва да заглади и подпомогне продуцирането на хиалурон. Ползвам го през и серум, след него, под крем, не става.


Моята кожа е суха (особенно зимата) с мазна Т-зона. От скоро съм с бб-то на Гарниер за комбинирана кожа. Страхотен е, нанася се добре, определено има покривност(средна). А и аз не търся нещо по-сериозно. Издържа цял ден и не се усеща върху кожата.
Виж целия пост
# 70
Относно ББ Гарниер"Страхотен е, нанася се добре, определено има покривност(средна). А и аз не търся нещо по-сериозно. Издържа цял ден и не се усеща върху кожата"

Абсолютно, подкрепям това мнение. От години го ползвам през лятото. Покривен е. В същото време не стои като маска, а е лек, лесно разнасящ се. За цената си чудесен.
Кожата ми е проблемна, склонна към омазняване и фондьотените не ми влияят добре или поне не съм открила такъв. От части съм доволна от Виши 3D,но го ползвам по-поводи или зимата.
Виж целия пост
# 71
За кой точно ББ крем на Гарниер пишете, като чукна в гугъл ми излизат няколко Thinking
Виж целия пост
# 72
За кой точно ББ крем на Гарниер пишете, като чукна в гугъл ми излизат няколко Thinking
Виж целия пост
# 73
За кой точно ББ крем на Гарниер пишете, като чукна в гугъл ми излизат няколко Thinking

И аз съм доволна от този бб крем. Издържа ми цял ден на работа и стои много естествено.
Виж целия пост
# 74
За кой точно ББ крем на Гарниер пишете, като чукна в гугъл ми излизат няколко Thinking

И аз съм доволна от този бб крем. Издържа ми цял ден на работа и стои много естествено.
Водоустойчив ли е? И има ли UV защита?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия